Подсказки  Актуальное  
3
413

Mistiskais G punkts — kas tas ir un kur tas atrodas?

Kamēr zinātnieki par G punkta esamību vēl aizvien nav vienisprātis un aizrautīgi strīdas par šīs zonas esamību, mēs, www.sekss.lv, esam pārliecināti, ka mistiskais G punkts jeb absolūtā baudas virsotne tomēr eksistē. Lai atvieglotu Tavus G punkta meklējumus un veicinātu partneres iespēju izbaudīt galvu reibinošu orgasmu, dosimies šīs erogēnās zonas medībās. Kur tā atrodas , kā…

Kamēr zinātnieki par G punkta esamību vēl aizvien nav vienisprātis un aizrautīgi strīdas par šīs zonas esamību, mēs, www.sekss.lv, esam pārliecināti, ka mistiskais G punkts jeb absolūtā baudas virsotne tomēr eksistē. Lai atvieglotu Tavus G punkta meklējumus un veicinātu partneres iespēju izbaudīt galvu reibinošu orgasmu, dosimies šīs erogēnās zonas medībās. Kur tā atrodas , kā to atrast un kā šo punktu stimulēt?

G punkts

Kas tas par zvēru?

Pirmās ziņas par šo jaunatklāto intīmpunktu daiļā dzimuma uzbūvē, gaismā nāca vien 1980.gadā. Šī erogēnā zona tolaik tika nosaukta par Grāfenberga punktu – aptuvenu vietu sievietes vagīnā, kuras stimulācija var izraisīt padziļinātāku orgasmu. Jāteic, ka G punkts patiesībā vairāk līdzinās G zonai, jo punkta formai ar šo juteklisko vietu sievietes organismā nav pilnīgi nekāda sakara. Atliek vien aizdomāties par to, kā norisēja šī intīmpunkta atklāšana un cik sievietes šāda veida pētījumā bija izteikušas savu piekrišanu piedalīties.

Kāpēc ir vērts par to zināt?

Pirms noskaidrojam, kur īsti šis mistiskais baudas punkts atrodas, ir vērts pievērst uzmanību faktam, ka tikai 18 % no visām pasaules sievietēm spēj izjust vaginālo orgasmu bez papildu klitora stimulācijas. Kāds šim sulīgajam faktam sakars ar G punkta lokāciju? Vistiešākais!

Lielākā daļa vīriešu nemaz nenojauš, ka sulīgais klitoriņš, kas tā vien alkst pēc mikli uzbudinošiem mēles vilcieniem, ir kas vairāk par mazu podziņu dāmas intīmorgāna ārpusē. Proti, šis veidojums sniedzas krietni plašāk un ir diezgan cieši saistīts ar pašu Grāfenberga punktu.

Klitora stimulācija no ārpuses + G zonas stimulēšana no iekšpuses = baudpilnā orgasma virsotne.

Jāpiebilst, ka katras sievietes ķermenis ir savādāks un fakts, ka šīs intīmzonas atrašanās vieta katrai dāmai var nedaudz atšķirties, ir tikai un vienīgi likumsakarīgs.

Kā to atrast?

G punkts

Pieeja tā sauktajam G punktam dzīvē nemaz nav tik vienkārša, kā sākotnēji varētu šķist. Patīkamais fakts šajā visā ir tas, ka šīs erogēnās zonas atklāšanai, visticamāk, būs nepieciešami vairākkārtēji mēģinājumi.

G punkts atrodas sievietes maksts priekšējā sieniņā – ne dziļāk par Tava rādītājpirksta garumu. Ir būtiski saprast, ka, gadījumā, ja sieviete nav maksimāli uzbudināta, šo punktu itin viegli iespējams palaist garām.

Tātad, pirms došanās šī erogēnās virsotnes meklējumos, jānododas kaislīgai priekšspēlei, kas ilgst ne mazāk kā 10 minūtes.

Pēc nodošanās kāri ierosinošai priekšspēlei, aicini partneri nogulties uz muguras un saliekt abas kājas ceļos. Ceļu saliekšanas leņķis ir pilnībā atkarīgs no pašas dāmas – galvenais, lai Tava partnere justos maksimāli ērti. Lēni ieslidini savu rādītājpirkstu daiļavas vagīnā (sāc ar pirksta ievadīšanu līdz pusei jeb otrajai pirksta locītavai). Ņem vērā, ka pirksta mīkstajai daļai jeb spilventiņam ir jābūt vērstam uz partneres vēdera pusi.

Kad rādītājpirksts atrodas vēlamajā dziļumā, sāc veltīt šai vietai velkošus pieskārienus virzienā no lejas uz augšu. Neaizmirsti vērot arī partneres reakciju – ja būsi sataustījis īsto vietiņu, dāmas emocijas noteikti Tev liks par to zināt!

Padomi G punkta stimulācijai

Esi neatlaidīgs! Ja nu tomēr neviens no mēģinājumiem nav rezultējies ar baudpilnām partneres vaidām, zini, ka pastāv arī citi risinājumi sekmīgai G punkta stimulācijai. Viens no tiem ir speciāli šīs zonas stimulācijai radītie vibratori. Šie baudrīki visbiežāk ir veidoti vīrieša locekļa formā un ir apveltīti ar visai izteiksmīgu galiņa izliekumu.

Gadījumā, ja šādas seksa rotaļlietas iegāde nav pa kabatai, atceries, ka arī pozai ir liela nozīme G zonas lokācijā. Viena no vissefektīvākajām pozām šī punkta sasniegšanai ar sava locekļa palīdzību ir tieši ‘’doggy style’’ jeb sunīšu poza. Noteikti izmēģiniet arī tā dēvēto ‘’cowgirl’’ jeb kovboja meitenes pozu.

Cowgirl poza

Ja vēlies kļūst par savas daiļavas intīmāko ķermeņu zonu ekspertu un likt viņas ķermenim drebēt no gūtās baudas, noteikti ielūkojies arī šajā rakstā! Lai sulīgi vakari!

Наиболее читаемые

Подсказки  Актуальное  
1
824
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Подсказки  
0
615
45 labākās seksa pozas — 1.daļa
Актуальное  
0
499
Nedēļas meitene – trakulīgā RAILIJA RĪDA
Актуальное  
0
458
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova — nedēļas meitene

Самые комментируемые

Подсказки  
4
307
Anālais sekss — mīti un nepatiesības
Подсказки  Актуальное  
3
413
Mistiskais G punkts — kas tas ir un kur tas atrodas?
Подсказки  Актуальное  
2
225
Viss svarīgākais, kas Tev jāzina par rīta seksu
Подсказки  
2
223
Zems libido jeb kā atjaunot kāri pēc fiziskās tuvības

Самый распространенный

Подсказки  
0
9
Оральный секс для женщины — как убедить мужчину в необходимости?
Истории  Подсказки  
0
212
Cilvēki atklāj savu labāko (un sliktāko) pieredzi, nodarbojoties ar seksu brīvā dabā
Актуальное  
0
16
Чем больше секса, тем «свободнее» женское влагалище — миф или правда?
Актуальное  
0
11
6 самых желанных сексуальных фантазий мужчин