15 July 2021
Paiesimies kopā:

Negribās seksu

Mani pēdējā laikā nomāc viena problēma. Esmu attiecībās jau vairāk par gadu, bet mums nav seksa. Kad sākām satikties, bija diezgan bieži vismaz 2x nedēļā. Tagad ir pagājuši divi mēneši un pa šo laiku nav bijis. “ Vainīga” esmu es. Jo man nemaz negribās. Esmu viņam jautājusi, viņš saka gribētos, bet ja es negribu, tad neies uzbāzties.
Es nezinu, kur ir problēma. Tā arī ir, ka man nav pilnīgi nekādas vēlmes. Uzdzīt adrenalīnu manī viņš var, bet ar to viss arī beidzas. Pēdējās reizes bijušas tikai sporta pēc, lai nepazustu interese par mani. Bet tas ne pie kā laba nenoved parasti. Es pēdējās reizēs neesmu seksu gribējusi. Tas ir aptuveni pusgada intervāls. Varbūt vairāk.
Es sāku apšaubīt vispār vai viņam nezudīs interese par mani un nesāks laist pa kreisi. Tā vienkārši nevaru krist gultā un “davaj”, morāli vienkārši to nevaru. Godīgi sakot iemesli gan jau slēpjas kaut kur zemapziņā, nav ne jausmas kā rīkoties šādā situācijā.

3 atbildes
249 skatījumi
Pēdējā darbība:
čiepiņa
15.07.2021

3 atbildes

 • 19.07.2021 21:37
  Ketija123
  0

  Rutīna? Stress? Un vispār- apetīte rodas ēdot. Tu nevari sēdēt un gaidīt,kad tev sāks gribēties. Pašai ir jāiekārdinās un jārada attiecīgā noskaņa. Nopērc skaistu veļu – atrādi draugam to.
  Citādāk draugam drīz sāks gribēties meklēt ārpus mājas to,ko nevar dabūt mājās un tad tu liesi gaužas asaras.

 • 20.07.2021 00:27
  simara
  0

  Pamēģini kādu vakaru atslēgties no visa – ieiet putu vannā, palasīt kādu neķītrāku rakstu vai stāstu, iedzert vīna glāzi.

 • 20.07.2021 18:27
  čiepiņa
  0

  nevar vecis sēdēt un gaidīt, kad ta Tu viņam leksi virsū. Jāmāk iekārdināt, lai Tev tiešām gribētos raut viņam visas drēbes nost un lekt virsū… a ja tas ir tādā kā rutīnā, nomazgājamies, ielienam gultā, tagad sekss (mby pat bez priekšspēles). galīgi garām, tad jau labāk iet gulēt.