Vēsture  
3
145

Dīvainākās seksa tendences vēsturē

Kādas ir dīvainākās un sirreālākās seksa tendences vēsturē? Kā cilvēki agrāk nodarbojās ar seksu? Kā sekss ir mainījies gadsimtu garumā? Ar šāda veida fiziskās tuvības mākslu cilvēki ir nodarbojušies kopš neatminamiem laikiem, un vēsturiski sekss ir bijis un vēl joprojām ir aizraujošs, pilns ar interesantām metodēm, tendencēm un modes lietām.

Bieži vien šī tēma tika uzskatīta par pārāk intīmu, lai to apspriestu. Un pat privātās dzīves apstākļi katra paša mājās lika cilvēkiem justies neomulīgi. Tas noveda pie dažādu noteikumu uzstādīšanas, ko uzspieda sabiedrība vai dominējošās grupas, piemēram, baznīca pamācīja cilvēkus, kā pareizi veidot attiecības ar saviem tuvajiem. Katoļu baznīca uzskatīja, ka sekss ir paredzēts tikai reproduktīviem mērķiem, bet citi izvēlējās hedonistiskāku pieeju. Šie ierobežojumi radīja dažus diezgan… dīvainus veidus, kā cilvēki atbrīvoja savu uzkrāto seksuālo spriedzi.

1. Baudas sniegšanas ierīces tika izmantotas medicīniskiem mērķiem

Mūsdienās var šķist pašsaprotami, ka sievietes izjūt baudu tāpat kā vīrieši, taču patiesībā šāds domāšanas virziens tika ieviests salīdzinoši nesen. Pirms 20. gadsimta sievietes tika uzskatītas par tīrām un nevainīgām, un tāpēc bija absurdi uzskatīt, ka viņas spēj piedzīvot iekāri. Sievietes uzkrāto neapmierinātību sauca par histēriju. Izārstēt šo tā saukto histēriju nozīmēja ārsta kabineta apmeklējumu, lai viņi varētu masēt nomocīto zonu ar īpaši šim nolūkam būvētu elektrisko prieku sniedzošo ierīci, no kuras arī cēlušies mūsdienu ekvivalenti.

2. Senajā Ēģiptē tika piekopts diezgan rupjš sekss

Cilvēki praktizēja dažādas rupjas seksa spēles jau ilgi pirms ‘Piecdesmit pelēkās nokrāsas’ to ieveda mūsdienu cilvēku ikdienā. Senajā Ēģiptē tuvība tika atklāti un bieži pat publiski izteikta daudzos veidos, kas, ņemot vērā laika periodu, mums varētu šķist šokējoši.

https://i.pinimg.com/originals/de/90/8e/de908e179fcc9b95eaf2e0d4d07a2c2f.jpg

Etruski piekopa bargu seksa spēli, un uz seno kapeņu sienām ir attēloti vīrieši, kas iesaistās šajās rupjajās darbībās ar sievietēm.

3. Lūpu krāsa tika izmantota, lai norādītu uz orālā seksa “prasmēm”

Kad runa ir par lūpu krāsas pievilcību, paldies Heizelam Bišopam, Pirmā pasaules kara ķīmiķim, kurš izgudroja lūpu krāsu, kas neizsmērējas. Pati lūpu krāsa ir pastāvējusi jau kopš senatnes. Senajā Ēģiptē šo kosmētiku lietoja gan sievietes, gan vīrieši. Seksa darbiniekiem spilgti nokrāsotas lūpas nozīmēja, ka šis cilvēks ir apveltīts ar īpaši labām orālā seksa sniegšanas prasmēm.

4. Puritāņu mīlestība pret dzīvniekiem

Mūsdienās puritāņi ir pazīstami ar reliģisko dedzību un šķīstību, bet cik šķīsti viņi bija patiesībā? Tiek uzskatīts, ka puritāņi piekrita seksam ar dzīvniekiem. Pazīstama kā sodomija, sekss ar dzīvniekiem tika uzskatīts par visbriesmīgāko noziegumu un attiecīgi arī tika sodīts.

Protams, likums netraucēja cilvēkiem to darīt. Kādam bēdīgi slavenam sodomijas praktizētājam Tomasam Greindžeram (Thomas Granger) šī iemesla dēļ tika izpildīts nāvessods.

5. Pasta serviss konfiscēja seksa rotaļlietas

Ideja par pasta sūtījumu atņemšanu, jo tie neatbilst kādam standartam, šķiet dīvaina? Ticiet vai nē, bet 19. gadsimta Amerikā pasta servisā pastāvēja oficiāli cenzori, kuru pienākums bija konfiscēt jebkuru neķītro pasta sūtījumu, un viens no šādiem cilvēkiem bija Entonijs Komstoks (Anthony Comstock).

Viņš ticēja Viktorijas laika morāles ideālam un dzīves laikā konfiscēja tūkstošiem prieku sagādājošu rotaļlietu, kuras viņš novērtēja kā neatbilstošas.

