0

Trīs stipri iereibuši draugi, rīta agrumā uz mājām iedami, apstājas pie prieka mājas. Čamdās pa kabatām, skaita pēdējo naudu… Vienam palicis pāri tikai pusotrs lats, otram pēdējais piečuks aizķēries, bet trešajam 15 lati. Visi sāk meitenei lūgties, lai šī apžēlojas un katram, cik nu naudiņas ir, lai ko labu izdarot. Pirmais ieiet tas, kam kabatā pusotrs lats, un pēc minūtēm 20 iznāk smaidīgs un apmierināts. Pārējie prasa, kā bijis.
– Super! Viņa man bikses attaisīja, manu draudziņu izvilka, uzmauca tam ananāsa ripiņu un sāka to ar mēli laizīt… Es vairs ilgāk nevarēju noturēties, man tik labi palika.
Nu iet otrs draugs. Pēc 15 minūtēm iznāk laimē starodams, un stāsta:
– Bikses attaisīja, draudziņu izņēma, uzmauca tam ananāsa ripiņu, uz tās putukrējumu uzpūta, sāka ar mēli visu nolaizīt. Mmmm… tāds skats, tāda sajūta, cik ilgi tur noturēsies…
Nu dodas iekšā trešais draugs. Pēc 5 minūtēm izmetas ārā neapmierināts. Draugi vaicā, kas šim nelāgs atgadījies.
– Viss iesākās tāpat kā jums – bikses attaisīja, draudziņu izvilka, uzbužināja, ananāsa ripiņu uzmauca, putukrējumu uzpūta un pat vēl ķirsīti virsū uzlika! Izskatījās tik garšīgi, ka es nenoturējos un pats visu to apēdu.