Aktualitātes  
0
432

Atklāts stāsts: manai sievai ir ideāla figūra, bet mani piesaista apaļīgās

Vīrietis atklāj, ka krāpj savu sievu, jo viņa vairs nešķiet seksīga, (lai gan, kā viņš pats atklāj, sievai ir ideāla figūra).

“Man ir 42 gadi un strādāju par fotogrāfu apģērbu katalogu uzņēmumā. Tur strādāt ir jautri, un esmu pamanījis, ka man vairāk patīk sievietes ar apaļākām formām, jo ​​viņas ir apmierinātas ar sevi.

Manai sievai ir 38 gadi, un viņa strādā uzņēmumā, kas popularizē tievēšanu. Viņa ir mārketinga speciāliste, pilnībā iegrimusi darbā, un pēdējā laikā arī sākusi pārmērīgi sportot.

Viņa ir tieva, bet izskatās nogurusi, un viņas ķermenis ir kļuvis ciets. Viņas vēdera muskuļi ir stingrāki nekā manējie, un tas mani pilnībā attur no seksa. Ikreiz, kad viņai ir brīvs laiks, viņa dodas uz sporta zāli.

Mana sieva rūpīgi plāno ēdienkarti mums abiem. Viņa vairs nevēlas ēst restorānos, un mūsu seksuālā dzīve praktiski nepastāv, jo viņa gultā lasa savus veselības žurnālus.

Reiz darbā aizpļāpājos ar modeli no Skandināvijas. Šī 32 gadus vecā sieviete ar apaļajām formām mani vienkārši apbūra. Es viņai pateicu dažus komplimentus, viņa uzaicināja mani uz savu viesnīcu iedzert.

Mēs katrs izdzērām vienu glāzi, tad vēl dažas, un beidzot devāmies augšā uz viņas istabiņu. Viņa piedāvāja nodarboties ar seksu. Viņas ķermenis bija pārsteidzošs – mīksts, elastīgs, ar izliekumiem, kur nepieciešams. Viņa bija ārkārtīgi sievišķīga.

Pēc tam es jutos vainīgs, bet no otras puses, biju pārliecināts, ka mana sieva par to neuzzinās.

Pēc kāda laika jau atkal biju gultā ar citu modeli, kurai bija 27 gadi. Viņa piedāvāja sevi. Atkal jaunās sievietes ķermenis bija tik maigs un mīksts, sekss bija pārsteidzoši lielisks.

Saprotu, ka uzvedos nepareizi. Ko es varu darīt, lai mūsu laulība neizjuktu un kā es varu atkal iemācīties apbrīnot savu sievu?”

Situāciju komentē “The Sun” psiholoģe:

“Laulības dzīve nav tikai fiziska pievilcība, tā ir arī apbrīna par cilvēka personību, vēlme būt kopā ar šo cilvēku, komunikācija starp partneriem.

Jūsu attiecības izjūk, iespējams, tāpēc, ka jūsu sieva pārlieku aizraujas ar svara zaudēšanu un nododas tikai sportam. Varbūt viņai šķiet, ka viņa to dara ne tikai sev, bet arī, lai patiktu jums?

Mūsdienās cilvēki ir pakļauti lielam sociālajam spiedienam. Runājiet par savām attiecībām, paskaidrojiet, ka, jūsuprāt, viņas laika pavadīšana sporta zālē kaitē jūsu laulībai.”

Vīrieši izsaka savu viedokli: 16 seksīgākie sieviešu apģērbi

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7249
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
4604
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
2
3166
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
1784
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
443
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
685
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
533
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
308
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
3
4604
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
325
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
318
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
261
Aprēķināts, pēc cik gadiem laulībā vīrieši un sievietes sper sānsoli: vai esat jau izturējuši šo posmu?