Padomi  Aktualitātes  
0
406

Intīmi sakari treniņa vietā – cik kaloriju patērē erotiskās nodarbes

Runājot par to, kādas fiziskās aktivitātes var aizstāt nodarbības sporta zālē, nereti tiek pieminēta mīlēšanās. Lai arī visbiežāk tas ir domāts kā joks, šī nu ir tā reize, kad jokā slēpjas sava daļa patiesības. Gultas priekiem patiešām nepieciešama enerģija, tomēr eksperti piebilst, ka ikdienišķs sekss gluži nav tas pats, kas nodošanās visu ķermeni attīstošam funkcionālajam treniņam. Sekss.lv vēlas tikt skaidrībā, cik kaloriju tad īsti patērē intīmi sakari un kādā veidā šo kaloriju daudzumu ir iespējams palielināt.

Skūpstīšanās – ap 68 kalorijām stundā

Skūpstīšanās

Vai atceries, kā ar savu pirmo (un varbūt arī otro vai trešo) sirdsāķīti varējāt skūpstīties 10, 15, 45 minūtes, vai pat stundām ilgi? Iespējams, ka lūpas pēc tam sūrstēja, bet atmiņas par romantisko vakaru šķita dziedinošas. Lai arī skūpstoties zināms enerģijas daudzums tiek patērēts, ar treniņu šo nodarbi nu nekādi nevar salīdzināt.

Ja skūpstīšanos papildina maigi glāsti, pieskārieni un intīmi sakari, tad, protams, arī enerģijas patēriņš pakāpeniski pieaug. Tomēr, ja gribat skūpstīties tā, lai kādreiz bez sirdsapziņas pārmetumiem, kādu treniņu varētu arī izlaist, dariet to neparastākās pozīcijās. Piemēram, aicini savu mīļoto sievieti apgulties uz muguras, bet pats iemēģini skūpstīšanos, turot balstu vai izpildot atspiedienus. Lieki piebilst, ka šai aktivitātei piemīt liels potenciāls pārvērsties arī kaut kā daudz intīmākā.

Orālā seksa sniegšana – 100 kalorijas stundā

Orālā seksa sniegšana

Arī šo nodarbi ar intensīvu treniņu noteikti nevar ne salīdzināt, tomēr, gluži tāpat kā skūpstīšanos, arī orālā seksa sniegšanu var apvienot ar mēģinājumu noturēt balsta pozu. Tāpat patērēto enerģijas daudzumu var paaugstināt arī dažnedažādākie jogas elementi. Piemēram, iedrošini savu partneri, pirms orālās apmierināšanas uzsākšanas, nostāties pozā, kas apzīmēta ar visai amizanto nosaukumu “suns ar skatu uz leju”. No sākuma šī poza sievietei var likties neērta, taču patiesībā tas ir lielisks veids, kā uzņemties locekļa manevrēšanas dziļumu un ātrumu savā pārvaldībā.

Jāpiebilst, ka mīļotā apmierināšana, izmantojot rokas, patērēs tikpat daudz enerģijas kā orālais sekss.

Kaislīga mīcīšanās – līdz pat 230 kalorijām pusstundā

Intīmi sakari treniņa vietā

Juteklisks sekss gan ir viena no tām nodarbēm, kuru pavisam droši varētu salīdzināt ar vidusmēra kardio treniņu. Kaislīga maigošanās ar cilvēku, kuru patiešām mīli, var prasīt ļoti daudz enerģijas. Tu kusties, tavs sirds ritms strauji paātrinās un pakāpeniski palielinās arī zaudēto kaloriju daudzums. Turklāt, ja laiku pa laikam mainīsiet pozīciju, kurā atrodaties, un intīmajā nodarbē ieviesīsiet kādus spēles elementus , un/vai ķircināšanu, patīkamā nodarbe efekta ziņā būs patiesi pielīdzināma pilnam muskulatūras treniņam sporta zālē. Fantastiski!

Masāža – 80 kalorijas stundā

Intīmi sakari treniņa vietā

Ja tevi iepriecina doma par erotiskas un jutekliskas masāžas sniegšanu, ņem vērā, ka šī aktivitāte var palīdzēt tev atbrīvoties no aptuveni 80 kalorijām stundā! Lai arī pati masāža ir salīdzinoši lēns un izjusts process, tās laikā jūsu ķermeņus pavisam noteikti pārņems vēlme nodarboties arī ar ko daudz aizraujošāku.

Masāžas elementi lieliski noderēs jebkurā guļamistabā, proti, kā efektīvs un pareizo noskaņu sniedzošs priekšspēles moments. Lai nedaudz palielinātu patērēto kaloriju daudzumu, koncentrējies uz ritmisku glāstu izpildi, taču paturi prātā, ka labāk būtu ieteicams nepārspīlēt ar kustību smagnējumu.

Cenšoties atdarināt fizioterapeita kabinetā novērotās kustību kombinācijas, tu partnerei vari nodarīt vairāk ļauna nekā laba!

Ikdienišķs sekss – aptuveni 70 kalorijas stundā

Intīmi sakari treniņa vietā

Tas, cik daudz kaloriju tiek patērēts vienā mīlēšanās reizē, ir ļoti atkarīgs no intensitātes un priekšspēles, kā arī cilvēka vēlmes iesaistīties. Jāteic, ka vīrieši seksa laikā patērē vairāk kaloriju nekā sievietes – līdz pat 100 kalorijām stundas laikā!

Vērā ņemams ir arī fakts, ka patērēto kaloriju daudzums ir ļoti atkarīgs no konkrētā cilvēka ķermeņa uzbūves, kā arī muskuļu masas. Arī šajā jomā stiprajam dzimumam ir zināmas priekšrocības, taču tas nenozīmē, ka tavas partneres ķermenis tiks atstāts novārtā! Sievietēm, akta laikā patērēto kaloriju daudzumu, iespējams paaugstināt uzņemoties vairāk iniciatīvas. Iedrošini mīļoto uzņemties dominējošo lomu, un viss notiks pats par sevi!

Secināt varam tikai sekojošo – vairāk skūpstu, biežāks sekss, kā arī nodarbošanās ar orālajiem mīlas priekiem Tavai veselībai nāks tikai un vienīgi par labu! Nevilcinies – uzsāc ceļu uz veselīgāku dzīvesveidu jau šovakar!

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3890
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
584
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3703
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
501
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem