21 August 2022
Sauliite:

Rutīna un stress ikdienā līdz ar to samazināta vēlme pēc seksa

Labvakar!
Ar vīru ir iestājusies rutīna līdz ar bērniņa piedzimšanu. Ir arī stress kas ir radies saistībā ar to kas notiek pasaulē.
Kādus knifiņus varat ieteikt, lai uzlabotu situāciju seksa sfērā???

9 atbildes
301 skatījumi
Pēdējā darbība:
Sauliite
21.08.2022

9 atbildes

 • 25.08.2022 00:40
  KaiXerro
  0

  Bērna piedzimšana ir viens no lielākajiem stresa faktoriem dzīvē. Daudzās izmaiņas+stress=zems libido.
  Bonusā nāk arī nogurums, konstantais ķermeņa kontakts ar bērniņu, pašas sievietes ķermeņa formas izmaiņas utt. Kamēr nebūs palīdzība no malas (t.i. no vīra), tikmēr viss stress un pienākumi diemžēl būs uz Taviem pleciem, kas nozīmē, ka vēlme pēc seksa būs otrajā, trešajā vai pēdējā vietā.

  • 06.10.2022 14:30
   Sauliite
   0

   Labi, paldies par atbildi sapratu. Ļoti labi noraksturojāt esošo situāciju. Tik kā lai panāk,ka vīrs maina savus ieradumus un sāk palīdzēt piemēram mājas darbos un tā?

 • 27.08.2022 22:31
  Anna Vannā
  0

  Man ir aizdomas, ka viens no lielākajiem faktoriem ir AIZVAINOJUMS. Pēc bērna piedzimšanas sievietes parasti atklāj, kāds tad īsti ir viņu partneris.

  Ja jūti, ka uzņemies netaisnīgi lielu daļu no visiem pienākumiem, tevi nemaz neinteresēs sekss.

  Zinu vienu sievieti, kura gaida, kamēr viņas vīrs nomainīs bebim 10 pamperus un tikai tad viņa plāno nodarboties ar seksu ar viņu 😀 Ir pagājuši kādi 3 mēneši.

 • 27.08.2022 23:58
  tango
  0

  Ja bērns tiek barots ar krūti tad sieveites kermenis ražo hormonu, kas samazina vēlmi pēc seksa. laikam lai novērstu jaunu grūtniecību. Tas ir normāli un tas ir labi bērnam un sievietei. 6-12 mēnešu laikā šis hormons samazinās. Es domāju ka risinājums šeit ir vienkārši iedot savam vīrietim kādu tuvības mirkli un gaidīt ka pēc kāda laika vēlme atgriezīsies

 • 27.10.2022 09:47
  Lielais Kristaps
  0

  Galvenais – runāt. Runāt, runāt un velreiz runāt. Stāsti, kas uz sirds, stāsti, kas Tevī notiek. Tas pirmais. Tas palīdz jebkura jautājumā.
  Par seksu – man bija interesanti. Zin kā, kad mazs bērns via divi, kā man, tad laiks seksam ir lōōōōōti ierobežots. Vai ne…. Bet mēs izmantojām katru mirkli lai pieskartos viens otram, ejot garam paglaudi, pieskaries kādai erogēnai zonai. Lai partneris dara tapat. Var iečukstēt kaut ko ausī, u.tml. Būvēt seksuālo spriedzi!

  • 27.10.2022 09:50
   Lielais Kristaps
   0

   Tā mums pagāja kādas 3 dienas! 🙂 Un tā doma, kas tika iedēstīta, tā sēkla kas auga un pārvērtās tāāādā seksuālā vēlmē – ka partneris Tevi grib, ka partneris gaida TO brīdi u.tml. – tā gan pacilā pašsajūtu konkrētajā mirklī, gan paaugstina seksuālo saspringumu. Un kad pienāca tas retais brīdis, kad bērni čuč un vecākiem ir enerģija – tad gāja vaļā 😀 Top5 sekss, kāds mums ir bijis padsmit gadu laikā. Tik žēl, ka bija jābūt klusu….. 🙂

  • 05.11.2022 22:29
   Sauliite
   0

   Labi, šis ir tāds interesants ieteikums būs vīram jāpastāsta un jāierosina. 🙂
   Kā vispār vēl varbūt ir kādas idejas par to kā iekvēlināt un pamodināt attiecības??

 • 10.11.2022 16:58
  Lielais Kristaps
  0

  Nu nez, mans fundamentālais ieteikums – runāt.
  Varbūt padalaties ar kādām savām fantāzijām? Tak jau, katram cilvēkam ir kāda seksuāla fantāzija, ko gribētos īstenot. Saprotams, ka to nav viegli izdarīt, bet varbūt var atrast veidu un pamēģināt? 😉
  Saprotams, katram cilvēkam atšķiras gan fantāzijas, gan vēlmes, lietas un vietas, kas uzbudina…. Tapēc, ieteikt kaut ko konkrētu, kas liekas intriģējošs man, piemēram, būtu muļķīgi…
  kaut kas vispārīgs, papildus manam pirmajam ieteikumam…. hmmm

  • 14.11.2022 12:15
   Sauliite
   0

   Labi, paldies Jums! 🙂