Padomi  Aktualitātes  
3
999

Mistiskais G punkts – kas tas ir un kur tas atrodas?

Kamēr zinātnieki par G punkta esamību vēl aizvien nav vienisprātis un aizrautīgi strīdas par šīs zonas esamību, mēs, www.sekss.lv, esam pārliecināti, ka mistiskais G punkts jeb absolūtā baudas virsotne tomēr eksistē. Lai atvieglotu Tavus G punkta meklējumus un veicinātu partneres iespēju izbaudīt galvu reibinošu orgasmu, dosimies šīs erogēnās zonas medībās. Kur tā atrodas , kā to atrast un kā šo punktu stimulēt?

G punkts

Kas tas par zvēru?

Pirmās ziņas par šo jaunatklāto intīmpunktu daiļā dzimuma uzbūvē, gaismā nāca vien 1980.gadā. Šī erogēnā zona tolaik tika nosaukta par Grāfenberga punktu – aptuvenu vietu sievietes vagīnā, kuras stimulācija var izraisīt padziļinātāku orgasmu. Jāteic, ka G punkts patiesībā vairāk līdzinās G zonai, jo punkta formai ar šo juteklisko vietu sievietes organismā nav pilnīgi nekāda sakara. Atliek vien aizdomāties par to, kā norisēja šī intīmpunkta atklāšana un cik sievietes šāda veida pētījumā bija izteikušas savu piekrišanu piedalīties.

Kāpēc ir vērts par to zināt?

Pirms noskaidrojam, kur īsti šis mistiskais baudas punkts atrodas, ir vērts pievērst uzmanību faktam, ka tikai 18 % no visām pasaules sievietēm spēj izjust vaginālo orgasmu bez papildu klitora stimulācijas. Kāds šim sulīgajam faktam sakars ar G punkta lokāciju? Vistiešākais!

Lielākā daļa vīriešu nemaz nenojauš, ka sulīgais klitoriņš, kas tā vien alkst pēc mikli uzbudinošiem mēles vilcieniem, ir kas vairāk par mazu podziņu dāmas intīmorgāna ārpusē. Proti, šis veidojums sniedzas krietni plašāk un ir diezgan cieši saistīts ar pašu Grāfenberga punktu.

Klitora stimulācija no ārpuses + G zonas stimulēšana no iekšpuses = baudpilnā orgasma virsotne.

Jāpiebilst, ka katras sievietes ķermenis ir savādāks un fakts, ka šīs intīmzonas atrašanās vieta katrai dāmai var nedaudz atšķirties, ir tikai un vienīgi likumsakarīgs.

Kā to atrast?

G punkts

Pieeja tā sauktajam G punktam dzīvē nemaz nav tik vienkārša, kā sākotnēji varētu šķist. Patīkamais fakts šajā visā ir tas, ka šīs erogēnās zonas atklāšanai, visticamāk, būs nepieciešami vairākkārtēji mēģinājumi.

G punkts atrodas sievietes maksts priekšējā sieniņā – ne dziļāk par Tava rādītājpirksta garumu. Ir būtiski saprast, ka, gadījumā, ja sieviete nav maksimāli uzbudināta, šo punktu itin viegli iespējams palaist garām.

Tātad, pirms došanās šī erogēnās virsotnes meklējumos, jānododas kaislīgai priekšspēlei, kas ilgst ne mazāk kā 10 minūtes.

Pēc nodošanās kāri ierosinošai priekšspēlei, aicini partneri nogulties uz muguras un saliekt abas kājas ceļos. Ceļu saliekšanas leņķis ir pilnībā atkarīgs no pašas dāmas – galvenais, lai Tava partnere justos maksimāli ērti. Lēni ieslidini savu rādītājpirkstu daiļavas vagīnā (sāc ar pirksta ievadīšanu līdz pusei jeb otrajai pirksta locītavai). Ņem vērā, ka pirksta mīkstajai daļai jeb spilventiņam ir jābūt vērstam uz partneres vēdera pusi.

Kad rādītājpirksts atrodas vēlamajā dziļumā, sāc veltīt šai vietai velkošus pieskārienus virzienā no lejas uz augšu. Neaizmirsti vērot arī partneres reakciju – ja būsi sataustījis īsto vietiņu, dāmas emocijas noteikti Tev liks par to zināt!

Padomi G punkta stimulācijai

Esi neatlaidīgs! Ja nu tomēr neviens no mēģinājumiem nav rezultējies ar baudpilnām partneres vaidām, zini, ka pastāv arī citi risinājumi sekmīgai G punkta stimulācijai. Viens no tiem ir speciāli šīs zonas stimulācijai radītie vibratori. Šie baudrīki visbiežāk ir veidoti vīrieša locekļa formā un ir apveltīti ar visai izteiksmīgu galiņa izliekumu.

Gadījumā, ja šādas seksa rotaļlietas iegāde nav pa kabatai, atceries, ka arī pozai ir liela nozīme G zonas lokācijā. Viena no vissefektīvākajām pozām šī punkta sasniegšanai ar sava locekļa palīdzību ir tieši ‘’doggy style’’ jeb sunīšu poza. Noteikti izmēģiniet arī tā dēvēto ‘’cowgirl’’ jeb kovboja meitenes pozu.

Cowgirl poza

Ja vēlies kļūst par savas daiļavas intīmāko ķermeņu zonu ekspertu un likt viņas ķermenim drebēt no gūtās baudas, noteikti ielūkojies arī šajā rakstā! Lai sulīgi vakari!

3 komentāri

 • 01.06.2021 11:50
  edmundsons
  0

  Nav tik viegli cik te ir rakstits xd

 • 01.06.2021 23:58
  janis
  0

  ŠIS DAUDZ PALĪDZĒS

 • 05.07.2021 12:44
  ...
  0

  Vispār jau tāds G punkts nepastāv…

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3890
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
585
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
501
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem