09 July 2021
Ketija123:

Laba gultā

1. Laba gultā.. Ko tas diez nozīmē? Kāda jūsuprāt ir sieviete, par kuru varētu teikt, ka viņa ir laba gultā?
2. Vairākkārt visādos žurnālos un interneta rakstiņos esmu lasījusi, ka prasmīga mīlniece ir/no sērijas vīriešiem tas ir svarīgi/tādas patīk ir sieviete, kas gultā prot uzņemties vadību. Nekad neesmu šo līdz galam izpratusi. Tas ir kā? Vīriešiem īstenībā patīk, ka viņus noliek pie vietas un visu procesu virza sieviete? Vai runa vienkārši ir par to, ka sievietei nevajadzētu gultā būt pagalei? ?
3. Kas ir tas, ko sievietei gultā nekad nevajadzētu darīt? Jautājums vairāk vīriešiem – varbūt ir kaut kas no jūsu pieredzes, ar ko ir nācies saskarties un kas nepatika.
Par to pašu vadību gultā, vai jums ir svarīgi, lai sieviete sex laikā izrāda iniciatīvu kurā brīdī un kādas pozas mainīt?

10 atbildes
382 skatījumi
Pēdējā darbība:
Janis Smits
09.07.2021

10 atbildes

 • 12.07.2021 22:59
  Normunds
  1

  Galvenais, lai prot dziļo minetu. Lūk, tā ir eiforija.

  • 14.09.2022 12:54
   Janis Smits
   0

   lai cik foršu orālo seksu nespētu piedāvāt siviete – tas nav galvenais faktors jautājumā “cik laba viņa ir gultā”. tas ir tikai viens veids no daudziem citiem ar ko spētu uzkarsēt partneri.

 • 14.07.2021 16:56
  čiepiņa
  0

  Katram vīrietim jau tas ir individuāli, tāpat kā mums sievietēm katrai ir savs ideālais sekss.
  Biju kopā ar vīrieti ar kuru ļoti detalizētu izrunājām ko katrs vēlas, kas kuram patīk, uzbudina.
  BET atmiņā palicis ir tas, ka ir ļoti svarīga viena lieta – sieviešu vagīnas platums (?), tās esot dažādas un, ja tur nesaskan ar vīrieti, tad, lai cik seksīga tu nebūtu un atjautīga seksā, tad tieši runājot par vaginālo, baudas virsotnes nevar sasniegt. ?

  • 14.09.2022 13:08
   Janis Smits
   0

   vagīnas platums seksā nav šķērslis abiem izbaudīt lielisku vaginālo seksu. intīmos muskuļus diezgan vienkārši var staipīt, iedot tonusu un izveidot tik stingrus ka daži vīrieši nopietni uzskatīs ka tā ir pirmā reize. jums derētu painteresēties par intīmiem vingrinājumiem un Kēgela vingrinājumiem, tad kad to panāksiet – jums nebūs nekādu problēmu šajā jomā, intīmajā veselībā un daudzos citos jautājumos. vnk baudīsiet to ko vajadzētu just ikvienai sievietei gultā.

 • 29.09.2021 17:38
  Arvis Burvis
  0

  Māk dominēt, un būt arī vājā. Zin ko darīt, māk minetu, maina pozas, atvērta pamēģināt ko jaunu
  Ko sievietei nekad nevajag darīt – būt nekādai gultā 😀

 • 14.09.2022 13:21
  Janis Smits
  0

  1. Laba siviete gultā ir tikai un vienīgi ir tā kura vēlās iegūt pati sev maksimālu baudu – pats galvenais. tādu sievieti neinteresē nekas cits kā dotajā brīdī koncentrēties tikai uz atslābinājumu. tāda sieviete daudz interesējās par seksu teorētiski un praktiski, gan no psihoemocionālas puses, gan no fizioloģiskās. ja viņas partners ir nekāds gultā, pat tad viņa spēs dabūt vairākus O – vot tā ir īsta kārumniece

  • 14.09.2022 13:31
   Janis Smits
   0

   2. jūs pareizi nojaušat ka “sievietes vadības seksā” ir divas nozīmes kuras bieži jauc. pašlaik parādījās daudzi vīrieši kuri vēlās redzēt savā gultā dominatrix. un arī ir liela daļa vīriešu kuriem patīk pašiem būt vadībā, tikai ne ar tā saucamo baļķi gultā. vai jūs vēlaties vīrieti kurš baidās pat pieskarties pie jums – diez vai. pat sabmissīvais pilda savu lomu seksā, neskatoties uz to ka viņa statuss ir passīvais.

   • 14.09.2022 13:36
    Janis Smits
    0

    3. lielākā sieviešu kļūda seksā – domāt par mazsvarīgām lietām seksa procesa laikā. ideālais variants kad galva ir absolūti tukša, bez jebkādām domām, vai koncentrēties uz notiekošo, uz to kas uzbudina.

 • 14.09.2022 13:56
  Janis Smits
  0

  4. nevisai saprotams jatājums: “Par to pašu vadību gultā, vai jums ir svarīgi, lai sieviete sex laikā izrāda iniciatīvu kurā brīdī un kādas pozas mainīt?”
  ja viņa sāk dominēt – mana interese stipri samazinās un vairs nav tik aizraujoši pildīt ģenētiski dziļi iedzīto bioloģisko programmu un tādā veidā tiek mazāk sasniegti refleksu kairanātāji ar nervu galiem. bet lai kādu brīdi pašam atvilkt elpu un ļaut sievietei padraiskoties – iniciatīvu var iedot arī viņai(kā piemērs – Cowgirl pozā)

  • 14.09.2022 13:56
   Janis Smits
   0

   pozas vajag mainīt priekš tam lai atvieglotu spriedzi ķermenī kas sakrājās no ilgstošām aktīvām kustībām, jo kā sex trigers pozes maiņa ir diezgan pašvaks. cerams es pareizi noprotu jautājumu