6. Spici kurpju purngali

Viena no populārākajām Ziemeļeiropas modes tendencēm Viduslaikos bija nēsāt kurpes ar smailiem purngaliem. Tika uzskatīts, jo spicāki ir vīrieša kurpju purngali, jo lielāks ir viņa… izmērs.

https://image.shutterstock.com/image-photo/silves-portugal-august-9th-2015-260nw-374969761.jpg

7. Maize kā seksa rotaļlieta

Grieķi bija traki pēc seksa, par ko liecina interesantie veidi, kā viņi atbrīvoja savu seksuālo spriedzi. Viņi tam izmantoja gandrīz visu, ieskaitot sacietējušu maizi. Tos sauca par Olisbo-Kollix, un, lai panāktu maksimālu slīdēšanu, to iemērca olīveļļā.

8. Pēdu fetišs kā tuvības metode

Viena no vispievilcīgākajām un noslēpumainākajām ķermeņa daļām ir sievietes kājas. Kāju un pēdu fetišs ir tik plaši izplatīts, ka šī intīmā tendence bija sastopama jau 17. gadsimta Eiropā. Tajā laikā šeit plosījās dažādas slimības, tāpēc tuvība nebija pati labākā ideja. Tas netraucēja cilvēkiem būt radošiem un sākt pievērsties pēdu fetišam.

https://www.lelo.com/blog/wp-content/uploads/2019/12/Foot-Fetishism.jpg

9. Grieķi uzskatīja, ka salāti ir anti-afrodīziaks

Veselīga seksuālā dzīve bija neatņemama grieķu dzīvesveida sastāvdaļa, tādēļ viņiem bija jāievēro rūpīga diēta, lai saglabātu savu seksuālo apetīti. Pārtikas produktu sarakstā, kurus nedrīkst ēst, bija salāti, jo tika uzskatīts, ka tas izraisīs erekcijas problēmas.

10. Ziede no peles izkārnījumiem

Romieši iekāres ziņā bija tikpat traki kā grieķi. Lai gan viņi aktīvi nodevās dažādām intīmajām darbībām, dažreiz tas bija vienkārši nevietā. Tādēļ viņi nāca klajā ar ziedi, kas bija paredzēta, lai samazinātu vīriešu vēlmi pēc seksa. No kā tā tika izgatavota? Protams, no peles izkārnījumiem.

11. Dzīvnieku izcelsmes prezervatīvi

Ir daudzas lietas, par kurām cilvēkiem jāpateicas mūsdienu medicīnai un zinātnei. Viena no tām ir lateksa izgudrošana, kas ir materiāls, no kura tiek izgatavota lielākā daļa mūsdienu prezervatīvu. Romiešiem šāda privilēģija nebija. Viņu prezervatīvi tika izgatavoti no dzīvnieku daļām.

https://miro.medium.com/max/640/1*mpm9-JCCPxn_u1ilXiFK8A.jpeg

12. Krekeri iekāres samazināšanai

Mūsdienu ‘Graham’ krekeri pirmo reizi tika izgatavoti 19. gadsimtā. Pats izgudrotājs Grahams uzskatīja, ka pie iekāres vainojama slikta neveselīga diēta, tādēļ izveidoja metodiku, kā dzīvot labāku dzīvi negrēkojot, un savus piekritējus nosauca par “grahamiešiem”.

Viņš uzskatīja, ka baltie milti ir neveselīgi, tāpēc izdomāja veidu, kā pagatavot maizi ar pilngraudu miltiem. Viņš arī uzskatīja, ka pietiek ar diētu, kas sastāv no viņa izgatavotās maizes un ūdens, lai novērstu kārdinājumu pēc seksa.

13. Ēģiptes faraoni un Nīlas upe

Dzīvības radītājs Ēģiptes mitoloģijā ir Atums. Vēlies zināt, kā viņš radīja dzīvību? Daloties ar saviem “šķidrumiem”. Mīts vēsta, ka viņa pārmērīgā dalīšanās radīja Nīlas upi. Tāpēc, lai viņu godinātu, Ēģiptes faraoni uzticīgi atjaunotu šo ainu, šļācot savu “dzīvības sulu” Nīlas upē.

14. Astoņkāju iedvesmotie attēli no 19. gadsimta

Varam tikai mēģināt izprast japāņu sirreālistisko intīmo aizraušanos ar taustekļiem un dažādiem animētiem tēliem. Bet tā nav tikai mūsdienu tendence; tas izriet no populārām nodarbēm tālajā 1800. gadā.

https://render.fineartamerica.com/images/rendered/default/flat/beach-towel/images/artworkimages/medium/3/the-dream-of-the-fishermans-wife-1814-katsushika-hokusai.jpg?&targetx=0&targety=-93&imagewidth=952&imageheight=662&modelwidth=952&modelheight=476&backgroundcolor=383F2F&orientation=1&producttype=beachtowel-32-64

Pirmais mākslinieks, kurš attēloja astoņkāja – cilvēka dzimumaktu, bija neviens cits kā slavenais Hokusai, kurš uzgleznoja Lielo Kanagavas vilni. Viņš 1814. gadā gleznoja Zvejnieka sievas sapni, kurā redzamas astoņkāja un sievietes intīmās nodarbes.

15. Ekstrēmas ārstēšanas metodes

Cilvēkiem, kas dzima pēc 19. gadsimta, bija paveicies ar mūsdienu medicīnas privilēģijām izārstēt daudzas kaites, piemēram, erektilo disfunkciju. Vienīgais līdzeklis disfunkcijas novēršanai 17. gadsimtā bija skābekļa “piegriešana” līdz kulminācijas brīdim. Tas tika uzskatīts par likumīgu līdzekli, lai izārstētu cilvēku no viņa problēmām, lai gan acīmredzamu iemeslu dēļ tas parasti neizdevās.

16. Pēdu kutinātāji Krievijas Impērijā

18. gadsimta Krievijas Impērija sastāvēja no cara un/vai carienes, kuru vara pār savu valsti viņiem piešķīra daudz privilēģiju, tostarp tika apmierināti viņu dīvainie fetiši. Cariene bieži izmantoja oficiālu pēdu kutinātāju pakalpojumus. Viņu pienākumos ietilpa arī pēršana un neķītras mūzikas dziedāšana, bet ne tikai.

17. Katoļu baznīca ievieš pozu, kādā nodarboties ar seksu

Katoļu baznīcas mērķis bija nodrošināt, lai pēcnācēju ieņemšana būtu pēc iespējas “tīrāka”. Tas nozīmēja, ka nevarēja būt ne runas par jebkādu novirzi no normas. Lai to regulētu, viņi nāca klajā ar misionāru pozu kā vispareizāko veidu, kā ieņemt bērnu, no kurienes arī cēlies nosaukums.

18. Daoisms iedrošina vīrieti “nebeigt” sievietē

Daoisms ir ķīniešu filozofijas mācība, kas uzskata, ka jebkam piemīt enerģija, ko sauc par Qi. Viņi uzskatīja, ka pareiza Qi plūsma ir vitāli nepieciešama veselīgai un apgaismotai dzīvei. Tāpēc tika uzskatīts, ka vīriešu ķermeņa šķidrumi ir vitāli svarīgs dzīvības spēks un ka, iztukšojot to pārāk daudz, iztukšosies arī Qi. Lai tā nenotiktu, vīrieši tika mudināti pēc intīmām nodarbēm izvairīties no ejakulācijas un praktizēt paškontroli.

https://epsilon.aeon.co/images/ac0adb22-9d48-4d73-aff5-6cee8dff2b3c/header_v2-essay-wikimedia-china15.jpg

19. Ķeltu inaugurācijā tika iesaistīts sekss ar dzīvniekiem

Velsas Džeralds, velsiešu 12. gadsimta vēsturnieks, pierakstīja ķeltu praktizētos rituālus, it īpaši viņu valdnieku inaugurācijas metodes. Kā tas notika? Iesākumā tika atvesta balta ķēve, ar kuru karalis nodevās mīlas priekiem. Pēc tam ķēve tika nokauta un apēsta, lai atzīmētu valdnieka jauno valdīšanas laiku.

3 komentāri

 • 15.06.2021 21:48
  Anna
  0

  Vīriešu “šķidrumi” Nīlas upē droši ka ir vismazāk pretīgā lieta, kas tur peld…

 • 27.07.2021 00:08
  Queen4u
  0

  Nez ko pasta servisi darīja ar konfiscētajiem vibratoriem? 😀

 • 04.11.2021 00:21
  Postremo
  1

  nesaprotu to haipu kas ir ap tentacle porn…

0/ 0

Lasītākie

Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
2
754
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem
Vēsture  
0
732
Kā aizsākās pornogrāfija? Kino, foto, glezniecība
Stāstiņi  Aktualitātes  Vēsture  
0
449
6 interesanti fakti par un ap vīriešu prezervatīviem
Vēsture  
3
401
10 pasaules rekordi seksā

Komentētākie

Padomi  Aktualitātes  Vēsture  
4
269
Pornogrāfija: par vai pret?
Vēsture  
4
134
Playboy – starp daiļliteratūru un kailajām krūtīm
Vēsture  
3
273
Sekss viduslaikos – 5 fakti, kas pārsteidz
Vēsture  
3
145
Dīvainākās seksa tendences vēsturē

Visbiežāk kopīgotie

Vēsture  
0
732
Kā aizsākās pornogrāfija? Kino, foto, glezniecība
Vēsture  
1
182
Prostitūcija padomju laikos. Lasāmgabals
Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
2
754
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem
Vēsture  
2
189
Astoņdesmito gadu franču erotika