Aktualitātes  Padomi  Stāstiņi  
3
478

Gribošā spāņu mušiņa jeb kā veicināt dzimumtieksmi

Tā nu tas ir iekārtots, ka jebkurām attiecībām, kas veiksmīgi pārvarējušas nu jau vairāku gadu kopā būšanas slieksni, nākas saskarties ar dažnedažādām problēmām. Rutīnai un nenozīmīgiem sadzīves strīdiem nereti talkā nāk arī dzimumtieksmes un seksuālās ieinteresētības zudums, kas uz attiecībām nepārprotami uzliek papildu slogu. Šoreiz Sekss.lv tev ir sarūpējis īpaši izglītojošu lasāmvielu par tā saucamajām ‘’spāņu mušiņām’’. Kas ir šis brīnumainais palīglīdzeklis un vai tā iedarbība patiesi ir spējīga pārvērst tavu draudzeni alkstošā nimfomānē? Lasi un uzzini!

Izcils mīlas eliksīrs

Spāņu mušiņa

Spāņu mušiņa jeb ‘’spanish fly’’ ir viens no erotisko stimulantu veidiem, kas paredzēts iekšķīgai lietošanai. Šī afrodiziaka galvenais uzdevums ir raisīt īpaši kaislīgu un teju vai nepārvaramu dzimumtieksmi. Neskatoties uz to, ka šis seksuālā stimulanta veids visbiežāk tiek reklamēts kā iekāres veicināšanas produkts sievietēm, to pavisam noteikti drīkst lietot arī stiprā dzimuma pārstāvji.

Lai gan tā dēvētā spāņu mušiņa ir plaši atpazīstama erotisko preču entuziastu vidū, tikai retais zina, ka šis līdzeklis patiesi ir ražots no Spānijas teritorijā atrodamām vabolēm.

Precīzāk sakot, no īpaša paveida eļļasvaboļu sugas izstrādātā blakusprodukta, kas atpazīstams ar nosaukumu ‘’kantaridīns’’.

Ne tikai miesaskāres stimulēšanai

Spāņu mušiņa

Vairāki erotisko preču pasaulē atpazīstami spāņu mušiņas ražotāji uz saviem ražojumiem nereti norāda, ka šis afrodiziaks spēj ne tikai efektīvi stimulēt tā lietotāja libido līmeni, bet arī paaugstināt seksa laikā izjusto baudu un sasniegt intensīvāku orgasmu.

Paša kantaridīna lietotāju lokā atsauksmes dalās – kamēr vieni cenšas atspēkot ražotāju teikto un steidz dalīties pieredzes stāstos par saviem visu laiku spēcīgākajiem orgasmiem, citi pauž pretēju viedokli – mušiņas lietošana nekādā ziņā nav ietekmējusi orgasma laikā piedzīvotās sajūtas. Cik cilvēku, tik viedokļu!

Trīsdesmit minūtes pirms vēlamā efekta

Spāņu mušiņa

Kad esam tikuši skaidrībā ar to, ko tavai seksuālajai dzīvei sola piešķirt izslavētā spāņu mušiņa, jāsaprot, kā šo brīnumlīdzekli pareizi lietot. Konkrētais mīlas eliksīrs visbiežāk ir pieejams tieši pilienu veidā, kurus iespējams vai nu pilināt pa taisno zem mēles, vai arī samiksēt ar kādu no dzērieniem. Ieklausoties pieredzējušu spāņu mušiņas cienītāju viedokļos, jāteic, ka minētais afrodiziaks vislabāk miksējas ar tādiem dzērieniem kā šampanietis un sarkanais, vai baltais vīns.

Vairums ražotāju rekomendē efektīvo mīlas eliksīru uzņemt ne ātrāk kā 30 minūtes pirms vēlamā efekta.

Pats svarīgākais noteikums būtu nepārsniegt uz konkrētās pudelītes norādīto ieteicamās devas daudzumu! Jāņem vērā arī fakts, ka spāņu mušiņu nudien nevajadzētu lietot sievietēm, kas ir gaidībās vai zīda ar krūti. Arī sirds un elpceļu slimniekiem no šī afrodiziaka būtu ieteicams atteikties.

Pieprasīta prece ik uz stūra

Mīlas eliksīrs

Vai spāņu mušiņas radītā gaisotne gultā vai ārpus tās vilina arī tevi? Tu noteikti būsi sajūsmināts uzzinot, ka šis pieprasītais afrodiziaks ir plaši pieejams arī pašmāju erotisko preču veikalu plauktos. Gadījumā, ja neesi gatavs atklātai tūrei pa pilsētas iecienītākajiem seksšopiem klātienē, kantaridīnu iespējams iegādāties arī tiešsaistē.

Vairs nekādu atrunu – piepildi virtuālo iepirkumu grozu un izmēģini pats uz savas, vai partneres ādas!

Brīnumlīdzeklis vai tomēr falšs

Seksuālais afrodiziaks

Lai gan spāņu mušiņas ir diezgan iecienītas arī mūsu platuma grādos, pašmāju seksa terapeiti nav stāvā sajūsmā par šo izdaudzināto līdzekli.Viņuprāt, kantaridīns ir tikai īstermiņa risinājums. Proti, ja esi viens no tiem vīriešiem, kas cieš no ilglaicīgas dzimumtieksmes samazināšanās, spāņu mušiņas lietošana šo problēmu ilgtermiņā nekādā ziņā neuzlabos.

Ekspertu prāt, daudz jēdzīgāk būtu meklēt problēmas atrisinājumus savā dzīvesveidā. Piemēram, atmest smēķēšanu, celt fizisko slodzi un ieviest būtiskas izmaiņas diētā.

Atceries, ka šī preperāta izmantošana sievietes dzimumtieksmes veicināšanā vispirms ir jāapspriež ar pašu dāmu. Nekādā gadījumā nepilini to, kādas nejauši sastaptas daiļā dzimuma pārstāves dzērienā, lai izmantotu līdzekļa iedarbību ļaunprātīgos nolūkos!

3 komentāri

 • 05.10.2021 00:40
  spradze
  0

  Iegādājos Amsterdamā, vienreiz pameğināju nekāda efekta, otreiz vairāk atkal nekā, trešo reiz vēl vairāk un nekas, bezjedzīgi 😀

 • 11.12.2021 12:38
  1234
  0

  Ir mēģināta ne gluži spāņu mušina, bet kas tamlīdzīgs. Noskaņojums bija nosities pavisam, parunājām un aizgājām gulēt.

 • 03.01.2022 19:01
  PārslaKo
  0

  Ha, ha, vidusskolas laikā klīda visādas urbānās leģendas par apdzirdītām meitenēm, kam puiši sadevuši “mušiņas” un tad tur visādi “garadarbi” nāca laukā – viena sevis apmierināšanai esot izmantojusi mašīnas ātrumkloķi, cita krēsla kāju un vēl visādas šausmas. 😀 😀 😀

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5668
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Stāstiņi  
11
5546
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2367
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Padomi  Aktualitātes  
3
2182
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
317
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
510
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
407
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Stāstiņi  
11
5546
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
621
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  Aktualitātes  
0
197
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Stāstiņi  
0
1473
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
11
5546
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti