Aktualitātes  
1
403

Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?

Lai pāra attiecības būtu laimīgas, viens no priekšnoteikumiem ir kvalitatīva seksa nepieciešamība. Un patiešām tie pāri, kuri vairs nevēlas mīlēties, bieži vien ir nelaimīgi. Bet cik reizes nedēļā pārim vajadzētu nodarboties ar seksu, lai abi partneri būtu laimīgi?

Stress, ikdienas rūpes, darbs, bērni, slikta veselība, nekonsekvents miega grafiks – ir daudz iemeslu, kāpēc pāris var nespēt mīlēties tik bieži, kā kādreiz. Bieži vien cilvēki vienkārši jūtas noguruši un nevar veltīt viens otram tik daudz uzmanības un mīlestības, cik vēlētos. Tas var radīt neapmierinātību attiecībās, bet vai ir vērts par to uztraukties?

Patiesībā, saskaņā ar Kanādas pētījumu, laimīgam pārim nav nepieciešams daudz seksa. Pilnīga seksa neesamība, protams, rada spriedzi un neapmierinātību. Tomēr sekss tikai reizi nedēļā šo situāciju izlabo. Tādā veidā cilvēkiem nav jāpiespiežas vai pārāk jāuztraucas par to, ka nav pietiekamas tuvības – reizi nedēļā ir pilnīgi normāli.

Protams, daudzi pāri mīlējas biežāk, un tas ir labi. Seksam vajadzētu būt tieši tik daudz, cik abi partneri vēlas. Tomēr pētnieki apgalvo, ka biežāku seksu nevar saistīt ar lielāku laimi un apmierinātību. Citiem vārdiem sakot, pietiek ar vienu reizi nedēļā, un biežāks dzimumakts nedod redzamu labumu pāra attiecībām. Protams, ja ir vēlme nodarboties ar seksu biežāk, tā ir jāizmanto.

Turklāt pētījumi liecina, ka pāri, kuri cenšas mākslīgi palielināt dzimumakta biežumu, ir neapmierināti ar savu seksuālo dzīvi. Zinātnieki saka, ka mīlestības jautājumos lielāka uzmanība jāpievērš kvalitātei, nevis kvantitātei. Mēģinājums mīlēties pēc iespējas biežāk rada tikai stresu, kas ir mīlestības slepkava.

Visbeidzot, vienkārši jāpatur prātā, ka mūsdienās cilvēki kopumā mazāk nodarbojas ar seksu. To nosaka mainītais dzīves ritms un lielāka atkarība no tehnoloģijām. Tāpēc nedomājiet, ka šī problēma pastāv tikai jūsu abu starpā, un neuztraucieties par to pārāk daudz.

Sekss pārāk bieži? Kā tas maina attiecības?

1 komentārs

  • 09.09.2023 01:17
    fermeritis777@gmail.com
    0

    Ļoti sex

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6990
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3793
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
2439
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1712
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
417
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
635
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
508
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
280
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
0
296
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Padomi  Aktualitātes  
0
295
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
483
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
622
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?