Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
1075

Orģija – pieredzes stāsts. Tas bija labākais sekss manā dzīvē

Orģija ir nedaudz neparasts, bet ārkārtīgi karsts laika pavadīšanas veids. Ne visi uzdrīkstas mēģināt, bet grupveida sekss arī nav piemērots visiem. Pat pēc piedalīšanās orģijās cilvēki ne vienmēr ir iepazinušies ar visām šī “formāta” iespējām. Taču cilvēki, kuri nekautrējas atklāt savu seksualitāti un bauda seksu pēc būtības, vienmēr atrod iespējas to dažādot un izvairīties no rutīnas. Tie, kas interesējas par orģijām vai ir jau rūdīti šādu ballīšu viesi, šajā rakstu sērijā atradīs stāstus no to cilvēku mutēm, kuri ir piedalījušies orģijās.

Tas bija labākais sekss manā dzīvē

Visu mūžu draugi mani uzskatīja par «nūģi». Droši vien tā domāja arī lielākā daļa puišu, kuru acis ilgi nekavējās pie mana garlaicīgā izskata. Es nekad neiedomājos par to, ka man varētu būt skaista figūra, es neuzticējos savam ķermenim. Taču seksa laikā viss apgriezās kājām gaisā. Tiklīdz vīrietis manī ienāca, šķita, ka zaudēju kontroli pār visu savu ķermeni. Vadības grožus pārņēma kāda traka, pēc seksa alkstoša sociopāte, bet klusā pelēkā pele ar žurnālistikas grādu palikta uz “soliņa”.

Lai gan man bija krietni pāri 30, es ne mirkli nešaubījos, ka labākais sekss vēl tikai ir priekšā. Kopš vidusskolas man ir bijis daudz fantāziju, bet es par tām gandrīz nerunāju, jo grāmata “50 Greja nokrāsas” vēl nebija izdota, un es tiku audzināta ar uzskatu, ka sievietei nevajadzētu pat runāt par seksu. Tāpēc, kad mani draugi apprecējās, viņu stāsti par seksuālajiem piedzīvojumiem kļuva arvien retāki, taču viņi nešķita par to nelaimīgi. Man būtu nepieņemami šādi dzīvot, bet man bija prieks par viņiem. Sekss ir ārkārtīgi svarīga dzīves sastāvdaļa, tāpēc es nevarētu bez tā dzīvot. Seksam jābūt daudzveidīgam, nevis garlaicīgam. Es gribēju jaunus partnerus un daudz orgasmu, asas sajūtas un visu, kas jūtas intīms vai vismaz nedaudz karsts.

Līdz 35. dzimšanas dienai man bija bijuši tikai 3 partneri, un es jutos tā, it kā nebūtu piepildījusi savu potenciālu.

Pirmais bija mans līgavainis, kurš mani pameta kādas citas dēļ, bet otrais un trešais bija pastāvīgie mīļākie, ar kuriem es satikos dažus gadus. Kad ar trešo gājām katrs savu ceļu, es sāku skatīties uz savu dzīvi pavisam savādāk, labāk sapratu savas vajadzības un to, ko vēlos no dzīves. Un es gribu un gribēju – daudz seksa!

Sagadījās, ka darbs mani aizveda uz ārzemēm, uz Londonu. Aptuveni tajā pašā laikā notika mana seksuālā renesanse. Labi zināju angļu valodu, tāpēc īsti nebija nekādu problēmu ne sazināties, ne atrast draugus. Laika gaitā izveidoju pastāvīgu draudzību ar sievieti, kura bija diezgan ‘vaļīga’ un vienmēr jokoja, ka nedēļas laikā ir pārgulējusi ar vairāk vīriešiem nekā es visā savā dzīvē.

Kādu nakti mēs iedzērām un saderējām, kura pēc gada būs pārgulējusi ar vairāk vīriešiem. Viņa smējās un teica, ka spēj saskaitīt tikai pusgada “nozveju”, bet es liku viņai pieturēties pie noteikumiem. Tajā pašā vakarā es devos mājās ar diviem dažādiem vīriešiem un nodarbojos ar kaislīgu seksu. Es jutu milzīgu pārliecības uzliesmojumu. Vēlāk sāku sarakstīties ar vienu no šiem puišiem. Izrādās, ka viņš bija svingeris. Mēs daudz satikāmies. Viņš turpināja runāt par to, ka vēlas, lai mūs vēro citi, lai es varētu skatīties uz viņu kopā ar citām sievietēm un viņš mani ar citiem vīriešiem. Mūsu starpā valdīja ne tikai pievilcība, bet arī neaprakstāma vēlme mīlēties. Mēs gribējām izmēģināt visu.

Tā nu mēs nonākam līdz liktenīgajai dienai, kad viņš man piedāvāja nelielu “grupas pasākumu“. Piecas sievietes, četri vīrieši. Viņi visi, izņemot mani, pazina viens otru. Es jutos nedaudz neērti, bet neparasti sev. Es saģērbos ļoti seksīgi (īsi pieguloši svārki, sarkanas augstpapēžu kurpes, blūze ar izgriezumu, mežģīņu apakšveļa).

Mans draugs, ieraugot mani, jautāja, kur pazudusi viņa draudzene. Varēja redzēt, ka viņam tas patika, jo viņš mani “fingeroja” mašīnā visu ceļu līdz ballītei.

Kad nonācām tur, viņa draugi mani uzņēma ļoti laipni. Vakars noritēja kā parasta ballīte. Visi dejo, dzer, runā, smejas, socializējas. Uz brīdi pazuda pat doma, ka te notiks kaut kas cits. Es nevainīgi devos paņemt vēl šampanieti un ieraudzīju kādu pārīti, kas glāstīja viens otru. Vīrieša roka bija zem viņas kleitas, un viņa bezkaunīgi strādāja ar roku gar viņa kailo bikšu priekšu. Es biju vieglā šokā. Viņi mani izdzirdēja, pagriezās, ķiķināja un teica, lai nāku. Abi maigi pieskārās man un jautāja, vai šī ir mana pirmā reize. Pēkšņi sajutu arī savu draugu, kurš skatījās uz mani no tālienes. Viņa acis mirdzēja. Kamēr mēs trijatā skūpstījāmies un glāstījāmies, viņš sāka spēlēties ar sevi stūrī. Es samirku. Es gribēju ne tikai viņu, bet arī to sievieti, to otru vīrieti. Man vairs nebija nozīmes, kurš mani izdrāzīs, es jutos kā iekāres objekts, ka mani patiesi kāds vēlas. Tā esmu jutusies tikai dažas reizes savā dzīvē, tāpēc izbaudīju katru mirkli. Tās meitenes kompanjons (varbūt vīrs, varbūt puisis) viņai kaut ko teica un viņa ātri aizskrēja pie mana drauga. Mēs bijām palikuši divi. Viņi arī bija divi.

Viņi sāka glāstīties, un es koncentrējos uz vīrieti man blakus un viņa “stingro lietu”. Lai arī tas notika sen, es visu atceros kā vakar. Viegli pastiepu roku un turpināju viņa draudzenes iesākto. Viņš čukstēja man ausī visneķītrākās lietas, kas mani uzkurināja vēl vairāk. Pēc dažām minūtēm mēs mīlējāmies, vienkārši stāvot kājās, un es dzirdēju, kā pārējie ballītes biedri abās pusēs vaidēja, kliedza, elsa.

Visa skaņu, smaržu, mitro ķermeņu un manas gaistošās fantāzijas kombinācija radīja tādu atmosfēru, ka pirmajā pozā vien beidzu 2 reizes dažu minūšu laikā.

Parasti tas tā nebija. Viss mans ķermenis trīcēja, es jutos neaizsargāta, bet spēcīgāka kā jebkad. Es lidoju pa mākoņiem. Mani izmantoja kā rotaļlietu, un es negrasījos apstāties ne mirkli. Beigās, kamēr biju augšpusē, puisis beidzot piebeidza mani un saņēmu komplimentus par lielisko enerģiju. Tas bija lieliski, bet es gribēju vairāk. Viss bija labāk, kā biju gaidījusi, bet es joprojām biju “zaļa” un aiz sajūsmas viņam jautāju, vai viņš ir ar mieru, ja pievienošos citiem. Viņš pasmīnēja un teica, lai es nevilcinos.

Es pievienojos citam pārim un meitenei, kas bija kopā ar viņiem. Viņiem bija rotaļlietas. Sākumā man vajadzēja tikt “kristītai” un iedot dziļo minetu puisim. Pēc tam viņš mani izdrāza, kamēr meitenes izmantoja rotaļlietas un stimulēja manu klitoru. Lai gan man ir aizdomas, ka tas nebija ilgāk par 10 minūtēm, es sasniedzu kulmināciju vairāk nekā 5 reizes, pirms es pārtraucu skaitīt. Pēc otrā “O” visa darbība kaut kā izgaisa fonā, dzirdēju tikai meiteņu smieklus, puiša vaidus un jutu, kā viņš ietriecas un izvelk, ietriecas un izvelk. Šķiet, ka tajā brīdī notika kaut kāda apgaismība. Tas bija vairāk nekā tikai orgasms.

Mēs pabeidzām darbību un devāmies katrs savu ceļu. Mans “draugs” teica, ka es visiem esmu ļoti patikusi. Būšu viņam pateicīga visu savu dzīvi, jo labākais brīdis manā dzīvē bija mana pati pirmā orģija, kuru atcerēšos visu mūžu. Starp citu, es uzvarēju derībās ar savu draudzeni, un ar divciparu skaitļa starpību.😊

1 komentārs

  • 01.09.2023 12:38
    Roro
    0

    viena tāda pieredze ir bujusi. vienā telpā ar citu pāri ar partneru maiņu. Otrs pāris vēljoprojā ir labi mūsu draugi

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
8223
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3684
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2671
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2626
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
509
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  
11
8223
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3684
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
327
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
8223
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Piedzīvojumi  
1
726
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Stāstiņi  
0
2385
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Piedzīvojumi  
0
1095
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos