Piedzīvojumi  
1
216

Seksa ballīte. Iet vai neiet – tāds ir jautājums

Šī, iespējams, nebūs saruna, ko risināt draugu pulkā (kaut gan – atkarīgs, kādi ir tavi draugi). Droši vien tas sākās kā maza sēkliņa, kas tika iesēta tavā galvā, iespējams, skatoties filmu, kurā redzama kāda kaislīga seksa ballīte. Pievilcīga aina, kurā cilvēki maskās draiskojas un nodarbojas ar seksu. Tas šķiet tik atbrīvojoši, jutekliski un pilnībā bez ierobežojumiem.

Bet varbūt par to ieminējās tavs partneris? Sākumā tas var būt šokējoši, un var pat beigties ar pamatīgu strīdu. Bet tagad tu par to domā. Varbūt tevi tas nesaista. Bet varbūt tieši pretēji? Lai nu kā, tam īsti nav nozīmes; būtība ir tāda, ka tas viss ir sasniedzis kulmināciju līdz šim brīdim, kad tu uzdod sev jautājumu, vai tev vajadzētu doties uz seksa ballīti?

Seksa ballīte Sekss.lv

Vai tu iesi viens?

Seksa ballīte var būt jautrs pasākums kā vientuļniekiem, tā arī pāriem. Lielākajā daļā ballīšu priekšroka tiek dota vientuļajām sievietēm, bet vīrieši pārsvarā tiek šķiroti (acīmredzamu iemeslu dēļ — reti kurš vēlēsies, lai ballītē piedalītos bars ar vīriešiem un, piemēram, divas sievietes).

Došanās vienatnē var izvērsties divējādi – pieredze var būt fantastiska vai tieši pretēji – pat biedējoša. Ja svešinieku barā jūties kā zivs ūdenī, un tu nebaidies ar citiem dalīties savās visslēptākajās fantāzijās, pieredze visdrīzāk būs pozitīva. Ja nē, tā var radīt vilšanos. Ja esi attiecībās, viss ir daudz vienkāršāk – dodies uz seksa ballīti kopā ar savu partneri!

Seksa ballīte

Kāda būs šī seksa ballīte?

Ir ļoti svarīgi savu pirmo seksa ballīti izvērtēt ar kritisku aci. Ja tu “uz aklo” dosies tur, kur ir izkārts uzraksts “sekss”, nebrīnies, ja nonāksi BDSM ballītē ar pātagām un fistingu! Vai plāno doties uz parastu seksa ballīti, fetišu ballīti, svingeru ballīti? Ja iesi kopā ar savu partneri, varat izmēģināt svingeru ballīti.

Es, personīgi, savai pirmajai reizei izvēlētos kādu ekskluzīvāku ballīti, jo tur parasti tiek šķiroti cilvēki, kuri drīkst ierasties. Doties uz privātmāju, kur istabas vidū aplī ir izkārtoti krēsli un tajos sēž kailu vīriešu bars… Laikam nebūs priekš manis.

Mūsdienās ballītes mēdz būt ļoti izsmalcinātas, un daži organizatori pārņem veselas viesnīcas un kuģus, lai rīkotu lielu, nedēļu ilgu seksa ekstravaganci! Cilvēki par to ir sajūsmā! Tie ir dārgi un intensīvi pasākumi, tāpēc es noteikti sāktu ar mazāka apjoma ballīti.

Seksa ballīte

Varbūt doties uz kādu klubu?

Dažreiz vieglākais risinājums varētu būt doties uz seksa vai svingeru klubu. Tas varētu radīt mazāk stresa — tas ir tāpat kā doties uz ierasto klubu, izņemot to, ka kluba tālākajā stūrī var nodarboties ar seksu (nevis tualetē).

Vai obligāti ir jānodarbojas ar seksu?

Protams, ka ! Es zinu, ka tu to tāpat, visticamāk, darīsi, bet tas nav obligāti. Ne visi, kas nāk uz šīm ballītēm, ir pieredzējuši šajā jomā. Daži, piemēram, tu, ir jauniņie. Labās ballītēs parasti ir daži diezgan stingri noteikumi — pirms jebkādas darbības vienmēr ir nepieciešams saņemt otra atļauju — tāpēc ir svarīgi, lai tu ietu uz ballīti ar labiem organizatoriem, kuri zina, kas jādara, lai visiem būtu jautri un neviens nejustos aizskarts.

Atgriežoties pie seksa – dažas vietas neļauj tāpat vien stāvēt un vērot, kādas neķītrības dara citi. Dažas vietas pieļauj vuārismu. Bet, lai arī kādā ballītē esi nonācis, nejūties spiests nodarboties ar seksu, ja vien pats to patiešām nevēlies. Ir arī pilnīgi pieņemami nākt ar savu partneri un nodoties mīlas priekiem tikai ar viņu. Būtībā es cenšos pateikt, ka noteikumi ir tādi, kādus tu tos uzstādi. Ja gribi seksu, tad dari to. Neviens netiesās. Bet, ja jūti, ka nevēlies, neuztraucies par to. Iedzer un atpūties!

Izrunā noteikumus!

Ja dodies kopā ar savu partneri, labāk pirms tam izrunājiet noteikumus! Tas nav apspriežams! Ir ļoti svarīgi, lai jūs abi zinātu, kas notiek. Vai jūs pilnībā nodosieties citiem partneriem, vai tikai daļēji (piemēram, meitenes savā starpā spēlējas, bet svešiniece ar tavu partneri nē)? Vai jūs abi to darīsiet atsevišķās istabās, vai varbūt visi vienā? Lai arī kas tas būtu, izrunājiet to pirms tam, lai nerastos muļķīgi pārpratumi.

Seksa ballīte mainīs tavu dzīvi!

Nav nekā tīkamāka par ieiešanu istabā, kurā atrodas seksuāli atvērtas sievietes, kuras ir pilnībā apmierinātas ar savu ķermeni un nekautrējas to parādīt. Visi ir kaili un neaizsargāti, un tas ir brīnišķīgi! Un, ja tu atradīsi seksīgu cilvēku/pāri, ar kuru tev saskanēs, tava pieredze būs brīnišķīga!

Svarīgi atcerēties, ka nevajag darīt to, ko nevēlies – šī ir vieta, kur vari atbrīvoties un izklaidēties. Tātad atbilde ir jā. Jā, tev vajadzētu doties uz seksa ballīti!

Seksa ballīte: Kā organizēt, ko ielūgt, kā uzvesties?

1 komentārs

  • 25.12.2022 13:55
    kaba99
    0

    ja gribi pilnu māju ar veciem un pāris meicas tad ej

0/ 0

Lasītākie

Piedzīvojumi  
5
2420
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2332
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
1
1654
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1391
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
379
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2332
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
197
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Fantāzijas  Piedzīvojumi  
6
441
Seksa pakalpojumu sniedzēji atklāj klientu dīvainākās vēlmes

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
457
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
829
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Piedzīvojumi  Padomi  
1
420
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Piedzīvojumi  
3
252
Gandrīz 10 gadus mūsu attiecībās nav seksa. Ko darīt?