Stāstiņi  
0
2213

Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Bērnībā katru vasaru pavadīju laukos – ļoti skaistā Latgales miestā. No vienas puses mežs, no otras – upīte. Kādu puskilometru no mājas atradās gleznains ezers. Kad bijām vēl mazi, visi ciema bērni, gan meitenes, gan puikas savācās visi kopā, lai pavadītu karstās vasaras dienas spēlējoties, peldoties un darot palaidnības. Pieaugot, mūsu bariņš kļuva arvien mazāks.


Kad aizbraucu tur jau ap gadiem 18, no bērniem, tas ir, izaugušajiem bērniem, bija palikusi tikai viena jaunkundze – nedaudz jaunāka par mani. Nebiju redzējis viņu kādus divus gadus un tagad ieraugot es apstulbu. No neglītā pīlēna, kas nu nekādi nevarēja saistīt manu uzmanību, bija izaugusi slaida un pievilcīga jauniete.


Saukšu viņu par Līgu, jo patiesībā tas nav būtiski. Kad es viņu tovasar pirmo reiz ieraudzīju, viņai mugurā bija topiņš un miniatūri šortiņi. Viņai bija satriecoši garas, iesauļotas kājas ar tik brūnu un gludu ādu, ka pat saulē atspīdēja. Topiņš seksīgi izcēla piebriedušās krūtis. Man kā ērglim pašā lidojuma sākumā radās nepārvarama vēlme pēc šīs būtnes. Atzīšos, tajā vecumā šī vēlme man bija pret daudzām.

***


To vasaru mēs pavadījām kopā. Manī jaucās pieaugušais ar bērnu. Es viņu iekāroju un reizē ilgojos pēc agrākajām vasarām. Kopā sauļojāmies, jutu viņas smaržu sev blakus. Katru nakti mocījos ar bezmiegu, jo iztēlojos kā mēs nodarbojamies ar seksu, kā glāstu viņas lielisko ķermeni, kā ieeju viņā… Uzbudinājums un spriedze bija tik liela, ka nespēju iztikt bez pašapmierināšanās. Uzsākt ko nopietnāku ar viņu man traucēja paša nevainība un mulsums. Kā arī tas, ka viņu zināju no bērnības. Likās, ka tas ir dubultapgrūtinoši.


Tā mokoties pagāja divi mēneši. Pēc pāris dienām man bija jāatgriežas Rīgā. Devāmies kārtējo reizi pastaigā. Izlēmām uzrīkot atvadas – vietējā bodītē nopirkām alu un devāmies uz upīti. Izdzerot aliņu, nedaudz apreibām, un karstums arī šajā reibonī ieguldīja savu artavu. Viņa man pateica, ka es viņai ļoti patīkot, un, ja es pret viņu neizturētos kā pret mazāko māšeli, tad šajā vasarā varētu kaut kas arī iznākt. Arī mani pārņēma atklātība. Atzinos, ka viņa man jau no paša vasaras sākuma ir sasodīti patikusi un ka es katru mirkli par viņu domāju.

Lai atvēsinātu pēkšņajā atklāsmē sakarsušos prātus, viņa man piedāvāja nopeldēties. Iegājām ūdenī, viņa pagriezās pret mani un apskāva. Tam sekoja mūsu pirmais skūpsts. Viņai bija ļoti maigas lūpas. Gribēju izlikties pieredzējušāks kā patiesībā biju un iebāzu savu mēli viņas mutē. Viņa man atbildēja. Mēs ilgi skūpstījāmies, izcīnot milžu cīņas ar mēlēm un glāstot viens otru.

Es jau ar joni spaidīju viņas dibenu, ar roku mēģinot iekļūt peldbikšu apslēptajā zonā. Tas viss nepavisam nelīdzinājās tam, kā es to biju iedomājies, bet tomēr tas bija satriecoši. Viņa iebāza savu roku manās peldbiksēs, paužot sajūsmu par izmēriem, ko tur atklāja. Kamēr skūpstījāmies, es viņai atsēju krūšturi. Man tā patika tas, ko ieraudzīju – viņas krūtis bija tvirtas, ar sīku zeltainu pūciņu – kā aprikozes pilnbriedā. To gali maziņi, bet spici. Es apbrīnas pilns glāstīju viņas krūts, kairināju to galiņus savos pirkstos, glāstīju tās ar mēli un lūpām… ierakos ar visu seju viņas krūtīs… Es biju traks un zaudējis jebkādas saprāta paliekas. Bet viņa tikai elsoja un smējās. Likās, ka viņa ir laimīga un ka tas, ko es daru, viņai patīk.


Kaut kā mēs izkļuvām krastā, kur nogūlāmies zālē. Es turpināju glāstīt viņas krūtis, bet kļuvu jau nekaunīgāks un lēnām tuvojos arī viņas vēderam, lai atkal atgrieztos pie krūtīm. Tad pār mani nāca apgaismība, ka mēs taču varam ko vairāk. Novilku viņas biksītes. Tas bija lieliski. Manam skatam atklājās viņa visa savā skaistumā. Viss, par ko es biju šīs vasaras naktis sapņojis, nu atradās manā priekšā un tikai man. Es piezīdos viņai. Es biju pārāk uzbudināts, lai turpinātu spēlēties ar man atvēlēto. Ar alkatību es piesūcos viņas starpenei, lai izgaršotu un izjustu to. Mana mēle iegāja viņas mazajā caurumiņā. Viņa ar saviem gurniem nāca man pretī, izlocījās un vaidēja labsajūtā. Mana mēle nogura, es elpoju tikai viņas saldo smaržu. Peldbiksēs vairs nebija vietas, šķita, ka tās pārplīsīs, tāpēc vēlējos tikai ātrāk beigt.


Viņa sacīja, ka grib mani, tagad un tūlīt. Es notupos viņas priekšā uz ceļiem, atbrīvojos no traucējošajām peldbiksēm. Mans loceklis alka piepildījumu. Tas bija piebriedis vēl neredzēti liels un ciets kā tērauds. Es atpletu viņas kājas, parāvu dibenu uz augšu, iegāju viņā. Viņa klusi novaidējās, bet mans loceklis iegāja viņā viegli. Tā bija mums abiem ērta poza. Kas par lieliskām izjūtām pārņēma mani! Pirmo reizi dzīvē es sajutu, ko nozīmē, ka apvienojas vienā veselumā divi ķermeņi. Viņā bija tik šauri, tik silti, tik patīkami. Ne pārāk ilgi mēs ar viņu mīlējāmies. Es nevarēju atļauties beigt viņā. Kad es izņēmu savu locekli no viņas, viņa notupās manā priekšā uz ceļiem, lai ar rokām man palīdzētu beigt. Kurš gan no mums bija domājis par šādu pastaigas un atvadu ballītes iznākumu?


Tad jau devāmies pie viņas, lai noskalotos dušā un pēc tam tupinātu mīlēties vēl un vēl. Tajā dienā sekss mums bija daudz un visur. Tā bija pati brīnišķīgākā diena, jo es pirmo reizi iepazinu sievieti.


Nākamajā dienā es aizbraucu. Pēc gada es cerību pilns devos uz laukiem, bet viņu vairs tur nesastapu. Sastapu pēc gadiem pieciem Rīgā. Bet tā arī skaļi nepieminējām to reizi, jo katram jau bija sava dzīve….

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7211
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3365
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2341
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
2213
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
7211
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3365
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
574
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
358
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7211
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2213
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
1022
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1538
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija