Padomi  Aktualitātes  
0
195
Sekss pirmajā randiņā – perfekts starts attiecībām

Brančs, kādā no Rīgas modernākajiem restorāniem, aizraujoši izklaidējošs kino vakars, romantiska vakara pastaiga pa Ziedoņdārza šarmantajiem celiņiem, atspirdzinošs kokteilis uz naksnīgas bāra terases un … sekss? Kamēr vairākums stiprā dzimuma pārstāvju par šādu randiņa iznākumu būtu stāvā sajūsmā, ko par to saka zinātnieki? Šoreiz palūkosimies uz mīlēšanos pirmajā tikšanās reizē no statistikas un zinātnisko pētījumu…

Brančs, kādā no Rīgas modernākajiem restorāniem, aizraujoši izklaidējošs kino vakars, romantiska vakara pastaiga pa Ziedoņdārza šarmantajiem celiņiem, atspirdzinošs kokteilis uz naksnīgas bāra terases un … sekss? Kamēr vairākums stiprā dzimuma pārstāvju par šādu randiņa iznākumu būtu stāvā sajūsmā, ko par to saka zinātnieki? Šoreiz palūkosimies uz mīlēšanos pirmajā tikšanās reizē no statistikas un zinātnisko pētījumu viedokļa. Vai sekss pirmajā randiņā patiesi ir atslēga uz laimīgu un ilglaicīgu attiecību nodibināšanu?

Statistikas dati pārsteidz

Sekss pirmajā randiņā

Sekss nenoliedzami ir viena no būtiskākajām laimīgu un ilgstošu attiecību daļām. Taču, vai mīlēšanās jau pirmā randiņa noslēgumā nav pārāk sasteigts solis? Zinātnieki saka, ka nē! Sekss pirmajā tikšanās reizē vairākumā gadījumu esot lieliska ideja. Gudro prātu vārdiem sakot, perfekts starta signāls jaunu un veiksmīgu attiecību nodibināšanā.

Brīnumainā kārtā šis pārsteidzošais viedoklis tiek balstīts uz reāliem satistikas datiem. 2019.gadā veiktais pētījums par intīmsakaru ietekmi uz cilvēku tālāko saikni un attiecību norisi liecina, ka veseli 46 % no šajā aptaujā dalību ņēmušajām sievietēm (aptaujātas apmēram 10’000 sievietes) atzīst, ka ļāvušās fiziskajai tuvībai jau pirmā randiņa laikā. Proti, ne tikai nodarbojušās ar kaislīgu seksu ar tikko iepazītu partneri, bet arī izveidojušas jaunas un veiksmīgas attiecības.

Lielisks ‘’filtrēšanas’’ rīks

Sekss pirmajā randiņā

Papildu šajā aptaujā noskaidrotajiem datiem, atklājies, ka sekss pirmajā tikšanās reizē var kalpot arī  kā izcils partneru ”filtrēšanas rīks”. Attiecību speciālisti skaidro, ka nereti līdz ar nogaidīšanu un raudzīšanos pēc īstā, un perfektā brīža, parādās arī dažnedažādas ķibeles. Proti, pacietīgi gaidot pirmo fiziskās tuvības reizi, mēs iegrimstam tādā kā fantāziju lokā, un brīdī, kad šīs fantāzijas izrādās pilnīgi nesakrītošas ar reālo dzīvi, nereti jūtamies vīlušies.

Sekss pirmajā randiņā lieliski aizstāj šo negaidītās vilšanās brīdi. Proti, negūstot apmierinājumu vai saprotot, ka izvēlētais partneris nav gana piemērots Tavu iegribu realizēšanai gultā, Tu, bez sirdsapziņas pārmetumiem, vari atmest šai attiecību iespējamībai ar roku un doties tālākos mūžīgās mīlas meklējumos.

Zinātne paļaujas uz laimes hormonu iedarbību

Laimes hormoni

Taču, kas tad īsti slēpjas zem šīs mistiskās seksuālā kontakta ietekmes uz tālākajām partnerattiecībām? No zinātniskā skata punkta viss ir gaužām vienkārši – atbilde slēpjas tā sauktajos laimes hormonos, kas izdalās mūsu organismā seksuālā kontakta laikā. Oksitocīns, endorfīni un citi labsajūtas hormoni ir atbildīgi par stiprinošas saiknes izveidi, kas veido pamatus tā sauktajai ‘’ jūtu ķīmijai’, kas savukārt ir atbildīga par veiksmīgu turpmākā kontakta izveidošanos.

Runājot par fizisko piesaisti, pastāv uzskats, ka, jo ātrāk cilvēki izjūt šo seksuālo saikni, jo raitāk izveidojas veiksmīgas un ilgstošas attiecības.

Ko par to saka daiļā dzimuma pārstāves

Sekss pirmajā randiņā

Jāteic, ka sieviešu viedokļi par šo tematu mēdz atšķirties. Kamēr vienas ir pilnīgi pret šādu atdošanos tik agrīnā attiecību posmā, citas sliecas spriest, ka seksuāls kontakts pirmā randiņa laikā ir patiesi efektīvs.

‘’Esmu par seksu pirmajā randiņā! Tas ir lielisks veids, lai ātri un vienkārši saprastu, vai šis vīrietis patiesi ir mana laika vērts. Ja mūsu sajūtas gultā nesakrīt, visticamāk, ka otrā randiņa vairs nebūs!’’ – šādu viedokli pauž, kāda no iepriekš minētās aptaujas dalībniecēm.

‘’Sekss pirmajā randiņā? Kādēļ, gan ne! Esmu sieviete bez aizspriedumiem un uzskatu, ka mīlēšanās ir labs veids, kā iesākt jaunas un noturīgas attiecības. Ja kontakts izveidojas – lieliski! Ja nē – tad esmu pateicīga, ka man nav nācies tērēt savu laiku, lai noskaidrotu, ka gultas lietās esam pilnīgi nesaderīgs pāris.’’ – tā izteikusies, kāda anonīma pētījuma dalībniece.

Lai gan mūsdienu sabiedrībā pastāv visdažādākie viedokļi par atdošanos jaunam partnerim jau pirmā randiņa laikā, jāteic, ka statistikas dati nudien nemelo. Uzdrīksties,  izbaudi un atceries par droša seksa pamatpricipiem – Tev nav ko zaudēt!

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2385
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
0
1499
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1375
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Padomi  
7
184
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  Aktualitātes  
4
234
Kā runāt ar tuviniekiem par savu seksuālo orientāciju?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  
3
342
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
1
153
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Padomi  
0
1375
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
3
342
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Lūdzu, ievadiet komentāru
0/ 0