Padomi  Tehnoloģijas  
0
218

Kā palielināt vai samazināt locekļa izmēru, izmantojot seksa rotaļlietas?

Nevar noliegt, ka dzimumlocekļa izmēram ir nozīme akta laikā. Tomēr jāņem vērā, ka lielāks ne visos gadījumos nozīmē labāks. Cilvēkiem ir gan dažādas gaumes, gan dažādas sajūtu preferences un arī atšķirīgas fiziskās kapacitātes. Ar jebkādu locekļa izmēru ir iespējams pilnvērtīgs un baudpilns akts. Galvenais, lai viss izdotos, ir atrast atbilstošākās pozas, stimulācijas veidus vai kādas palīgierīces, kas atvieglos un uzlabos procesu. Šajā rakstā apskatīsim to, kā palielināt vai samazināt dzimumlocekļa izmēru, izmantojot dzimumlocekļa vakuumsūkņus un uzmavas, kā arī iepazīsimies ar to sniegtajām iespējām akta kvalitātes uzlabošanā.

Seksa rotaļlietu ceļvedis: kā palielināt vai samazināt locekļa izmēru

Dzimumlocekļa vakuumsūkņi

Dzimumlocekļa vakuumsūkņus mēdz saistīt ar locekļa izmēra palielināšanu, bet tikai dažos gadījumos tas atbilst patiesībai. Vakuumsūkņus var iedalīt divās daļās: vakuuma pumpji un hidropumpji.

Parastie vakuuma pumpji tiek uzlikti uz locekļa un ar speciālu mehānismu no tiem tiek izsūknēts gaiss, kas uzlabo asins cirkulāciju, stimulējot erekciju un veicinot jutību. Ņemot vērā, ka tiek uzlabots un maksimizēts asins pieplūdums loceklī, var šķist, ka tā izmērs ir palielinājies. Tomēr fizioloģiskā ziņā audu nav palicis vairāk un locekļa izmēri nav mainījušies.

Šos pumpjus var izmantot pirms akta erekcijas veicināšanai vai profilaktiskos nolūkos ikdienā, lai mazinātu iespējamos asinscirkulācijas traucējumus. Šos pumpjus ir pat ieteicams lietot kungiem, sasniedzot konkrētu vecumu vai sākot saskarties ar grūtībām sasniegt pilnu erekciju, ja problēma ir tieši asins cirkulacijā. Ja problēma ir psiholoģiska rakstura vai saistās ar citām veselības komplikācijām, tad pumpis nebūs risinājums. Parasti situācijas ir daudz komplicētākas un tām jāpieiet no vairākiem rakursiem, nevis jācenšas risināt, tikai lokāli pievēršoties pašam loceklim. Loceklis drīzāk ir kā situācijas indikators, nevis problēmas risināšanas vieta. Īpaši gadījumos, ja ir sirds problēmas, tad arī erekcija nav pilnvērtīga. Caur pašu locekli nekādā veidā nebūs iespējams ar šo situāciju tikt galā.

Hidropumpji tiek izmantoti kopā ar ūdeni. Tajos ielej ūdeni, ievieto locekli un tad ar spiedienu no tiem izspiež ūdeni, radot vakuumu, kas spēj vairot audus. Audu šūnas, uz kurām tiek uzlikta šāda slodze (negatīvais spiediens), sāk dalīties, radot papildus audus, un locekļa izmērs var kļūt lielāks. Lai efekts būtu manāms, šo procesu jāveic regulāri un diezgan bieži – vairākas reizes nedēļā vai pat katru dienu. Pie tam, process nav masturbācija un var būt pat nepatīkams. Tāpēc ir kārtīgi jāizsver, vai tiešām locekļa palielināšana ir nepieciešama. Ja jautā sievietēm, tad vairums no viņām lielākai baudai izvēlētos papildus klitorālo stimulāciju, nevis lielāku locekli makstī. Ļoti labs veids ir izmantot hidropumpjus, lai veicinātu asins pieplūdumu un uzlabotu erekciju. Ūdens ietekmē audi tiek mitrināti un labāk padodas stimulācijai un piebriešanai.

Maksimāli labiem rezultātiem pumpjus vēlams izmantot ar ūdens bāzes lubrikantu un speciāliem krēmiem, kas palīdz veicināt asinscirkulāciju. Hidropumpju gadījumā ar tiem kopā jāizmanto gels, kas uzlabo šūnu dalīšanos un audu pieaugumu.

Arī sievietēm ir savi vakuumpumpji. Tie parasti paredzēti kaunuma lūpu un klitora jutības veicināšanai. Tos novieto uz vulvas un no tiem izsūknē gaisu, radot vakuuma efektu, kas piepludina asinis šai zonai. Parasti to veic, lai turpmākās rotaļas būtu izteiksmīgākas un tālākā stimulācija intensīvāka. Ir pieejami arī speciāli krūšu galiem paredzēti pumpji, kas padara tos izteiksmīgākus un jutīgākus.

Te var iepazīties ar visu augstāk aprakstīto rotaļlietu klāstu.

Seksa rotaļlietu ceļvedis: kā palielināt vai samazināt locekļa izmēru

Locekļa uzmavas

Diezgan bieži vīrieši vēlas lietot uzmavas, lai panāktu sava locekļa tūlītēju palielinājumu. Ja kopā ar partneri ir izlemts, ka to abi vēlētos pamēģināt, tad izvēles procesā būs jāpievērš uzmanība tikai funkcionālām lietām. Ja ir vēlme lietot uzmavu, lai gūtu lielāku baudu, bet ar partneri tas nav līdz galam izrunāts, tad pastāv risks, ka uzmava var neradīt vēlamo efektu vai pat radīt nepatīkamas izjūtas. Izvēloties uzmavu, ir precīzi jāzina, kādam mērķim tā būs paredzēta.

Jebkura no uzmavām vairāk vai mazāk locekli padarīs platāku. Ir precīzi jāzina vai tiešām lielāks locekļa diametrs pie maksts vai anālās penetrācijas radīs vēlamo efektu. Ja ir doma izvēlēties uzmavu tikai dēļ stereotipa, ka lielāks ir labāks, tad visdrīzāk rezultāts nebūs tas labākais. Sievietes vaginālai penetrācijai parasti dod priekšroku vidēji maza un vidēja izmēra locekļiem (vai rotaļlietām), un arī uzmavas saviem kungiem dāmas izvēlas reti. Jāatceras, ka sievietes baudu pamatā gūst no klitorālas stimulācijas. Tās sievietes, kurām patīk vagināla penetrācija ar apjomīgākiem locekļa izmēriem, tomēr sastāda mazāko daļu no visām dāmām kopā. Daudz lielāka nozīme baudas gūšanā vaginālā seksa laikā ir pozām, kurās loceklis atrodas pareizā leņķī, lai stimulētu G-zonu. Anālajās rotaļās katra indivīda preferences ir vēl unikālākas un niansētākas tāpēc uzmavas nepieciešamība un tās veids partneriem ir jāapspriež īpaši uzmanīgi.

Uzmavas ar ārējo reljefu paredzētas izteiktākai maksts vai anālās atveres sieniņu masāžai. Anālās stimulācijas laikā tas pat var būt baudāmāk, jo maksts var būt ne tik jutīga uz šo stimulāciju, vai arī pilnīgi pretēji – tā var tikt norīvēta un noberzēta, ja uzmavas reljefs ir pārāk izteikts, materiāls pārāk ciets vai netiek izmantots pietiekoši daudz lubrikanta. Jāpievērš uzmanība arī uzmavas iekšējam reljefam. Ja iekšpuse ir pilnīgi gluda, tad tas loceklim nedos nekādas izjūtas un var samazināt jutību un pasliktināt erekciju. Ja iekšpusē ir reljefs, tad loceklis tiks stimulēts un jutība nezudīs.

Ja ar partneri ir nolemts, ka lielākai baudai tiešām nepieciešams pagarināt locekli, tad jāizvēlas pagarinošā uzmava. Tomēr, jābūt ļoti uzmanīgiem, jo vaginālajā penetrācijā garāki locekļi var būt arī diskomfortu radoši, ja var tikt traumēts maksts dziļumā esošais dzemdes kakls. Dzemdes kakla masāža ir jāveic maigi un ar rotējošām kustībām.

Svarīgi!

  • Uzmavai jābūt no kvalitatīva materiāla – silikona vai miesas imitācijas. Tai jābūt pēc nepieciešamības gana mīkstai vai stingrai. Ja uzmavai ir izteikts gumijas aromāts vai tā ir lipīga, tad tas noteikti nebūs labākais variants – īpaši jutīgas ādas īpašniekiem un alerģiskiem cilvēkiem.
  • Uzmavai jābūt papildus cilpai, lai to nofiksētu ap sēkliniekiem. Ja uzmavu nav iespējams piestiprināt pie sēkliniekiem, tad tā slīdēs nost. No maksts to dabūt ārā būs viegli, bet anālajā atverē tā var tikt iesūkta dziļumā, un tad to nebūs tik viegli dabūt ārā.
  • Uzmavas NAV prezervatīvi! Tās nevar lietot kā kontracepciju. Prezervatīvs ir pareizi jāvelk uz locekļa, un uzmava tiek uzvilkta pa virsu.
  • Ar uzmavām vienmēr ir jālieto ūdens bāzes lubrikants! To vēlams lietot gan iekšā uzmavā, gan ap to, lai visa saskare ar ķermeni abiem partneriem būtu komfortabla un nekur nerastos nepatīkama berze no sausuma.

Seksa rotaļlietu ceļvedis: kā palielināt vai samazināt locekļa izmēru

Saīsinošās locekļa uzmavas jeb ierobežojošie gredzeni

Nereti ir arī situācijas, kurās nepieciešams pilnīgi pretējs efekts – saīsināt locekļa ievietojamās daļas garumu. Šajā gadījumā nav nepieciešama ķirurģiska procedūra, bet gan speciālie buferi. Tie ir kā resni erekcijas gredzeni, kas nenospiež locekli, bet gan samazina iespēju loceklim pilnībā ieiet makstī vai anālajā atverē. Tas ir pavisam vienkāršs veids, kā izvairīties no dzemdes kakla traumēšanas, ja partnera loceklis ir daudz garāks nekā partneres maksts garums.

Arī pie aktīvākas penetrācijas šie ierobežojošie gredzeni var radīt patīkami amortizējošu un atsperīgu sajūtu. Tie arī nosedz ar kaunuma apmatojumu klāto zonu un palīdz tajos gadījumos, ka apmatojums var radīt diskomfortu.

Te var apskatīt kvalitatīvākos uzmavu piemērus.

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
5591
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Padomi  Aktualitātes  
1
5011
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1927
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1613
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā

Komentētākie

Padomi  
9
404
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
443
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Tehnoloģijas  
8
201
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija
Padomi  
8
172
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
494
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
5
222
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
5
327
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Padomi  
3
293
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru