17 February 2022
Jaukā:

Pārāk īss sekss

Manu sirdi nomāc jau sen sasāpējusi tēma, tāpēc gribēju padalīties ar jums, cerībā saņemt kādu mierinošu vārdu vai padomu
Kā jau varbūt noprotat, runa ir par pārāk īsu seksu- labi ja pāris minūtes. Tikko es iekarstu, viņš beidz. Normāls sekss- tā ka arī man ir kāda bauda- ir labi ja reizi pāris nedēļās.
Kad prasu draugam, kas par lietu- viņš saka, ka nezin. kad prasu- agrāk taču tu varēji arī pacensties un mums tomēr bija ilgāki tie gultas prieki- viņš pasaka- es nezinu kāpēc tagad tā.
Vakar, kad sāku par to runāt, viņš pateica- es nezinu, vai kaut kas šajā ziņā mainīsies. Bet tajā pašā laikā pats pārdzīvo, ka nespēj mani apmierināt.

Es jau esmu izdomājusi visus variantus- ka viņš mani negrib, ka viņam vienaldzīga mana pašsajūta, ka viņam sekss nepatīk tik ļoti, lai izbaudītu pašu procesu, utt.
Es Viņu mīlu, bet es patiešām vairs nezinu, cik ilgi to pacietīšu… Esmu jauna, smuka un šāda neapmierinātība mani iedzen vienkārši sliktā noskaņojumā, nemaz nerunāsim par vainas sajūtu utt…

7 atbildes
379 skatījumi
Pēdējā darbība:
dartanjans
17.02.2022

7 atbildes

 • 17.02.2022 19:20
  Jaukā
  0

  Vai kādam nav bijusi šāda situācija…? Es zinu, ka visdrīzākais neviens jau nepateiks- vot tur ir tā un tā ar to tavu puisi vai tevi, tāpēc jums šāda problēma, bet es nezinu kur lai liekas… Jo jau pieķeru sevi pie domas fantazējam par citiem…

 • 04.03.2022 13:43
  Jorkšīras Terjers
  0

  Neilgi pirms viņš beidz, piecelies un aizej projām, ieslēdz tv vai pie datora piesēdies. Dots pret dotu. Varbūt tad tam egoistam pielēks!
  Man ari ir bijusi līdzīga situācija pagātnē, nedaudz savādāka gan, kad es biju loti aktīva, pretimnākoša, un partneris sāka izmantot to, mēdza atteikt, vēlējās mīlēties, kad viņš gribēja, jo zināja, ka dabūs, pat vienreiz pateica man to, ka viņam nav jānāk pie manis, bet es pati atnākšot.

 • 04.03.2022 13:47
  Jorkšīras Terjers
  0

  Kaut kāda stulba atkarība bija iestājusies, bet pienāca brīdis, kad viņam bija jādiedelē sekss man un jāsaņem atraidījumi. Morāle ir tāda, ka egoistu ne vienmēr izmācīt var, bet mācību dot viņam var gan!

 • 05.03.2022 00:25
  labi_
  0

  Esmu līdzīgā situācijā- te gan nav runa par trīs minūtēm, bet gan vairāk par to, ka viņam ir labi, bet man jau krietnu laiku nekādas baudas nav. Kad par to runājām, viņš skaidri un gaiši pateica, ka viņam svarīgāk ir saņemt. Man žoklis atkārās, jo ar tādu situāciju saskaros pirmo reizi un esmu vnk apjukusi, jo nezinu, ko darīt.
  Nav tā, ka viņam vispār neinteresētu vai man ir labi vai nē, bet… grūti izskaidrot… laikam var teikt, ka viņš ir ļoti egoistisks mīlnieks.

 • 05.03.2022 00:26
  labi_
  0

  Ņemot vērā, ka man sekss ir svarīgs (labs sekss), nezinu, cik ilgi šīs attiecības turpināsies. Man vienkārši vairs negribas. Kad viņš sāk čīkstēt un pīkstēt, ka manī vairs nav nekādas kaisles, goda vārds- gribas prasīt: ”No kurienes tad, lai viņa rodas”?!

 • 27.10.2022 10:12
  Lielais Kristaps
  0

  Draugi, cenšaties runāt! Jaukā, labi_ = runājiet!
  Saprotams, ne vienmēr to ir viegli izdarīt, bet bez runāšanas rinsinājuma nebūs.
  Atrast citu var vienmēr – bet vai tas ir to vērts?! Vai būs labāk? Vai būs vienkārši pakāsts laiks un nervi…. 🙁

  • 30.10.2022 23:15
   dartanjans
   0

   pilniba piekrītu. Bez runasanas nav aatiecibas!!