Aktualitātes  
3
124

“Bijušais mācēja labāk”: vai tavam jaunajam partnerim tas ir jāzina?

Pirmais sekss ar jaunu partneri vienmēr ir lēciens nezināmajā. Iespēja, ka jaunais partneris jau pirmajā reizē atradīs tavu orgasma atslēgu, ir ārkārtīgi maza. Tāpēc jaunie mīļākie bieži zaudē bijušajiem, kuri izbijušo attiecību laikā ir iemācījušies mūs iepriecināt. Vai jaunajam partnerim būtu jāzina, ka bijušais mācēja labāk?

“Bijušais mani gultā apmierināja daudz labāk,” – šādu frāzi pēc pirmā seksa ar meiteni negribētu dzirdēt neviens vīrietis. Šķiet, ka tas ir pašsaprotami, ka ir nepieklājīgi tik atklāti salīdzināt savus partnerus. Taču tā gadās arī dzīvē, par ko pārliecinājās arī mūsu 19 gadus vecais stāsta varonis.

Jaunietis anonīmi dalījās ar gadījumu no savas dzīves, kas izrādījās tālu no patīkamā. Puisis ar savu izredzēto satikās apmēram mēnesi, bet pēc pirmā seksa ar viņu izšķīrās. Lieta tāda, ka pēc tuvības meitene atcerējās savu bijušo draugu un salīdzināja viņu kā mīļāko prasmes – un lieki piebilst, ka ne par labu mūsu varonim.

Protams, jaunais vīrietis bija samulsis par šādu piezīmi, jo īpaši tāpēc, ka sākumā meitene viņam apliecināja, ka šis sekss ir viens no labākajiem viņas dzīvē, jo viņai bija trīs orgasmi. Bet tad meitene uzsvēra, ka viņš nestāvot ne tuvu viņas bijušajam. Neskatoties uz šādu netaktisku piezīmi, puisis centās attaisnoties un solīja turpmāk pacensties vēl vairāk. Viņš paskaidroja viņai, ka ir dīvaini gaidīt kaut ko neticamu no pirmā seksa – galu galā viņi vēl tik labi nezina viens otra gaumi seksā. Tomēr meitene tikai pasmaidīja un noteica: “Nu, protams.”

“Kopumā man šķiet, ka viņai patīk sekss ar mani, bet viņa netic, ka es kādreiz būšu tik labs kā viņas bijušais,” atzīmēja ieraksta autors.

Lai kā arī būtu, šī meitenes piezīme pielika punktu viņu turpmākajām attiecībām – ieraksta autors nolēma saikni ar viņu pārtraukt. Viņš vērsās pēc padoma pie interneta lietotājiem, lai pārliecinātos, vai viņš nav vienīgais, kurš piekrīt šim viedoklim – ir nepieņemami salīdzināt jauno puisi ar bijušo.

Lietotāji juta līdzi jaunietim un vienbalsīgi nonāca pie secinājuma, ka nekādā gadījumā šādi darīt nevajadzētu. “Pat ja tā ir taisnība, nekad nesaki to otram sejā”; “Iespējams, viņa joprojām ir pieķērusies savam bijušajam, ja ​​atceras viņu šādā pilnīgi nepiemērotā brīdī,” viņi komentēja.

Visticamāk, meitene patiešām tikai nesen bija izkļuvusi no ilgām attiecībām, un tāpēc atmiņas par savu iepriekšējo partneri liedz viņai veidot jaunas. Šāda nejauši izmesta frāze, ar kuru viņa, iespējams, pat nevēlējās aizvainot savu partneri, atņēma viņai iespēju iepazīties ar savu potenciālo dzīvesbiedru.

Protams, iepriekšējam partnerim bija priekšrocības: viņš bija pieredzējušāks. Tajā pašā laikā pirmajai tuvībai ar jaunu partneri arī ir savas priekšrocības – piemēram, aizraušanās un jauni iespaidi. Turklāt pāris varēja iepriekš parunāt par to, kas katram vislabāk patīk vai tieši pretēji, kas pilnībā neuzbudina. Varbūt tas atņemtu tuvībai daļu spontanitātes, bet partneri jau iepriekš zinātu, kā labāk un ātrāk iepriecināt vienam otru.

3 komentāri

 • 14.01.2022 18:47
  ...
  0

  Ja godīgi, tad mans pašreizējais draugs ir DAUDZ labāks gultā nekā bijušais. Slikts sekss bija viens no iemesliem, kāpēc es izšķīros no viņa.

 • 15.01.2022 14:35
  Janis Smits
  0

  redz kā ir, cilvēki uzreiz metās virsū sieviešu frāzei “Bijušais mani gultā apmierināja daudz labāk”, un galīgi ignorē to ko viņa saka pēc tam – “vīrietis bija samulsis par šādu piezīmi, jo īpaši tāpēc, ka sākumā meitene viņam apliecināja, ka šis sekss ir viens no labākajiem viņas dzīvē, jo viņai bija trīs orgasmi”. patiesībā jaunais džeks ir ļoti labs gūltā(priekš 99% sabiedrības līmeņa), labāks nekā ieprikšējais, bet emocionāli sieviete nejūt neko pret viņu – tur tas āķis

  • 15.01.2022 14:43
   Janis Smits
   0

   emocionālā daļa priekš sivietēm ir tik pat svarīga kā tehnikas kuras pielieto. pat frigīda sieviete spēj just orgasmu, bet dēļ tā ka emocionāli nejūt neko – negūst baudu no seksa. tas ir tikai psiholoģiskais aspekts, ne fizisks. līdz orgasmam var novest JEBKURU sievieti, bet ja viņa nejūt tuvību – oksitocīns neizdalās vai bloķējās ar citiem hormoniem

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4140
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1511
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1412
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1207
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
200
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
13
250
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
276
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
264
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
311
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1511
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
13
250
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
5
180
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss