Padomi  
0
254

Neliedz vīrietim tevi mīlēt: 4 liktenīgas kļūdas, ko pieļauj sievietes

Neatkarīgi no tā, cik ļoti vēlaties laimi, ir dažas lietas, kuras jūs patiešām nevarat sasteigt. Pāru eksperti norāda, ka dažkārt sievietes izdara sev “lāča pakalpojumu” un atgrūž no sevis potenciālo partneri. Uzsākot jaunas attiecības, tiešām nav jāsteidzas un jācenšas paātrināt notikumu gaitu. Dažas izplatītas kļūdas, ko pieļauj sievietes, var nozīmēt jaunu attiecību beigas, tāpēc ir labi tās apzināties un turpmāk nepieļaut tās. Kas tad ir lielākais šķērslis, lai vīrietis tevī iemīlētu?

Tu nedod viņam iespēju izrādīt iniciatīvu

Jo vairāk sieviete vajā vīrieti, jo vairāk viņš attālinās no viņas, tāpēc ir vērts dot iespēju vīrietim pašam uzņemties iniciatīvu. Ja sieviete nemitīgi skrien pēc vīrieša, agri vai vēlu viņam tas apnīk, un beidzot viņš nolemj iekarot citas daiļavas sirdi.

Tāpat attiecību eksperti saka, ka sievietei soli vajadzētu spert tikai tad, kad vīrietis jau ir spēris divus soļus, pretējā gadījumā vienkārši tiks palielināta distance, kas var pārvērsties par īstu bezdibeni.

Lasi arī: Sekss trijatā: kas tev jāpārrunā ar savu partneri, lai šī pieredze nesagrautu jūsu attiecības

Vēlme pēc uzmanības

Mums visiem ir noteiktas aktivitātes un pienākumi, tāpēc pārmērīga vēlme pēc uzmanības var kļūt par cēloni nesaskaņām vai pat vēlmei šķirties. Ļauj vīrietim pašam izlemt, kad viņam vajadzētu piezvanīt vai lūgt tevi uz randiņu. Attiecību gaitu nevajadzētu balstīt uz norādījumiem, kad vīrietim jāveic noteiktas darbības – ļauj viņam pašam izlemt, kad uzņemties iniciatīvu.

Turklāt attiecību eksperti uzsver, ka sievietei telefonsaruna jābeidz pirmajai: tas it kā liecina, ka sievietei ir svarīgākas darīšanas, tādējādi palīdzot iegūt morālo pārsvaru.

Iniciēt mīlestības žestus

Attiecību eksperti uzskata, ka sievietēm nevajadzētu iniciēt apskāvienus vai citus mīlestības žestus. Vīrieši neapzināti vēlas iekarot daiļā dzimuma pārstāves, tāpēc tev vajadzētu ļaut viņam pašam uzņemties iniciatīvu.

Lai arī cik ļoti gribētos, lai apskāvienu brīži būtu pēc iespējas ilgāki, tomēr sievietei ir jābūt pirmajai, kas atbrīvojas no apskāviena, nevis jāgaida, kad vīrietis atrausies. Lai gan tā var šķist nenozīmīga detaļa, patiesībā tā var kļūt par svarīgu attiecību sastāvdaļu.

Sieviete liek noprast, ka vīrietis ir visa viņas dzīve

Jā, attiecību sākumā ļoti gribas pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā, taču, lai veidotu spēcīgas ilgtermiņa attiecības, nevajag ļaut savam vīrietim saprast, ka bez viņa vienkārši nevari iztikt. Ir svarīgi dot iespēju viņam pašam pateikt burvju vārdus: “Es tevi mīlu”. Ja tu to darīsi vispirms, iespējams, vienkārši atbaidīsi potenciālo partneri, tāpēc dažreiz labāk ir nedaudz pagaidīt.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6987
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3792
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
3156
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
2954
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
695
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
588
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
278
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
836
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
295
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
929
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
6
381
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  Aktualitātes  
3
3792
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?