Aktualitātes  
0
324

5 veidi, kā iegūt orgasmu, nepieskaroties klitoram

Kad mēs, sievietes, izdzirdam vārdu “orgasms”, mēs parasti iedomājamies par visizplatītāko veidu — pieskaršanos klitoram. Klitora stimulēšana ir brīnišķīgs veids, kā izjust orgasmu, bet vai zinājāt, ka tas nav vienīgais veids, kā to sasniegt?

Šeit ir sniegts īss apraksts par dažiem citiem orgasma veidiem, kurus vari mēģināt izpētīt vai nu vienatnē, vai kopā ar partneri. Un nesatraucies — runa nav tikai par pašu orgasmu. Mēs runājam par baudu kopumā un vienkārši labu laika pavadīšanu. Uztver orgasmu kā absolūtu ieguvumu, bet noteikti ne par galveno seksa mērķi.

1. G punkta orgasms

https://www.peachandpassion.co.uk/wp-content/uploads/nc/media/e87f12_c5982c0e8e8a4e048d1ab182e99b144a-mv2.jpeg/v1/fit/w_1000-h_864-al_c-q_80/file.png

Vai G punkts ir īsts? Jā, ir. Tikai tas nav viens konkrēts punkts, bet gan lielāka erogēnā zona. (Vairāk par to lasi šeit). Šī sieviešu anatomijas daļa ir vienkārši īpaši patīkama vieta maksts priekšējā sienā apmēram pusceļā starp maksts atveri un dzemdes kaklu. Ja ievietosi pirkstu makstī un veiksi ar to kustību, it kā aicinot kādu nākt pie tevis, sajutīsi tādu kā porainu vietu. Tas ir G punkts!

Uzbudinājuma laikā šai vietai ir tendence piepildīties ar asinīm, tāpēc, pieskaroties tai, parasti ir laba sajūta. Dažām patiks, ja šī vieta tiks viegli glaudīta; citām ir nepieciešamas intensīvas kustības, lai to stimulētu. G punktu var stimulēt ar pirkstiem, seksa rotaļlietām vai dzimumlocekli.

2. Krūtsgalu orgasms

https://pbs.twimg.com/media/DIkcWJ7XYAI2mut.jpg

Krūtsgalu orgasms var būt fantastisks, taču, tāpat kā lielākā daļa lietu, tas nav piemērots visiem. Tāpat kā jebkas cits seksa jomā, tas atšķiras no cilvēka uz cilvēku atkarībā no tā, kam katrs dod priekšroku un kas sniedz vislabākās sajūtas.

Ja tu nekad to neesi piedzīvojusi, vislabāk ir apsēsties, atslābināties un vienkārši izbaudīt. Palūdz partnerim sākt ar lēnām kustībām un turpināt veidā, kas tev šķiet vispatīkamākais. Vienmēr atceries, ka orgasms nav mērķis, bet gan process un bauda, ko no tā gūsti!

Var eksperimentēt, uzklājot ķermenim dažādas eļļas vai lubrikantu, spēlēties ar kontrastainām temperatūrām, uzlikt krūtsgalu skavas vai eksperimentēt ar vibratoriem un sūcošajām seksa rotaļlietām.

Ikvienam ir atšķirīgs jutības līmenis un katram patīk dažāda veida baudas. Neuztraucies, ja īsti nezini, ko vēlies vai kas tev patīk — tāpēc eksperimentēšana ir tik svarīga!

3. Anālais orgasms

https://media.thetab.com/blogs.dir/90/files/2020/01/fruit-food-human-person-plant-finger.jpeg

Anālā spēle ir brīnišķīga iespēja, kas veicina izpēti, pacietību un baudu. Cilvēka pēcpuse ir pilna ar jutīgām zonām, kuras stimulējot var gūt baudu, un ir tik daudz veidu, kā sākt izpēti.

Pirmkārt, izmanto slīdvielas. Tas padara visu daudz brīvāku, vieglāku un patīkamāku, un tāds jau arī ir mērķis.

Ir daudzas fantastiskas anālās rotaļlietas, piemēram, dibena aizbāžņi, anālās krelles un dildo, kas visas ir drošas ķermenim. Daudzas no tām lieliski saderēs ar dažāda veida lubrikantiem. Tu vari gūt orgasmu, stimulējot tūpļa izeju vai no iekšējas stimulācijas.

Visbeidzot, vienkārši izklaidējies. Tāpat kā ar krūtsgala orgasmu un jebkura cita veida orgasmu, ar kuru eksperimentē pirmo reizi, tas viss ir saistīts ar saprašanu, kas tieši tev sagādā baudu. Nav pareiza vai nepareiza veida, kā kaut ko darīt — tu vienkārši atklāj, kuras ķermeņa daļas vislabāk reaģē uz dažādiem stimulācijas veidiem. Viena lieta, kas jāņem vērā anālajā spēlē — nesteidzies.

4. Dzemdes kakla orgasms

https://imagesvc.meredithcorp.io/v3/mm/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.onecms.io%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsites%2F12%2F2020%2F09%2F18%2Fgrapefruit-female-ejaculation-GettyImages-1169607312-2000.jpg

Dzemdes kakls atrodas pašā maksts kanāla aizmugurē, un citiem tā stimulēšana var sagādāt baudu. Uzklāj savu iecienīto lubrikantu un izmanto pirkstus, partnera dzimumlocekli vai dildo.

Nav īpaša veida, kā sasniegt dzemdes kakla orgasmu — katram ķermenim tas būs atšķirīgs. Citām dzemdes kakls var būt jutīgāks pret stimulāciju, citām mazāk jutīgs. Ņem vērā, ka tuvojoties mēnešreizēm, dzemdes kakls var būt jutīgāks.

Un atkārtosim vēlreiz – vienkārši eksperimentē! Cilvēka ķermenis nepārtraukti mainās, un tas, kam katrs dod priekšroku, vienmēr mainās, tāpēc ir 100% pieņemami nepārtraukti mainīt savas domas.

5. Jauktais orgasms

Jauktie orgasmi rodas divu vai vairāku tavu iecienītāko zonu vienlaicīgas stimulēšanas rezultātā. Tas var ietvert tavu klitoru vai, piemēram, krūtsgalu stimulāciju.

Piemēram, nodarbojoties ar vaginālo seksu, vienlaikus tiek izmantots vibrators, radot citas sajūtas, jo vienlaikus tiek stimulētas tik daudzas zonas.

Ir dažas seksa rotaļlietas, kas paredzētas, lai palīdzētu sievietei pašai sasniegt jaukto orgasmu, piemēram, Womanizer DUO.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7627
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5550
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3961
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2351
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
483
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
746
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
569
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
346
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3961
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
523
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
958
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5550
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?