Padomi  
0
230

100 gadus vecas seksa terapeites ieteikumi jutekliskākai mīlas dzīvei

Kā mīlējoties gūt ne tikai fizisku baudu, bet arī emocionālu piepildījumu? Kā kopā pavadītos brīžus pārvērst jutekliskā piedzīvojumā, kas stiprina savstarpējo saikni? Lai tev būtu vieglāk rast atbildes uz šiem jautājumiem, piedāvājam profesionālus ieteikumus pāra seksuālo attiecību uzlabošanai, ko sniedz 100 gadus vecā seksa terapeite Šērlija Zusmena (Shirley Zussman).

Noskaidro, ko vēlies, un nebaidies to iegūt

“Ja vien es varētu pagriezt atpakaļ laiku, tad ikvienai sievietei ieteiktu būt agresīvākai, rūpējoties par savu seksuālo vēlmju apmierināšanu,” teic Zusmena, aicinot sievietes izpētīt savu ķermeni, apzināt seksuālās vēlmes un nebaidīties tās pārrunāt ar mīļoto vīrieti.

Neatliec mīlēšanos uz vēlāku laiku

Steidzīgā, stresainā un neskaitāmiem pienākumiem pārpildītā ikdiena liek mums atlikt malā savas vēlmes un vajadzības, kā rezultātā vispirms parasti cieš tieši seksuālā dzīve un partnerattiecības.

“Neraugoties uz aizņemtību, izbrīvējiet laiku, lai mīlētos. Ne vienmēr vajag stundām garu priekšspēli – nereti arī desmit minūtes kvalitatīva seksa lieliski uzlabos pašsajūtu un noskaņojumu,” iesaka terapeite.

Seksa terapeites ieteikumi

Ievies savu seksa “svētnīcu”

Kad tev beidzot ir izdevies atlicināt laiku, iespējams, jau putekļiem klātajai mīlas dzīvei, ir pienācis brīdis atbrīvot arī guļamistabu no uzskatāmiem atgādinājumiem par paveicamajiem darba pienākumiem.

“Mūsdienu sieviešu guļamistabas patiesībā ir darba kabineti. Televizors, dators, lādēties uzlikts telefons un dokumentu mapes – tas viss mazina jutekliskumu un spēju koncentrēties vien uz savu un partnera labsajūtu.

Atbrīvo savu guļamistabu no priekšmetiem, kas saistīti ar darbu, cik vien iespējams, to vietā noliekot sveces un svaigus ziedus, kas rosinās romantisku un rotaļīgu noskaņojumu,” iesaka Zusmena.

Nebaidies uzdrīkstēties

Lai pārsteigtu partneri, ne vienmēr vajag ievērojamu arsenālu ar visdažādākajām seksa rotaļlietām. To vietā vari izvēlēties apakšveļu, kādu parasti nevalkā, un pārsteigt partneri ar krietni pikantāku tēlu.

Tāpat nebaidies fantazēt un atļauties nelielas pārdrošības, ja vien to vēlies – svarīgākais šai situācijā ir nedarīt neko uzspēlētu un samākslotu.

Seksam nav jābūt ekstrēmam

Kvēla mīlēšanās var notikt gan apstādinātā liftā, gan vecajā, labajā laulības gultā. Necenties seksu par visām varītēm ierosināt pēc iespējas ekstrēmākos brīžos cerībā tā pamodināt nedaudz pagaisušo kaisli. Svarīgākais ir mīlēties tad, kad to patiesi vēlaties, un darīt to saskaņā ar savām vēlmēm, nevis dzīties pēc vispārpieņemtu standartu ievērošanas.

Nekad neaizmirsti par priekšspēli

Pieskārieni, glāsti un skūpsti rada baudu gan sievietēm, gan vīriešiem. Nesteidzaties ar paša akta uzsākšanu, pirms neesat pilnībā izbaudījuši viens otra tuvību priekšspēles laikā.

Nebaidies par mīlas dzīves apnikumu

Vēlme pēc fiziskas tuvības ir ikvienai veselai sievietei. Ja tev šķiet, ka nespēj gūt uzbudinājumu un baudu mīlējoties, runā par to ar savu partneri, nevis pieņem esošo situāciju, vainojot sevi.

“Nereti sievietes nodzīvo visu mūžu un tā arī neuzzina, kas ir labs sekss. Ja klusēsi par savām vēlmēm un negūsi baudu mīlējoties, visticamāk, tas tā arī paliks,” rezumē terapeite.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3890
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
627
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
812
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
323
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
584
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1054
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas