Aktualitātes  Padomi  Stāstiņi  
0
269

Gribošā spāņu mušiņa jeb kā veicināt dzimumtieksmi

Tā nu tas ir iekārtots, ka jebkurām attiecībām, kas veiksmīgi pārvarējušas nu jau vairāku gadu kopā būšanas slieksni, nākas saskarties ar dažnedažādām problēmām. Rutīnai un nenozīmīgiem sadzīves strīdiem nereti talkā nāk arī dzimumtieksmes un seksuālās ieinteresētības zudums, kas uz attiecībām nepārprotami uzliek papildu slogu. Šoreiz Sekss.lv tev ir sarūpējis īpaši izglītojošu lasāmvielu par tā saucamajām…

Tā nu tas ir iekārtots, ka jebkurām attiecībām, kas veiksmīgi pārvarējušas nu jau vairāku gadu kopā būšanas slieksni, nākas saskarties ar dažnedažādām problēmām. Rutīnai un nenozīmīgiem sadzīves strīdiem nereti talkā nāk arī dzimumtieksmes un seksuālās ieinteresētības zudums, kas uz attiecībām nepārprotami uzliek papildu slogu. Šoreiz Sekss.lv tev ir sarūpējis īpaši izglītojošu lasāmvielu par tā saucamajām ‘’spāņu mušiņām’’. Kas ir šis brīnumainais palīglīdzeklis un vai tā iedarbība patiesi ir spējīga pārvērst tavu draudzeni alkstošā nimfomānē? Lasi un uzzini!

Izcils mīlas eliksīrs

Spāņu mušiņa

Spāņu mušiņa jeb ‘’spanish fly’’ ir viens no erotisko stimulantu veidiem, kas paredzēts iekšķīgai lietošanai. Šī afrodiziaka galvenais uzdevums ir raisīt īpaši kaislīgu un teju vai nepārvaramu dzimumtieksmi. Neskatoties uz to, ka šis seksuālā stimulanta veids visbiežāk tiek reklamēts kā iekāres veicināšanas produkts sievietēm, to pavisam noteikti drīkst lietot arī stiprā dzimuma pārstāvji.

Lai gan tā dēvētā spāņu mušiņa ir plaši atpazīstama erotisko preču entuziastu vidū, tikai retais zina, ka šis līdzeklis patiesi ir ražots no Spānijas teritorijā atrodamām vabolēm.

Precīzāk sakot, no īpaša paveida eļļasvaboļu sugas izstrādātā blakusprodukta, kas atpazīstams ar nosaukumu ‘’kantaridīns’’.

Ne tikai miesaskāres stimulēšanai

Spāņu mušiņa

Vairāki erotisko preču pasaulē atpazīstami spāņu mušiņas ražotāji uz saviem ražojumiem nereti norāda, ka šis afrodiziaks spēj ne tikai efektīvi stimulēt tā lietotāja libido līmeni, bet arī paaugstināt seksa laikā izjusto baudu un sasniegt intensīvāku orgasmu.

Paša kantaridīna lietotāju lokā atsauksmes dalās – kamēr vieni cenšas atspēkot ražotāju teikto un steidz dalīties pieredzes stāstos par saviem visu laiku spēcīgākajiem orgasmiem, citi pauž pretēju viedokli – mušiņas lietošana nekādā ziņā nav ietekmējusi orgasma laikā piedzīvotās sajūtas. Cik cilvēku, tik viedokļu!

Trīsdesmit minūtes pirms vēlamā efekta

Spāņu mušiņa

Kad esam tikuši skaidrībā ar to, ko tavai seksuālajai dzīvei sola piešķirt izslavētā spāņu mušiņa, jāsaprot, kā šo brīnumlīdzekli pareizi lietot. Konkrētais mīlas eliksīrs visbiežāk ir pieejams tieši pilienu veidā, kurus iespējams vai nu pilināt pa taisno zem mēles, vai arī samiksēt ar kādu no dzērieniem. Ieklausoties pieredzējušu spāņu mušiņas cienītāju viedokļos, jāteic, ka minētais afrodiziaks vislabāk miksējas ar tādiem dzērieniem kā šampanietis un sarkanais, vai baltais vīns.

Vairums ražotāju rekomendē efektīvo mīlas eliksīru uzņemt ne ātrāk kā 30 minūtes pirms vēlamā efekta.

Pats svarīgākais noteikums būtu nepārsniegt uz konkrētās pudelītes norādīto ieteicamās devas daudzumu! Jāņem vērā arī fakts, ka spāņu mušiņu nudien nevajadzētu lietot sievietēm, kas ir gaidībās vai zīda ar krūti. Arī sirds un elpceļu slimniekiem no šī afrodiziaka būtu ieteicams atteikties.

Pieprasīta prece ik uz stūra

Mīlas eliksīrs

Vai spāņu mušiņas radītā gaisotne gultā vai ārpus tās vilina arī tevi? Tu noteikti būsi sajūsmināts uzzinot, ka šis pieprasītais afrodiziaks ir plaši pieejams arī pašmāju erotisko preču veikalu plauktos. Gadījumā, ja neesi gatavs atklātai tūrei pa pilsētas iecienītākajiem seksšopiem klātienē, kantaridīnu iespējams iegādāties arī tiešsaistē.

Vairs nekādu atrunu – piepildi virtuālo iepirkumu grozu un izmēģini pats uz savas, vai partneres ādas!

Brīnumlīdzeklis vai tomēr falšs

Seksuālais afrodiziaks

Lai gan spāņu mušiņas ir diezgan iecienītas arī mūsu platuma grādos, pašmāju seksa terapeiti nav stāvā sajūsmā par šo izdaudzināto līdzekli.Viņuprāt, kantaridīns ir tikai īstermiņa risinājums. Proti, ja esi viens no tiem vīriešiem, kas cieš no ilglaicīgas dzimumtieksmes samazināšanās, spāņu mušiņas lietošana šo problēmu ilgtermiņā nekādā ziņā neuzlabos.

Ekspertu prāt, daudz jēdzīgāk būtu meklēt problēmas atrisinājumus savā dzīvesveidā. Piemēram, atmest smēķēšanu, celt fizisko slodzi un ieviest būtiskas izmaiņas diētā.

Atceries, ka šī preperāta izmantošana sievietes dzimumtieksmes veicināšanā vispirms ir jāapspriež ar pašu dāmu. Nekādā gadījumā nepilini to, kādas nejauši sastaptas daiļā dzimuma pārstāves dzērienā, lai izmantotu līdzekļa iedarbību ļaunprātīgos nolūkos!

Lasītākie

Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
2946
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
4
1577
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
4
1439
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā

Komentētākie

Aktualitātes  
12
121
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
134
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  
9
155
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  
2
123
Sekss dušā - drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
4
206
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Stāstiņi  
0
191
Biznesa darījumu afēras - Erotisko stāstu sērija: 2. daļa