Padomi  
3
108

Orālais sekss sievietei – kā pārliecināt vīrieti, ka tas ir vajadzīgs?

Mans vīrs ir pārliecināts, ka orālais sekss man nav nepieciešams. Kā lai es viņu pārliecinu par pretējo? Divus gadus esmu precējusies ar savu vīru. Mūsu seksuālā dzīve ir diezgan veselīga un normāla, taču orālais sekss nav abpusējs. Kad es mēģinu ar viņu par to runāt, viņš atbild, ka viņam to darīt nav problēmu, viņam tikai…

Mans vīrs ir pārliecināts, ka orālais sekss man nav nepieciešams. Kā lai es viņu pārliecinu par pretējo?

Divus gadus esmu precējusies ar savu vīru. Mūsu seksuālā dzīve ir diezgan veselīga un normāla, taču orālais sekss nav abpusējs. Kad es mēģinu ar viņu par to runāt, viņš atbild, ka viņam to darīt nav problēmu, viņam tikai šķiet, ka tas nav vajadzīgs. Es jūtos atraidīta. Tagad lielākā daļa pūļu tiek veltīta viņa orgasma sasniegšanai, un manam gandarījumam netiek pievērsta tik liela uzmanība. Kā man ar viņu runāt par šo tēmu, lai viņš nesāktu sevi aizstāvēt? Vaginālā seksa laikā man nekad nav bijis orgasms, un man patika orālais sekss ar iepriekšējiem partneriem.


Uz šo jautājumu portālā The Guardian atbildi sniedz Pamela Stefensone Konnolija, ASV bāzēta psihoterapeite, kura specializējas seksuālo traucējumu jomā.

“Jūsu vīrs ir jāinformē par jūsu īpašajām vajadzībām un par sieviešu seksuālo uzbudinājumu un orgasmu kopumā. Šķiet, ka jūs līdz šim esat bijusi ļoti pacietīga un tikāt galā ar šo situāciju, tāpēc nav pārsteigums, ka viņš neredz nepieciešamību mainīt savu seksuālo uzvedību. Viņš var arī baidīties, ka precīzi nezinās, kā rīkoties, tāpēc jums viņam jāpalīdz – ļoti konkrēti parādiet to, kas jums sagādā prieku. Mēģiniet izteikt savu vēlmi baudīt orālo seksu ārkārtīgi vilinošā un rotaļīgā veidā, lai viņš saprastu, ka par saviem centieniem tiks apbalvots. Tiklīdz viņš sapratīs, ka jūsu uzbudinātība liek iekarst arī viņam pašam, viņš jutīsies vairāk motivēts veikt šo uzdevumu.”

3 komentāri

 • 20.07.2021 00:10
  Aivars Delveris
  0

  Nu kas tas par veci, kas negrib savai sievietei dot orālo seksu???

  • 20.07.2021 18:21
   ola
   0

   es par to pasu

 • 25.07.2021 17:46
  Janis Smits
  0

  ha-ha. sabmissīvie un switchi šausminās par dominantu uzvedību)) bet tādi cilvēki ir, tā pat kā ne katrai sievietei gribās būt saba lomā. un patiesībā iemeslu kāpēc nē var būt daudz un dažādi. piemēram yoni massāžā kuni neizmanto, bet jūtīgumā un orgasma stiprumā pārspēj jebkuru kuni meistaru

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2707
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
2
1558
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
3
1419
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  Aktualitātes  
1
636
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Padomi  
8
246
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
7
134
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
6
175
Soli pa solim – kā uzbudināt sievieti?
Padomi  Aktualitātes  
6
234
Sekss pirmajā randiņā – perfekts starts attiecībām

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
1419
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
4
378
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Padomi  
4
141
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Padomi  
3
108
Orālais sekss sievietei – kā pārliecināt vīrieti, ka tas ir vajadzīgs?