The Ways bija gravīru grāmata, kurā attēlotas sešpadsmit seksuālās pozīcijas. Padomājiet par to kā par “kamasutra” renesanses laikā. Grāmatu, kas pazīstama arī kā Sešpadsmit prieki, 1524. gadā izdeva gravieris Markantonio Raimondi. Raimondi savas izteiksmīgās ilustrācijas balstīja uz virkni erotisku, privātīpašumā esošo Džulio Romano gleznu. Grāmata tika plaši izplatīta. Tā rezultātā katoļu baznīca pirmo reizi ierosināja apsūdzību par pornogrāfiju. Raimondi ieslodzīja pāvests Klements VII. Visi grāmatas eksemplāri tika iznīcināti.
Mūsu stāsts ar to nebeidzas, jo dzejnieks un satīriķis Pjetro Aretino dzirdēja par grāmatu un vēlējās redzēt Romano oriģinālās gleznas. Interesanti, ka pāvests nesūdzēja Romano, jo viņa gleznas (atšķirībā no Raimondi grāmatas) nebija paredzētas publiskam patēriņam. Aretino nolēma uzrakstīt virkni erotisku sonetu, kas papildinātu gleznas. Viņš arī veiksmīgi aģitēja, lai Raimondi atbrīvotu no cietuma.
1527 gadā tika izdots otrais I Modi izdevums ar Aretino sonetiem. Pāvests vēlreiz aizliedz grāmatu, un visi eksemplāri tikai iznīcināti — ir saglabājušies tikai daži nelieli I Modi vai Aretino pozu fragmenti, kas glabājas Britu muzejā.
1627 gadā Francijā tika izdota pilnīgi jauna I Modi versija ar nosaukumu L’Arétin d’Augustin Carrache ou Recueil de Postures Érotiques, d’Après les Gravures à l’Eau-Forte par cet Artiste Célèbre, Avec le Texte Publicētais Explicatif Tika. Karači “Aretīno” jeb erotisku pozu kolekcija pēc Karači gravīrām, kuras autors ir šis slavenais mākslinieks ar skaidriem tekstiem par šo tēmu), kas balstīta uz baroka laika gleznotāja Agostini Karači gravējumiem.
Šīs 18. gadsimta gravīras sajauca klasisko mītu un vēsturi mūsdienu vidē, lai gan to nolūks joprojām ir tāds pats, lai pamudinātu un “izglītotu” lietotājus par seksa priekiem