Slavenības  Aktualitātes  
0
185
5 Holivudas slavenības – 10 pikanti kailfoto

Šis nebūs kārtējais hakeru uzbrukuma stāsts, kurā kāda no daiļajām Holivudas spīdeklēm tiek atzīta par šo nelabvēļu darbības upuri. Nē – šīs amerikāņu dūdiņas ir uzņēmušās atbildību par savu erotisko failu nopludināšanu plašajās interneta dzīlēs. Kas viņas pamudinājis uz tik pārgalvīgu rīcību? Turpini lasīt! SULĪGĀ MĀMIŅA / KIMA KARDAŠJANA Šīs nedēļas plikumu parādi sāksim ar…

Šis nebūs kārtējais hakeru uzbrukuma stāsts, kurā kāda no daiļajām Holivudas spīdeklēm tiek atzīta par šo nelabvēļu darbības upuri. Nē – šīs amerikāņu dūdiņas ir uzņēmušās atbildību par savu erotisko failu nopludināšanu plašajās interneta dzīlēs. Kas viņas pamudinājis uz tik pārgalvīgu rīcību? Turpini lasīt!

SULĪGĀ MĀMIŅA / KIMA KARDAŠJANA

Šīs nedēļas plikumu parādi sāksim ar vienu no visapetitelīgākajām amerikāņu realitātes šovu daiļaviņām, proti, ballīšu un saviesīgu pasākumu karalieni – Kimu Kardašjanu. Šī 39 gadus vecā dāmīte ar atkailinātiem kadriem savās sociālo tīklu platformās mēdz dalīties visai bieži, taču šīs divas bildes pārspējušas visu līdz šim redzēto. Tās, Kimas apbrīnotāju vārdiem sakot, ir ‘’salauzušas’’ un ‘’uzspridzinājušas’’ internetu!

Holivudas kailfoto
Kima Kardašjana

Kima dievina lielīšanos ar savām sulīgajām ķermeņa aprisēm – tās allaž izpelnās ievērojami lielu interneta lietotāju uzmanību. Šī četru bērnu māmiņa patiesi prot uzturēt sevi formā un neslēpj, ka viens no viņas fantastiskās figūras noslēpumiem ir bieža un regulāra mīlēšanās.

NEBĒDNĪGĀ MODELE / KENDALA DŽENERE

Arī viena no pārgalvīgās Kimas māsiņām nav kautrējusies savu figūru visā tās krāšņumā izrādīt teju vai puspasaulei. 24 gadus vecā Kendala Dženere, kuras slaidais ķermenis ir piedalījies neskaitāmās Parīzes un Milānas modes skatēs, šokēja savus atbalstītājus brīdī, kad tīmeklī negaidīti parādījās zemāk redzamie foto uzņēmumi.

Holivudas kailfoto
Kendala Dženere

Slaidā jauniete nav kautrējusies piedalīties īpaši pikantā fotosesijā, kurā viņas kailais ķermenis ir redzams visā tā spozmē. Jāatzīst, ka iemūžinātie kadri ir patiesi eleganti un lieliski atspoguļo Kendalas atvērto seksualitāti. Kimas gados jaunākā māsiņa ir meitene bez aizspriedumiem.

BIJUSĪ STRIPTĪZDEJOTĀJA / KARDIJA BĪ

Lai gan runātīgās amerikāņu reperes Kardijas Bī sociālo tīklu profilus diezgan regulāri izdaiļo viņas graciozie plikumi, šie kadri nudien jāatzīmē kā vieni no nerātnākajiem foto uzņēmumiem daiļās reperes foto albumā.

Kardija Bī
Holivudas kailfoto

Vienā no attēliem 27 gadus vecā Holivudas zvaigzne redzama kādā no Amerikas striptīza klubiem. Daiļava šīs vietas apmeklē itin bieži un neslēpj, ka saņem nedalītus uzmanības apliecinājumus no abām dzimuma frontēm. Jāpiemin, ka arī otram kadram ir īpaša izcelsme. To uzņēmis pašas Kardijas nu jau bijušais vīrs – reperis Ofsets no amerikāņu hiphopa apvienības ‘’Migos’’.

NEBĒDNĪBAS KALNGALS / MAILIJA SAIRUSA

Fakts, ka arī pati nerātnākā Holivudas spīdekle ir iekļuvusi Sekss.lv redzeslokā, protams, nav nekāds brīnums. 27 gadus vecā Mailija Sairusa, kas visai regulāri nāk klajā ar pusplikiem attēliem un necenzētiem izteicieniem, ar šiem uzņēmumiem ir pārspējusi pati sevi.

Mailija Sairusa
Holivudas kailfoto

Nav šaubu, ka šie bezkaunīgie attēli patiešām satricinājuši Mailijas atbalstītājus, taču ko citu gan sagaidīt no zvaigznes, kura publiski raksturojusi savas spējas gultā, sakot, ka ir pietiekoši atvērta un visai sprigana mīlētāja.

KOĶETĪGĀ DISNEJA ZVAIGZNE / BELLA TORNA

Ja reiz esam iesākuši runāt par Holivudas neķītrākajiem prātiem, neiztikt bez dumpinieciskās rudmates jeb Bellas Tornas pieminēšanas. Šī 22 gadus vecā amerikāņu aktrise savu kāpienu pa slavas trepēm uzsāka filmējoties vairākos Disneja kanāla seriālos. Šīs naivi bērnišķīgās lomas gan nav apturējušas Bellu no iekāpšanas dullajos tīņu gados un dalīšanās ar īpaši kutelīgiem kadriem no sava privātā arhīva.

Bella Torna
Holivudas kailfoto

Kā redzams foto uzņēmumos, Bellas smalko ķermeni rotā īpaši intīmais krūtsgalu pīrsings, kas izpelnījies ne mazums ‘’patīk’’ atzīmju arī citos meitenes kadros, kas reiz publicēti nerātnās dāmītes sociālajos tīklos. Atliek vien pieminēt, ka šī daiļaviņa salīdzinoši nesen nopelnījusi veselus divus miljonus ASV dolāru, pievienojoties mega populārajai satura dalīšanās platformai ‘’OnlyFans’’. Pieraksties – tur noteikti būs ko redzēt!

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2387
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
0
1279
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
0
593
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem

Komentētākie

Padomi  Aktualitātes  
4
234
Kā runāt ar tuviniekiem par savu seksuālo orientāciju?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
3
412
20 dzimumlocekļu veidi – ko iesākt ar katru no tiem
Piedzīvojumi  Aktualitātes  
2
224
Iegriez ballīti ar “Patiesība vai Risks” nerātno versiju

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
1
154
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Stāstiņi  Padomi  Aktualitātes  
0
156
Mežģīnes un vecmāmiņu trusiki – ko nozīmē sieviešu apakšveļa
Aktualitātes  
0
367
Pīrsings intīmā vietā – vai tas ir tā vērts?
Lūdzu, ievadiet komentāru
0/ 0