Tehnoloģijas  Aktualitātes  
0
442

Iepazīšanās lietotne, kas ļauj satikties pāriem ar 20 gadu vecuma starpību

Inženieris Deivids Minns ir pazīstams ar iepazīšanās lietotņu un vietņu veidošanu, kurām ir kāds ‘īpašs āķis’. Vēl februārī, cenšoties mazināt transpersonu ļaunprātīgu apkaunošanu internetā, tika ieviesta transseksuālu personu iepazīšanās lietotne "Butterfly". Tā ar automātiskās korekcijas rīka palīdzību neļauj ziņojumos izmantot aizskarošus vārdus. Pēc mēneša viņš izveidoja Dinky One - iepazīšanās lietotni vīriešiem, kuriem ir mazi…

Inženieris Deivids Minns ir pazīstams ar iepazīšanās lietotņu un vietņu veidošanu, kurām ir kāds ‘īpašs āķis’. Vēl februārī, cenšoties mazināt transpersonu ļaunprātīgu apkaunošanu internetā, tika ieviesta transseksuālu personu iepazīšanās lietotne "Butterfly". Tā ar automātiskās korekcijas rīka palīdzību neļauj ziņojumos izmantot aizskarošus vārdus.

Pēc mēneša viņš izveidoja Dinky One - iepazīšanās lietotni vīriešiem, kuriem ir mazi vai mikro dzimumlocekļi.

Vecuma starpība attiecībās

https://www.mydomaine.com/thmb/yM3wAvR1TTAme-j-_BnEwiazBsg=/1414x1414/smart/filters:no_upscale()/GettyImages-596432837-f9f60c75e76446178ff710cc942b764b.jpg

Viņa jaunākais izgudrojums ir lietotne, kurā jūs varat satikties tikai ar cilvēkiem, kuri ir 20 gadus vecāki vai jaunāki par jums. Tās nosaukums ir "20 Dating".

Mērķis ir novērst ierūsējušos uzskatus par vecuma atšķirībām attiecībās, kur sievietes bieži tiek vērtētas daudz bargāk nekā vīrieši. Vecākas sievietes, kas satiekas ar jaunākiem vīriešiem bieži tiek dēvētas par ‘pumām’ jeb angļu valodā - ‘cougar’.

Tomēr "20 Dating" nav domāta tikai romantiskām attiecībām - tiek mudināta arī platonisku draudzību veidošana.

“Kino zvaigžņu un mūzikas mākslinieku krāšņā pasaule ir pilna ar lielas vecuma starpības attiecībām, dažām līdz pat 20 gadiem,” stāsta Deivids. “"20 Dating" to nedaudz sniedz mums visiem. Šeit būs vecāki šķīrušies vīrieši un sievietes, kuri vēlas radikālas pārmaiņas un piedzīvojumus, kas lieliski saderēs ar aptuveni 20 gadus vecu personu, kura vēlas nobriedušu partneri.”

https://cdn1.eldia.com/5d982eff7c7002001313a325/1570254605040.jpg?&cw=630

“"20 Dating" ir domāta visiem attiecību veidiem; no draudzības līdz gadījuma un nopietniem sakariem.”

“Cerams, ka tas radīs dažas brīnišķīgas nopietnas attiecības, bet, ja tas neizdosies, cilvēku dzīvē parasti rodas saviļņojums par attiecībām, kas atšķiras no lielākās daļas.”

Runājot par aizspriedumiem, kas saistīti ar lielas vecuma starpības attiecībām, viņš piebilst: “Sociāli ir pieņemts, ka vecāks vīrietis var satikties ar jaunāku sievieti, bet ne otrādi. Bet patiesībā jauniem vīriešiem ir ļoti saprātīgi satikties ar vecāku sievieti. Kad puiši ir jaunāki, viņu “seksuālā virsotne” vairāk atbilst vecāku sieviešu vajadzībām”.

Kā lietotne darbojas?

Atkarībā no jūsu vecuma, algoritms automātiski pārvaldīs meklēšanas iestatījumus un pieejamos profilus, lai gan jūs pats kontrolējat, vai mērķēt augstāk vai zemāk. Šeit var piemērot arī parastos iestatījumus: dzimums, seksualitāte, attēli un citi.

Pēc pāra atrašanas lietotāji var tērzēt un apmainīties fotoattēliem, izmantojot lietotnes ziņojumapmaiņas sistēmu.

"20 Dating" ir pieejama bez maksas, un jūs varat reģistrēties, izmantojot e-pasta adresi.

“Man patīk veidot iepazīšanās produktus, kuru standartus ir grūti sasniegt parastajās iepazīšanās vietnēs,” lietotnes veidotājs piebilst.

“Mēģinājums sazināties ar kādu, kurš ir par jums 20 gadus vecāks/jaunāks, izmantojot tādu produktu kā "Tinder" vai "Bumble", labākajā gadījumā beigsies ar noraidījumu. Taču, visticamāk, tiks iegūta nejauka atbilde: “Jūs esat pietiekami vecs, lai būtu mans tēvs!””

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2951
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1411
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1334
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?
Tehnoloģijas  
2
1076
Viedā erotika - mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte

Komentētākie

Aktualitātes  
12
123
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
136
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Tehnoloģijas  
7
94
Sekss tiešsaistē - drošība, nauda un autonomija
Aktualitātes  
7
97
Kāpēc sievietes krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
4
209
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1411
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Tehnoloģijas  
1
240
Labākās Android lietotnes, kas paredzētas tikai pieaugušajiem
Aktualitātes  
7
119
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā