Aktualitātes  
8
1570

Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Pēdējos gados amerikāņi ir iemācījušies dzīvot jaunā realitātē, jo šajā valstī ir legalizēta medicīniskā marihuāna. Mūsdienās kaņepes ir visvērtīgākais Amerikas kultūraugs. Kā narkotika tā, protams, kaitē veselībai, taču rūpnieciskās kaņepes pārsteidzoši ietekmē mūsu guļamistabas baudījumu.

Ir zinātniski pierādīts, ka kaņepes pozitīvi ietekmē seksu, un farmācijas nozare izstrādā arvien jaunus produktus, kas padara mūsu gultas priekus patīkamākus.

British Columbia universitātes publicētais pētījums atklāja, ka 74% dalībnieku kaņepju ietekmē kļuva jutīgāki pret erotiskiem pieskārieniem, un kaņepes palielināja viņu seksuālo baudu un gandarījumu.

Kaņepes libido celšanai

Regulārās attiecībās arvien retāka nodarbošanās ar seksu ir nopietns izaicinājums, taču pateicoties kaņepēm, 70% pētījuma dalībnieku atzina, ka ar seksu nodarbojas biežāk, turklāt seksa laikā viņi ir apzinātāki par savu ķermeni un domām.

Kļūstot vecākiem vai zaudējot attiecību svaigumu, daudzu pāru galvenā problēma ir dzimumtieksmes zaudēšana. Šajā nolūkā farmācijas nozare ir izstrādājusi vairākas tieksmju veicinošas “zāles” gan vīriešiem, gan sievietēm, piemēram, tā saucamos spāņu mušiņas pilienus, libido uzlabojošās kapsulas un ampulas, kuras vakarā var baudīt ar tasi tējas.

Savukārt erotiski izstrādājumi, kas satur kaņepes, pašreiz ir pieejami tikai šķidrā veidā un tie pārsvarā ir paredzēti sievietēm. Kāds pētījums, kas koncentrējās tikai uz sievietēm, atklāja, ka 30% sieviešu, kas lietoja kaņepju saturošus preperātus, sasniedza vairāk orgasmu nekā jebkad agrāk. Stenfordas universitāte savukārt pētīja 50 000 cilvēku, kuri arī apstiprināja kaņepju pozitīvo ietekmi uz seksu: vairāk seksa, vairāk prieka, apzināšanās un jutīguma. Hārvardas universitātes kaņepju pētnieks Jordan Tishler secina, ka kaņepes ir efektīvs palīglīdzeklis dzimumtieksmes palielināšanai un spēcīgāka orgasma iegūšanai.

Kaņepes ir viens no spēcīgākajiem seksuālā uzbudinājuma pastiprināšanas līdzekļiem, un amerikāņu ārsti izraksta kaņepju ārstēšanu tiem, kam tā nepieciešama. No otras puses, 5% pētījuma dalībnieku arī atklāja, ka kaņepes pilnībā sabojāja viņu seksuālo pieredzi. Protams, šis augs nav burvju nūjiņa visiem, bet lielākajai daļai kaņepes tomēr sniedz pozitīvu efektu.

Kaņepju produkti labākam seksam

Labākai seksuālai baudai Latvijā ir nopērkamas kaņepju eļļu saturošas smērvielas, kas palielina jutīgumu un baudu. Olimpya Sativa “šķidrais vibrators”, kas satur kaņepju eļļu, ir unisex gels, kas, uzklājot, rada sensacionālas sajūtas. Tas ir jālieto kā pilieni uz sievietes klitora, taču ir teikts, ka to var lietot arī vīrieši. Efekts ilgst līdz 45 minūtēm.

Sievietēm orgasma sasniegšana prasa vidēji 15 minūtes ilgāk nekā vīriešiem. Kaņepju eļļa palielina sievietes uzbudinājumu, jūtīgumu un padara orgasmus spēcīgākus. Kaņepes apvienojumā ar vibratoru ir īpaši efektīvas. NB! Kaņepju eļļa nav saderīga ar lateksa prezervatīviem.

Erekcija un kaņepes

Vīrieši bieži saskaras ar pārāk strauju erekcijas kritumu. Kaņepes neuzlabo erekciju, tomēr tās pastiprina sievietes prieka intensitāti un tādējādi, šķiet, kompensē vīrieša īslaicīgo sniegumu.

8 komentāri

 • 04.06.2021 11:19
  edmundsons
  0

  Man cepii tas pedejais teikums XD

 • 06.06.2021 19:03
  Sinča
  0

  beidzot kaut kas čista izmantojams!!!:D

 • 08.06.2021 23:32
  janis
  0

  KĀDS LABUMS VĪRIEŠIEM

 • 09.06.2021 14:38
  Liene
  0

  Es nezinu vai es varētu tam uzticēties. Liekas ļoti neveselīgi. Pamēģināt gribētu, bet ne ilgstoši lietot.

 • 17.06.2021 22:04
  ...
  0

  MJ the best

 • 05.12.2022 13:22
  vivi
  0

  Noslēpums ir tajā ka sapīpējoties zāli cilvēki sliecas darīt lietas lēnāk tobiš patiešām izbaudīt procesu.

 • 16.02.2023 16:58
  Rjk199
  0

  kudi vairāk bauda un paškontrole. kāpēc nav legāla?

 • 02.03.2023 01:41
  kiki
  0

  Nav domāts man. Protams ļoti uzbudina bet es nevarēju sasniegt O. 🙁

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7261
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
4617
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
2
3187
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
1786
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
447
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
688
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
537
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
311
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
3
4617
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
327
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
320
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
505
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā