Padomi  Aktualitātes  
2
353

Ko iesākt ar vīrieša sēkliniekiem seksa laikā?

Cik reizes dienā, Tu esi pieķēris sevi, aiztiekot vai nejauši aizskarot savus sēkliniekus? Ir izskaitļots, ka stiprā dzimuma parstāvji ar sava vīrišķā lepnuma apčubināšanu nodarbojas līdz pat 7 reizēm dienā! Kā šī maznozīmīgā statistika var noderēt Tavā ikdienā? Visticamāk, ka šī informācija Tavu sēklinieku dzīvē neko nemainīs, taču pie konkrētā temata ir vērts uzkavēties. Šoreiz…

Cik reizes dienā, Tu esi pieķēris sevi, aiztiekot vai nejauši aizskarot savus sēkliniekus? Ir izskaitļots, ka stiprā dzimuma parstāvji ar sava vīrišķā lepnuma apčubināšanu nodarbojas līdz pat 7 reizēm dienā! Kā šī maznozīmīgā statistika var noderēt Tavā ikdienā? Visticamāk, ka šī informācija Tavu sēklinieku dzīvē neko nemainīs, taču pie konkrētā temata ir vērts uzkavēties. Šoreiz Sekss.lv vēlas rast atbildi uz jautājumu, kas pavisam noteikti reizi pa reizei ir iešāvies arī Tavas mīļotās galvā, proti, ko īsti iesākt ar vīrieša sēkliniekiem priekšspēles, seksa un orālo izdarību laikā.

Interesi visbiežāk nomaskē kautrīgums

Ko iesākt ar vīrieša sēkliniekiem

Seksa terapeiti ir nākuši klajā ar visai vērīgu atziņu – viņuprāt, lielākā daļa vīriešu ir vairāk nekā vienkārši ieinteresēti tā sauktajās sēklinieku spēlītēs, taču ir pārāk kautrīgi, lai šo tematiku apspriestu ar savu otro pusīti. Nereti vīriešiem liekas, ka, ieminoties par kādu pikantāku seksa niansi, kas būtiski atšķiras no tā, ar ko esat nodarbojušies līdz šim, partnere šo piedāvājumu uzskatīs par ‘nepareizu’ un nepieņemamu. Uzticies ekspertiem un liec kautrību pie malas!

Visticamāk, ka arī Tava mīļotā būs sajūsmā par Tavu uzdrīkstēšanos piešķirt ikdienišķajam seksam neaudz kutelīgāku emociju buķeti.

‘NĒ’ straujām un agresīvām kustībām

Ko iesākt ar vīrieša sēkliniekiem

Kad esi spēris soli pāri savam kautrīgumam, laiks ķerties pie svarīgāko sēklinieku rotaļu detaļu izzināšanas. Pirmkārt, aicini mīļoto parūpēties par to, lai viņas glītie nadziņi būtu vienmērīgi un rūpīgi novīlēti, tas ir, bez jebkādiem sataustāmiem asumiem. Sievietei, kas šajā spēlē izpilda pašu galveno, proti, apmierinātājas lomu, būtu ieteicams atbrīvoties arī no uz pirkstiem esošajiem gredzeniem.

Otrkārt, jāsaprot, ka ādiņa, kas klāj vīrieša sēkliniekus, ir īpaši plāna un vietām mēdz būt pat nedaudz raupja, tādēļ obligāti jālieto arī lubrikants. Pats galvenais neapšaubāmi ir fakts, ka paši sēklinieki vairākumam vīriešu ir daudzreiz jūtīgāki nekā pats galvenais mīlas instruments, proti, dzimumloceklis.

Tas nozīmē nekādu strauju un agresīvu roku kustību, ja vien vīrietis pats nav izrādījis šādu vēlmi!

Neliela pamācība Tavas mīļotās rociņām

Laiks ķerties vērsim pie ragiem! Atbildot uz jautājumu, kādas kustības būtu vislabāk piemērotas tieši tiem pāriem, kuri nolēmuši spert pirmos soļus sēklinieku rotaļu pasaulē, eksperti iesaka sākt ar sekojošajām pamatkustībām:

Viegli, lēni un mierīgi

Ko iesākt ar vīrieša sēkliniekiem

Pikantā īkšķa masāža

Ko iesākt ar vīrieša sēkliniekiem

Nerātnie tausteklīši

Mazie tausteklīši

Oliņ" boliņ" džimpiņ" rimpiņ"

Oliņ' boliņ' džimpiņ' rimpiņ'

Variācijas nudien ir nebeidzamas

Kad teorētiskās zināšanas ir apgūtas, laiks uzsākt praktiskā stila nodarbības! Ja neesat īsti droši par to, kurš tad būtu tas īstais brīdis kutelīgajai sēklinieku apčubināšanai, sāciet ar augstāk minēto paņēmienu izmantošanu orālā seksa laikā. Variācijas šeit ir nebeidzamas! Iedrošini savu partneri lēni uzsākt sēklinieku apmīļošanu ar rokām, kamēr Tavs loceklis kaislīgi berzējas gar mīļotās lūpu kaktiņiem. Gadījumā, ja dāma nav īpaši pārliecināta par to, ko dara, ierosini šādu notikumu gaitu – liec partnerei glāstīt savu locekli ar vienu roku, kamēr viņas otra roka var pilnībā nodoties Tavu sēklinieku apmierināšanai.

Protams, neiztikt arī bez klasiskā mēlītes paņēmiena - aicini dāmu ik pa laikam pamīšus nolaizīt ikvienu no veidojumiem, kā arī neaizmirst par dažu maigu skūpstu veltīšanu vaļīgajai sēklinieku starpādiņai!

Variācijas nudien ir nebeidzama

Atceries, ka arī pavisam neilgai ‘oliņu’ apčubināšanai ir arī augstāka jēga! Aicini partneri uz sarunu un piebilsti, ka papildus maigajiem glāstiem un mēles vilcieniem, viņas spēkos ir arī konstatēt jebkādas izmaiņas tavos sēkliniekos, kas varētu liecināt par nepieciešamību pierakstīties uz neatliekamu urologa apmeklējumu!

2 komentāri

 • 23.07.2021 18:43
  Dāmīte
  0

  uj. ir vīrieši, kuriem nemaz nepatīk, ka pieskaras viņu oliņām

  • 03.09.2021 23:50
   mamba
   0

   viņiem vēl ir kur augt 😀

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2946
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
4
1577
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
4
1439
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Aktualitātes  
6
1409
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
12
121
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
134
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Padomi  
9
155
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
262
Sekss trijatā - vai ir tā vērts?

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
4
206
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Padomi  
2
123
Sekss dušā - drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
6
1409
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  
4
151
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa