Aktualitātes  
0
588

Nerātnās spēles pikantiem vakariem

Vienmuļa seksuālā dzīve ir viena no problēmām, kas skar daudzus pārus. Laikam ejot, gan tu, gan tavs partneris kļūstat paredzami, kā rezultātā mīlēšanās pārvēršas jau ierastā rutīnā. Taču ir vairāki veidi, kā izvairīties no šāda scenārija. Viens no tiem ir seksa spēles, kas ierasto priekšspēli padarīs daudz pikantāku.

Seksa spēlēm ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tās ļauj vienam otru vēl vairāk iekvēlināt. Otrkārt, to laikā tu vari vēl labāk iepazīt savu partneri. Pat tad, ja tev šķiet – esam kopā jau gadiem ilgi un viens par otru zinām gandrīz visu – šīs spēles pierādīs, ka maldies.

Naughty Game

Naughty Game jeb ‘Nerātnā spēle’ ir jutekliska spēle, kas iedrošinās tevi un tavu mīļoto izbaudīt jaunas seksuālās sajūtas, palīdzēs atraisīt abu viskvēlākās erotiskās fantāzijas un ļauties tuvībai dažādās noskaņās – no romantiski maigās līdz kaislīgi nerātnai.

Spēle ietver 50 aktivitātes, kas ir sadalītas 5 līmeņos ar 10 uzdevumu kartītēm katrā. Warm-up kartītes piedāvā iesildīties kopīgajam kaislīgajam piedzīvojumam. Tālāk var turpināt ar iekārdinošām aktivitātēm no Sexy un Hot kartītēm, un visbeidzot ļauties iekvēlinošiem Steamy un pilnīgi nevaldāmiem Wild kartīšu uzdevumiem.

Spēli var iegādāties šeit (cena – € 24.95).

Kinky Game

Kinky Game jeb ‘Neķītrā spēle’ ir iepriekš pieminētās spēles nerātnākais variants, kas iedrošinās tevi un tavu mīļoto cilvēku izbaudīt jaunas seksuālās sajūtas, palīdzēs atraisīt abu visneparastākās erotiskās fantāzijas un ļauties tuvībai līdz šim nepieredzētā uzticības līmenī.

Spēle ietver 50 aktivitātes, kas ir sadalītas 5 līmeņos ar 10 uzdevumu kartītēm katrā. Vienkāršāk izpildāmi uzdevumi apkopoti Vanilla kartītēs, uzdevumus, kurus būs jāizpilda ārpus mājām atradīsiet Outdoors kartītēs, savukārt Sex Toys kartītes piedāvās jums pievērsties baudkārām spēlēm ar seksa rotaļlietām. Bondage un Dominance kartītes ļaus jums izjust varu vienam pār otru, pielietojot sasiešanu un citas BDSM aktivitātes.

Spēli var iegādāties šeit (cena – € 24.95).

Fifty Nights of Naughtiness

Fifty Nights of Naughtiness jeb ‘Nerātnās Naktis’ ir piecu līmeņu uzdevumu spēle, kur katrā līmenī ir 10 noslēpumaini uzdevumi. Līmeņi ir sadalīti pēc aplokšņu krāsām – sākot ar nevainīgi balto, ejot caur rozā, sarkano un tumši sarkano un visbeidzot ar nerātni melno. ‘Nerātnās Naktis’ ir piepildītas ar jutekliskām idejām, kaislīgiem piedzīvojumiem un erotiskiem pārsteigumiem. Šī spēle palīdzēs ieviest jaunas dzirkstis attiecībās, tikmēr arī saglabājot mīlošu intimitāti.

Lai uzzinātu, kuru nerātnības nokrāsu šovakar izbaudīsiet – atliek vien uzmest metamo kauliņu. Gadījumā, ja uzmet dzelteno krāsu – vari izvēlēties nokrāsu pēc sava noskaņojuma. Spēle paredz dažādu papildinājumu un seksa rotaļlietu izmantošanu.

Spēli var iegādāties šeit (cena – € 14.95).

Metamais kauliņš seksa pozām

Ja nevariet izlemt, kāda būs nākamā seksa poza, tad palīgā nāks šis metamais kauliņš. Tas norādīs kādu no 12 dažādajām pozām.

Spēli var iegādāties šeit (cena – € 5.95).

Pikantās spēļu kārtis

Spēļu kāršu kava ar 54 kārtīm un dažādiem, grafikā veidotiem zīmējumiem uz tām. Let’s Play kārtis ir estētiski atklāts stāsts par dzīvi bez aizliegumiem, izaicinošas erotikas un saldkaisles kaleidoskops, ko radījusi māksliniece Daria (@vassevass).

Šīs kārtis būs gan pikanta dāvana mīļotajam cilvēkam vai ļoti tuvam draugam, gan fantāziju rosinoša spēle divatā vai brīvdomātāju lokā. Kārtis ir drukātas uz augstas kvalitātes papīra ar matētu virsu. Komplektā iekļautas vēl 4 papildu kārtis, ko var izmantot kādas kārts nozaudēšanas gadījumā.

Spēli var iegādāties šeit (cena – € 16.95).

Truth or Dare

pikantās spēles

Truth or Dare jeb ‘Patiesība vai risks’ aizraujošā spēle satur 69 ļoti intīmus jautājumus, kā arī 69 izaicinošus uzdevumus. Tā paredzēta vienam vai vairākiem pāriem. Pirms uzsākt spēli, jāvienojas, kādu balvu iegūs uzvarētājs. Met kauliņu un uzzini, kura – jautājuma vai uzdevuma – kārts tev jāizspēlē ar savu partneri. Par veiksmīgi izpildītu uzdevumu vai atbildētu jautājumu spēlētājs iegūs kartītē norādītus punktus.

Spēli var iegādāties šeit (cena – € 18.95).

Massage Seductions

pikantās spēles

Daži uzskata, ka patiešām laba masāža ir pat labāka par seksu… vai arī ir īstais ceļš uz to. Vēlies pārbaudīt šo apgalvojumu? Massage Seductions spēle palīdzēs tev apgūt dažādus masāžas paņēmienus, lai tavs mīļotais cilvēks būtu sajūsmā no jutekliskas baudas.

Spēli var iegādāties šeit (cena – € 22.95).

Orālā priekšspēle

pikantās spēles

Spēle kā radīta tiem, kas izbauda orālā seksa priekus. Tā dos tev iespēju orāli pavedināt savu partneri, kamēr ar kauliņu šķērsosi laukumu pēc laukuma, nododoties kaislīgai priekšspēlei. Spēles noteikumos ir iekļauti 5 orālā seksa ieteikumi viņai un 5 ieteikumi viņam.

Spēli var iegādāties šeit (cena – € 13.95).

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7630
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5580
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3970
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2359
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
483
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
746
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
572
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
346
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3970
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
524
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
966
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5580
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?