Aktualitātes  
1
248

Kā noteikt, kāds vīrietis būs gultā? Ļoti vienkārši – pēc viņa figūras

Kanādiešu psiholoģe Liza Burbo reiz nāca klajā ar teoriju, kas apgalvo, ka visus cilvēkus var iedalīt piecos galvenajos psihotipos. Un izrādās, ka tieši mūsu ķermeņi ir tie, kas par mums tik daudz var pastāstīt. Galu galā tas atceras visas piedzīvotās traumas, bailes, centienus, vēlmes. BET, tas ne tikai atceras – tas arī atspoguļo… Krievu psihologi, pamatojoties uz Lizas Burbo teoriju, analizēja, kā pēc šīm metodēm, (tas ir, pēc ķermeņa aprisēm), var noteikt, kāds vīrietis būs gultā.

Sekss ar vīrieti, kurš izskatās kā Adriens Brodijs

Adriens Brodijs
 • Ķermenis: slaids, fragmentārs. Par tādu cilvēku mēdz teikt: tikai kauli un āda. Vīrietis izskatās ļoti smalks, izdodas būt neuzkrītošam. Viegli pazūd pūlī vai kompānijā, lai ļaudis neatcerētos viņu neatkarīgi no tā, vai viņš bija to vidū vai nē.
 • Uzvedība: šāds vīrietis ir kautrīgs un pieticīgs. Viņa devīze: “Nešķiries!” Parasti viņš bieži sevi novērtē par zemu. Un visvairāk baidās no panikas. Viegli satraucas pat par sīkumiem.
 • Sekss: neprot uzņemties iniciatīvu gultā vai ļoti no tā baidās. Šāda veida vīriešiem var būt seksuāla rakstura problēmas, pat problēmas ar orgasmu un potenci. Tomēr visas šīs problēmas var viegli atrisināt. Šādam mīļotajam pietiek ar komfortablas psiholoģiskās vides radīšanu.
 • Šāda veida vīriešiem ir grūti pārdzīvot noraidījumu, īpaši seksā. Ar šādu vīrieti seksuālā iniciatīva, visticamāk, būs atkarīga no partneres.

Sekss ar vīrieti, kurš izskatās pēc Roberta Patinsona

Roberts Patinsons
 • Ķermenis: garš, var izskatīties nedaudz nesamērīgs. Garas rokas, izliekti pleci. Ķermenis izskatās nelīdzens un nav liels.
 • Uzvedība: vīrieši, kuru ķermeņa uzbūve ir līdzīga Robertam Patinsonam, bieži meklē publicitāti. Šādi cilvēki baidās no vientulības, tāpēc cenšas, lai viņus ieskauj pēc iespējas vairāk cilvēku. Viņiem patīk citu cilvēku uzmanība un interese. Dažreiz viņi uzvedas kā mazi niķīgi bērni. Turklāt viņi bieži iejūtas upura lomā.
 • Sekss: šāda veida vīrietis gultā bieži ir neapmierināms. Viņiem vienmēr trūkst seksa. Viņi dievina seksu, jo viņiem patīk saplūst ar citu cilvēku. Viņiem arī patīk, ja gultā viņus slavē. Ja partnere ar viņu mīlēsies retāk, viņš jutīsies atstumts.

Sekss ar vīrieti, kurš izskatās pēc Džeka Bleka

Džeks Bleks
 • Ķermenis: kupls, apaļš. Figūra atgādina bulciņu vai ābolu.
 • Uzvedība: vīrieši ar tādu ķermeni kā Džekam Blekam var būt ļoti sargājoši. Viņi bieži un labprāt uzņemas citu problēmas un cītīgi cenšas tās risināt. Vislielākās šādu vīriešu bailes ir vientulība. Nav brīnums, ka vīrieši ar šādu ķermeņa uzbūvi reti paliek vientuļi. Viņi bieži cenšas apprecēties un izveidot ģimeni.
 • Sekss: vīrieši ar tādu figūru kā Džonam Travoltam, Džekam Blekam vai Kevinam Džeimsam ir ļoti jutekliski. Precīzāk, seksā viņi var būt ļoti jutekliski, taču šādiem partneriem parasti nepatīk intīms tuvums. Viņi ir diezgan kautrīgi. Tāpēc bieži vien viņu pieticība apslāpē seksuālo potenciālu, dodot priekšroku aukstumam gultā. Gādīga un mīloša partnere palīdzēs atslābināties un izbaudīt šāda partnera neizmantoto kaisles enerģiju.

Sekss ar vīrieti, kurš izskatās kā Leonardo Di Kaprio

Leonardo Di Kaprio
 • Ķermenis: Diezgan vīrišķīgs, izstaro spēku un autoritāti. Pat ja vīrietim nav iespaidīgu muskuļu, viņš joprojām tiek uzskatīts par vīrišķības simbolu. Bieži vien šādiem vīriešiem ir mazs “alus vēderiņš”.
 • Uzvedība: vīrieši ar Leonardo DiCaprio līdzīgu figūru bieži ir enerģiski, harizmātiski. Viņiem patīk kontrolēt, būt vadošā amatā un kontrolēt apkārtējos cilvēkus.
 • Sekss: vīrieši ar Leonardo Di Kaprio vai Arnolda Švarcenegera figūru parasti pārņem iniciatīvu savās rokās. Viņiem patīk kontrolēt procesu. Viņi uzskata sevi par brīnišķīgiem mīļotajiem. Un patiešām viņi ir lieliski pavedinātāji, kuri ļoti labi zina, kā apmierināt sievieti seksa laikā. Dažreiz šādi vīrieši kļūst par seksuāliem manipulatoriem un izmanto seksu kā ieroci, lai iegūtu to, ko viņi vēlas.

Biežākie meli, ko sievietes stāsta gultā

1 komentārs

 • 20.02.2023 11:11
  Minka
  1

  Ļoti vienkārši – viņš gultā būs LIELISKS, ja viņš par visām varītēm pirms tam nemēģina lielīties ar to, CIK LABS VIŅŠ IR GULTĀ. Un ja pirms tam nesūta savu dick pic.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7630
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5577
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3970
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2359
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
483
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
746
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
572
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
346
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3970
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  Aktualitātes  
0
357
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
340
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
7
524
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?