Padomi  
0
61

13 vienkārši sasiešanas paņēmieni BDSM cienītājiem

Partnera sasiešanā un BDSM mākslā slēpjas kaut kas nenoliedzami uzbudinošs. Tas ne tikai ļauj izbaudīt dominēšanas un pakļaušanās elementus, bet arī izraisa spēcīgas emocijas. Lai to izbaudītu, nepieciešama milzīga paļaušanās un uzticēšanās otram. Šie iemesli palīdz izskaidrot, kāpēc tik daudzi cilvēki fantazē par BDSM. Izrādās, ka par to fantazē teju visi, jeb, precīzāk, 93% vīriešu…

Partnera sasiešanā un BDSM mākslā slēpjas kaut kas nenoliedzami uzbudinošs. Tas ne tikai ļauj izbaudīt dominēšanas un pakļaušanās elementus, bet arī izraisa spēcīgas emocijas. Lai to izbaudītu, nepieciešama milzīga paļaušanās un uzticēšanās otram. Šie iemesli palīdz izskaidrot, kāpēc tik daudzi cilvēki fantazē par BDSM. Izrādās, ka par to fantazē teju visi, jeb, precīzāk, 93% vīriešu un 96% sieviešu.

Kādi ir labākie veidi, kā izmantot pakļaušanu seksa laikā? Ja jūs interesē dažādas BDSM pozas, iespējams, būsiet dzirdējuši par Shibari — sasiešanas veidu, kura izcelsme ir Japāna.

Bet, pirms turpinām, drošība un visu iesaistīto partneru piekrišana ir pirmajā vietā! Ja jūs nekad neesat mēģinājis Shibari, apsveriet iespēju apmeklēt kādus kursus vai individuālu nodarbību pie profesionāļa. Un ir dažas lietas, kuras nekad nevajadzētu darīt, piemēram, siet virvi pāri kaklam. Tas var izraisīt nosmakšanu.

Tad ķersimies klāt! Apskatīsim 13 sasiešanas seksa pozas, kuras vari izmēģināt kopā ar savu partneri. (Pamanīsi, ka pirmā “poza” patiesībā ir standarta Shibari mezgls, kas būs iesaistīts arī nākamajās pozās).

Dubultā kolonna

rope bondage sex positions

Viss, kas jums būtībā būs nepieciešams, lai guļamistabā varētu nodoties BDSM spēlītēm, ir vienkāršs roku dzelžu stila mezgls. To sauc par “dubulto kolonnu” — divas cilpas ap divām “kolonnām” (kājām vai rokām), kas neatraisīsies vaļā un nesavilksies ciešāk.

Jebkurā mezglā, it īpaši ja tas ir ap plaukstas locītavām, ir svarīgi pārliecināties, ka starp ādu un virvi ir pietiekami daudz vietas un ka mezgls nevar savilkties ciešāk. Pretējā gadījumā tas var nosprostot asins plūsmu vai radīt nervu bojājumus.

Lai izveidotu šo mezglu, novieto plaukstu locītavas pāris centimetru attālumā vienu no otras un pēc tam aptin ap tām virvi. Vietā starp plaukstu locītavām sasien divus mezglus. (Lai būtu vieglāk saprast, noskaties šo 2 minūšu YouTube pamācību par to, kā izveidot dubulto kolonnu mezglu).

Boxtie

bondage sex positions

Šī ir Shibari klasika ar plašām variācijām. Iesākumā vajadzēs vienu vai divas garas virves – 7.5 līdz 9 metri. Partnera rokas sasien aiz muguras. Izmanto atlikušo virvi un aptin to ap rokām un ķermeni. Vispirms virs krūtīm, tad zem tām. (Video pamācība šeit).

Sasietais sunītis

rope bondage sex positions

Novieto savu partneri uz ceļiem tā, lai krūtis atrastos piespiestas pie grīdas vai gultas. Sasienamā rokām jāatrodas pie potītēm tā, kā tas redzams attēlā. Ja tas rada pārāk lielu slodzi uz partnera kaklu, novieto zem viņa/viņas krūtīm spilvenu.

Krabis

bondage sex positions

Saloki partneres kājas un sasien kopā atsevišķi augšstilbus un potītes, izmantojot ne pārāk ciešu divu kolonnu mezglu. Ja vēlies, piesien pie augšstilbiem arī plaukstu locītavas.

Šī poza nodrošina “seksuālu neaizsargātību” un “piekļuvi katram sīkumam”, padarot to par lielisku variantu gan orālā baudījuma sniegšanai, gan saņemšanai.

Kucēna stilā

bondage sex positions

Šajā pozā potītes tiek piesietas pie stieņa — noteikti izmantojiet kaut ko tādu, kas neradīs skabargas — šeit varētu noderēt PVC caurule vai pat garš slotaskāts. Rokas arī tiek sasietas. Šajā pozā sasietais jutīsies īpaši neaizsargāts.

Hogtie

rope bondage sex positions

Palūdz savam partnerim apgulties uz vēdera. Sasien gan viņa/viņas potītes, gan aiz muguras saliktās rokas. Pēc tam piesien tās vienu pie otras.

Šī poza nav piemērota klasiskam seksam, taču tā ir lieliski piemērota orālajam seksam un tā rada noskaņojumu BDSM tipa sesijai. Neaizmirsti, ka šī poza var ļoti noslogot muguras un plecu daļu, tāpēc ik pa laikam pārliecinies, ka otrs jūtas komfortabli.

Seksīgā karotīte

bondage sex positions

Noguldi partneri uz viena sāna un sasien kopā viņas plaukstu locītavas. Kreiso potīti piesien pie labā augšstilba. Pēc tam piesien kreiso augšstilbu virs kreisās elkoņa locītavas. Pārliecinies, ka mezgli nav pārāk cieši. Šajā pozā ķermenis izskatās lieliski, un poza būs piemērota seksam no aizmugures.

Nopratināšanas krēsls

rope bondage sex positions

Liec savam partnerim apsēsties krēslā un piesien viņa/viņas potītes pie katras krēsla kājas un plaukstas aiz muguras. Šī poza ir lieliski piemērota orālās baudas sniegšanai/saņemšanai vai seksa rotaļlietu izmantošanai.

Apgrieztais krēsls

rope bondage sex positions

Palūdz savam partnerim apsēsties uz krēsla tā, lai viņa sēžamvieta tik tikko atrodas nost no sēdekļa malas, un lai krūtis atbalstās pret sēdekļa atzveltni. Piesien viņa potītes pie krēsla kājām un plaukstas aiz muguras. Šī poza ir lieliski piemērota anālajai spēlei.

Jūraszvaigzne

rope bondage sex positions

Palūdz savam partnerim nogulties uz muguras uz gultas un piesien viņa/viņas plaukstas un potītes pie katra gultas stūra. Lai iegūtu papildu garšu, uzliec acu aizsegu. Ja jūs esat iesācēji BDSM jomā, šī ir lieliska poza, ar ko sākt. To ir vienkārši sasiet un tā nav īpaši nogurdinoša.

Yogi

rope bondage sex positions

Liec savam partnerim gulēt uz muguras uz gultas. Piesien katru potīti pie katra stūra gultas augšdaļā, paceļot kājas tik augstu, cik otram ir ērti. Ja tas ir pārāk grūti, piesien augšstilbus, nevis potītes, lai kājas varētu saliekt ceļos.

Izplestās kājas

bondage sex positions

Kad mīļotais atrodas uz muguras, novieto stieni zem viņa potītēm tieši virs papēžiem. Piesien katru plaukstas locītavu un potītes pie stieņa un pārliecinies, ka mezgli nav pārāk stingri. Šī poza nodrošina pilnīgu piekļuvi visām ķermeņa daļām.

Kopā jautrāk

rope bondage sex positions

Šeit ir iesaistīti trīs cilvēki. Palūdz saviem partneriem nostāties vienam pret otru un apskauties. Sasien abu partneru plaukstas. Trešais cilvēks var iekārtoties ērtāk un vērot savu partneru nodarbes vai arī darboties ar vienu partneri, kamēr otram atliks vērot un gaidīt savu kārtu.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3080
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1624
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1471
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  Aktualitātes  
3
994
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Padomi  
9
291
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
189
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
96
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
172
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
209
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
1
108
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
7
1471
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
5
409
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim