Padomi  
0
292

Triki, kas mīlēšanos pārvērtīs īpaši karstā spēlītē

Cik gan pasaulē nav pamācošas literatūras, kā ar domu spēku darīt laimīgu savu dzīvi, kā piesaistīt bagātību vai izārstēt sevi. Bet vai zini, kā ar domu spēku spēt uzšķilt dzirksteli savai seksuālajai pieredzei? Lūk, pieci vienkārši triki, kas tavās smadzenēs radīs kaisles vētru, jo, kā zinām, sekss sākas galvā… (vismaz sievietēm)!

Draudzīgs atgādinājums – tev patīk sekss!

«Lai seksu izbaudītu, mums vienmēr ir jāpatur prātā viena nianse – mums tas patīk! Ir jāspēj sev atzīt, ka sekss ir tev patīkams un tu to vēlies, nevis to dari, jo kādam citam tas ir nepieciešams vai tu vēlies ātrāk doties gulēt,» teikts psiholoģes Tamijas Nelsones grāmatā «Getting the Sex You Want».

Tāpat, kā tev patīk sarkanas augstpapēžu kurpes, īpašas smaržas, saplēsti džinsi, ķiršu mafini, tumši zili trauki – tev savam prātam jāatgādina ik mirkli, ka šajā sarakstā ir arī vārds «sekss» – turklāt tas ierindojas visai augstā pozīcijā!

«Vienalga ar kādu informāciju tu «barosi» savu prātu, smadzenes to pieņems un reaģēs uz šo vēlmi,» uzsver Nelsone. «Tāpēc atceries, ka sekss ir jautrs, tu izskaties lieliski un tavs partneris, kuram tu patīc, arī ir super!»

Nebaidies domāt neķītri!

Tev nav nepieciešamas runas un pamācības par to, kas ir labs sekss. «Vienkārša mantra tev palīdzēs no visa apkārtējā atslēgties, lai nodotos TAM! Jā, lai darītu to arī neķītri,» uzsver seksoloģe Sari Lokera savā grāmatā «The Complete Idiot’s Guide to Amazing Sex».

«Doma, kas pirms seksa ir prātā jāatkārto: šis ir mans baudas laiks!»

Nereti sievietēm baudu palīdz sagādāt fantāzijas, kas paralēli mīlēšanās procesam sāk raisīties viņas galvā. Tas ir normāli un pat vēlami!

Ja vēlies ātrāk sasniegt orgasmu vai to izjust spēcīgāk – šādas fantāzijas (īpaši neķītrās) ir īpaši noderīgas!

Triki, kas mīlēšanos pārvērtīs īpaši karstā spēlītē

Skaties ar plaši aizvērtām acīm….

Jā, bieži sievietes mīl baudīt seksu ar acīm ciet… Iespējams, šādi viņas pastiprināti izjūt pieskārienus un smaržas? Varbūt tā ir arī neliela kautrība? Vai varbūt tikai ar aizvērtām acīm viņas redz to, ko vēlas šobrīd redzēt? Lai vai kā, dāmas, seksologi nenosoda to un pat iedrošina fantazēt tālāk..

«Uzbudinoši ir iedomāties sevi orgasma brīdī – kā izskatās tava uzrautā uzacs, seksīgais kodiens apakšlūpā, matu cirtas, kas izritinājušās uz spilvena, sārtums vaigos, kaislē saslējušies krūtsgaliņi…» iedrošina psiholoģe Tamija Nelsone. «Skaties uz sevi ar acīm ciet – caur prātu!»

Mūzika, kas atgādina

«Piemeklēta mūzika īpašam brīdim vienmēr ir svarīga! Ticiet man, ja sieviete dzirdēs Frenku Sinatru vai kaut ko no Beyoncé repertuāra, viņa izjutīs lielāku vēlmi mīlēties, nekā ja fonā ir TV vai skanēs radio ziņas,» pārliecināta ir seksoloģe Sari Lokera.

Nereti mēs pašas, izdzirdot kādu dziesmu, uzreiz iedomājāmies, kā būtu tās pavadībā nodarboties ar seksu. Tad kāpēc tikai jāiedomājas, ja to var realizēt?

Triki, kas mīlēšanos pārvērtīs īpaši karstā spēlītē

Smaržas…

Kā uzsver seksologi, smarža seksa laikā ir ļoti svarīga. Ja tavs partneris būs sasmaržojies ar tev nepatīkamām smaržām, tu vari negūt baudu. Tāpat, ja partneris būs sasvīdis vai vienkārši pārsmaržojies – tavs libido kritīsies.

Tas pats attiecas uz zobu tīrīšanu no rītiem – rīta sekss būs daudz kvalitatīvāks, ja būsiet izskalojuši muti un elpa būs svaiga!

Kā apmānīt prātu? Iesmaržini palagus ar sev vēlamu aromātu, izkūpini patīkamu vīraku vai aizdedz sveci, kuras smarža tevi uzbudina.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7627
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5550
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4648
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
4065
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
980
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
845
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
634
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
333
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
783
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
2
1094
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
213
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  
3
210
Ērta disfunkcijas ārstēšana: 5 iespējas, kas pārsniedz ED tabletes