Slavenības  
0
244

Viena sieviete – divas vagīnas. Viena darbam, otra personīgajai dzīvei

31 gadu vecās austrālietes Evelīnas Milleres gadījumā teiciens “nejauc darbu ar privāto dzīvi” iegūst pavisam jaunu nozīmi. Sieviete, kas ir pazīstama kā pieaugušo satura veidotāja, ir slavena ar to, ka viņai ir divas vagīnas. Viņa saka, ka vienu izmanto darbam, bet otru “personīgajam seksam”.

Millere, kura dzīvo Kvīnslendā, par savu ģenētisko īpatnību uzzināja vien 20 gadu vecumā.

Viena sieviete - divas vagīnas. Credit: MEDIA DRUM WORLD
Avots: MEDIA DRUM WORLD

Divas vagīnas popularitātes iegūšanai

Pēc attiecību izjukšanas sieviete sāka strādāt seksa industrijā, kur arī nāca klajā ar diezgan efektīvu ideju – vienu vagīnu izmantot darbam, otru personīgajām vajadzībām.

Viņa skaidro: “Es apmēram septiņus gadus strādāju kā neatkarīga eskorta meitene, ceļojot pa pasauli. Es varēju izmantot vienu maksti darbam un otru savai personīgajai dzīvei. Tas manu darbu padarīja daudz vieglāku gan emocionāli, gan fiziski.”

Vēlāk Millere pievērsās OnlyFans platformai un sāka tur veidot pieaugušajiem paredzētu saturu, kas viņai sniedz iespēju nopelnīt 75 000 dolārus (67 000 eiro) mēnesī.

Evelīna savu popularitāti ir iemantojusi tieši divu vagīnu dēļ, taču apgalvo, ka viss nav nemaz tik rožaini, kā varētu no malas likties. Proti, mēnešreižu laikā viņai ir jāizmanto divi tamponi, un, apmeklējot ginekologu, STS testu laikā ir jāpārbauda abas makstis. Turklāt sievietei ir jāpievērš īpaša uzmanība tam, kurā no vagīnām viņas partneris seksa laikā ejakulē.

Viena sieviete - divas vagīnas. Credit: MEDIA DRUM WORLD
Evelīna sava otrā bērna gaidībās. Avots: MEDIA DRUM WORLD

Runājot par ejakulāciju, viņa skaidroja: “Teorētiski es varētu iznēsāt divus mazuļus vienlaikus, ja es gribētu – bet tas būtu grūti manam ķermenim, tāpēc mums šajā ziņā ir jābūt uzmanīgiem.”

“Sekss katrā makstī ir ļoti, ļoti atšķirīgs. Es dodu priekšroku vienai pusei, bet tas ir atkarīgs no puiša pozas un formas.”

“Divas makstis ir padarījušas manu seksuālo dzīvi ļoti jautru – mēs varam nodarboties ar seksu vienā pusē un izmantot seksa rotaļlietas otrā, un ir dažādas pozas un lietas, ko es varu izmēģināt.”

“Pēc sajūtām abas ir ļoti atšķirīgas, tāpēc es mēģinu saprast, kas man katrā pusē patīk un kas nepatīk. Es nevēlētos, lai man būtu tikai viena maksts. Divas ir padarījušas manu seksuālo dzīvi jautrāku,” stāsta Evelīna.

Credit: MEDIA DRUM WORLD
Avots: MEDIA DRUM WORLD

Par īpatnību uzzina tikai 20 gadu vecumā

Evelīna atklāj, ka 20 gados devusies pie ārsta, lai pārtrauktu grūtniecību, un bijusi pārsteigta, uzzinot par savām divām makstīm. Viņas reproduktīvās sistēmas šķelšanās nozīmēja, ka grūtniecība varētu būt riskanta, jo katra viņas dzemde ir uz pusi mazāka nekā vidusmēra sievietei, un pastāv risks, ka telpa būs pārāk maza, lai bērns tajā varētu pilnvērtīgi attīstīties.

Viņa sacīja: “Es vienmēr zināju, ka ar mani kaut kas nav kārtībā. Es nevarēju izmantot tamponu – kad to ievietoju, asiņošana tāpat turpinājās. Kad man bija 14 gadi un sākās mēnešreizes, man nebija piekļuves internetam kā tagad.”

“Pēc tam, kad man 20 gados pārtrauca grūtniecību, slimnīcā pēc procedūras man teica, ka viņi “nevarēja atrast embriju”. Pēc izmeklēšanas viņi saprata, ka tas ir manā otrā dzemdē, par kuras eksistenci es neko nezināju.”

“Bija atvieglojums beidzot atklāt, kāpēc viss šķita savādāk. Kad es sāku nodarboties ar seksu, es katrā reizē jutos citādāk, un tikai šajā pārtraukšanas procedūrā es beidzot uzzināju, kas aiz tā slēpjas.”

Strādājot seksa industrijā, Evelīna pilnībā koncentrējas uz priekšrocībām, ko sniedz divas vagīnas. Tas nenoliedzami sniedz sievietei atpazīstamību.

Credit: MEDIA DRUM WORLD
Avots: MEDIA DRUM WORLD

2020. gadā Millere un viņas līgavainis Toms (32) atklāja, ka viņa atkal ir stāvoklī.

Ārsti sievietei paskaidroja, ka viņa nevar dzemdēt vagināli, taču viņa par to nebēdā: “Ķeizargrieziena pieredze nebija tik maģiska, kā es biju domājusi, bet esmu pateicīga, ka man bija lieliska procedūra un nekas nenogāja greizi.”

“Mans bērniņš piedzima 2021. gada jūnijā 37. nedēļā — veselīgs, mazs zēns, lai gan viņš svēra vien 5,5 mārciņas (2.5 kg), jo manā mazajā dzemdē viņam bija ierobežota augšana,” skaidro Evelīna.

OnlyFans zvaigzne šobrīd atkal ir stāvoklī – savā “labajā pusē” – un saka, ka atrodas mediķu uzraudzībā. Bērns dzims ķeizargrieziena procedūrā, kas ir plānota 36. nedēļā.

0/ 0

Lasītākie

Slavenības  Aktualitātes  
0
730
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
655
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  
0
574
Slavenību kailfoto
Fantāzijas  Slavenības  
1
456
Pasaulē smalkākais seksa klubs – ieskats bagātnieku mežonīgajās orģijās

Komentētākie

Slavenības  
4
305
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
4
249
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
4
180
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  
3
134
Slavenības, kuras neatbalsta seksu pirms laulībām

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
4
305
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
1
129
Pelēkās peles pret seksbumbām – kuras ir labākas gultā?
Slavenības  Aktualitātes  
0
655
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika
Stāstiņi  Slavenības  
0
393
Netīrs sekss un mīlēšanās miegā – kā to dara Holivudā?