14 July 2021
Pirmā:

Pirmā reize

Man tāds intīmas dabas jautājums cerams, ka kāda atbildēs.
Dažas dienas atpakaļ pirmo reizi ļāvos gultas priekiem, bet visu laiku domāju par kādu lietu. Protams, lietai sākoties bija sāpes, bet seksam turpinoties, man bija sajūta ka visu laiku vajag uz WC. Pirmo reizi pārtraucu un aizgāju uz WC lai gan pirms tam jau biju bijusi. Pamainījām pozas, bet tāpat tas turpinājās. Nākošajā ritā bija sekss vēlreiz un atkal. Tikai daudz, daudz spēcīgāka tā sajūta, lai gan pirms visa biju jau bijusi WC un urīnpūslis bija tukšs. Protams iepauzējām jo nu pieslapināt gultu jau baigi negribās. Tagad lasu internetā ka tādas sajūtas varētu būt pirms lielā O vai arī tāpēc, ka tiek bakstīts urīnpūslis. Tad kā ir? Varbūt pieredzējušākas meitenes var padalīties pieredzē, kādas ir sajūtas pirms orgasma? Jo sajūtas no rīta bija samērā spēcīgas, sāpes kā tādas vairs nebija tik izteiktas, bet tā spiedošā sajūta turpinājās. bet tā kā neesmu tik pieredzējusi tad sabaidījos un nedaudz iepauzēju.

3 atbildes
1021 skatījumi
Pēdējā darbība:
čiepiņa
14.07.2021

3 atbildes

 • 15.07.2021 15:08
  Andris
  0

  Varbūt tāpēc, ka pirmo reizi? Vēlāk jau būs ok

 • 19.07.2021 21:38
  Ketija123
  0

  Atceros savu pirmo reizi, man arī tā bija. Nobijos, domāju, ka pieslapināšu gultu. 😀 Pēc tam vairs nebija tādas sajūtas.

 • 20.07.2021 18:28
  čiepiņa
  0

  Man tāda sajūta bija pirmos pāris mēnešus, kad sāku nodarboties ar seksu, pēc tam viņa vienkārši pazuda, vairs nav bijusi tāda sajūta, bet atceros, ka nebija īpaši patīkama sajuta, jo nespēju atslābināties, bija sajūta, ka varētu gadīties kāds misēklis’.