Padomi  
1
304

Kā sievietei iegūt orgasmu katru reizi (balstoties uz zinātni)

Izmanto šīs baudu veicinošās, uz pētījumiem balstītās stratēģijas, lai iegūtu prātam neaptveramu orgasmu.

1. Noskaņo prātu uz savu ķermeni

Uzbāzīgas domas ir pirmais iemesls, kāpēc sievietēm ir grūtības sasniegt orgasmu. Mūsdienu sievietes veic tik daudz uzdevumu, kā rezultātā seksa laikā ir grūti būt pilnībā brīdī. Un nekas nenogalina orgasmu ātrāk kā domas par kādu lielu tikšanos darbā vai nesenu strīdu.

Tāpēc loģiski, ka sievietes, kuras labāk spēj izslēgt no prāta traucējošus faktorus, spēj izjust orgasmu un izbaudīt seksu vairāk nekā tās, kas to nedara, liecina žurnāla Sexual and Relationship Therapy pētījumi.

Lai vieglāk piesaistītu prātu notiekošajam, speciālisti iesaka koncentrēties uz vienu konkrētu ķermeņa daļu, kurā tiek izjustas lieliskas sajūtas, piemēram, kaklu vai krūtīm, kad tās skūpsta.

Tas uzreiz novirzīs domas atpakaļ uz notiekošo procesu, tādējādi atvieglojot uzbudinājuma pastiprināšanu. Šo paņēmienu var izmantot katru reizi, kad pieķerat savas domas plūstam prom no procesa.

Un, protams, praktizēšanās ir galvenā šajā procesā. Uzmanību seksa laikā var trenēt arī ar apzinātas masturbācijas praktizēšanu. Tas var arī palīdzēt iemācīties un saprast to, kas jums labāk patīk, lai to vēlāk varētu ieteikt arī partnerim.

2. Pareiza elpošana

Tas nav joks: elpojot tā, it kā jūs būtu uzbudināts, var palīdzēt labāk izjust orgasmu. Tas ir tāpēc, ka ieelpošana un izelpošana var ietekmēt emocijas; tāpat kā dziļa, lēna elpošana var nomierināt, kad esat saspringts. Speciālisti iesaka eksperimentēt ar dažādiem elpošanas veidiem.

Piemēram: neilgi pirms orgasma sasniegšanas pamēģini dažas minūtes veikt īsus, ātrus elpas vilcienus. Tas var palielināt sirdsdarbības ātrumu un pastiprināt sajūtas. Var arī pārslēgties uz dziļākiem elpas vilcieniem, kas palīdzēs atslābināties un noskaņoties uz šo mirkli.

3. Mazliet pafantazē (vai arī daudz)

Ja tikšana pie orgasma sagādā grūtības, viens no variantiem ir iztēloties savu iecienītāko seksa fantāziju vai padomāt par karstāko seksu, kāds jebkad ir bijis. Uztraukšanās par to, vai vispār izdosies beigt, nomāc vēlmi un nomāc ķermeņa reakciju, kas apgrūtina orgasma sasniegšanu. Ir pierādīts, ka iztēles izmantošana padara cilvēka ādu jutīgāku, palīdzot iegūt orgasmu.

Vissvarīgākais: atbrīvojies no liekā stresa!

Un, ja nu orgasms vienkārši nenotiks? Neuztraucies – sekss joprojām sniedz ievērojamu labumu, pat ja netiek iegūts orgasms. Atbrīvojies, izbaudi un neuztraucies pārāk daudz par to. (Šī atbrīvotība galu galā arī var palīdzēt iegūt orgasmu!)

1 komentārs

  • 07.04.2023 10:55
    Laimdotas jaunkundze
    0

    Mēģiniet atslābināties un neizdariet uz sevi tik lielu spiedienu. Man bija 32 gadi, kad piedzīvoju pirmo orgasmu. Tagad, 33 gadu vecumā, es gandrīz katru reizi gūstu orgasmu vairākas reizes.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5300
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4368
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3886
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
627
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
812
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
323
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
583
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
3
493
Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?
Padomi  Aktualitātes  
3
5300
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
350
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises