Padomi  Aktualitātes  
4
762

Ko iesākt ar vīrieša sēkliniekiem seksa laikā?

Cik reizes dienā, Tu esi pieķēris sevi, aiztiekot vai nejauši aizskarot savus sēkliniekus? Ir izskaitļots, ka stiprā dzimuma parstāvji ar sava vīrišķā lepnuma apčubināšanu nodarbojas līdz pat 7 reizēm dienā! Kā šī maznozīmīgā statistika var noderēt Tavā ikdienā? Visticamāk, ka šī informācija Tavu sēklinieku dzīvē neko nemainīs, taču pie konkrētā temata ir vērts uzkavēties. Šoreiz Sekss.lv vēlas rast atbildi uz jautājumu, kas pavisam noteikti reizi pa reizei ir iešāvies arī Tavas mīļotās galvā, proti, ko īsti iesākt ar vīrieša sēkliniekiem priekšspēles, seksa un orālo izdarību laikā.

Interesi visbiežāk nomaskē kautrīgums

Ko iesākt ar vīrieša sēkliniekiem

Seksa terapeiti ir nākuši klajā ar visai vērīgu atziņu – viņuprāt, lielākā daļa vīriešu ir vairāk nekā vienkārši ieinteresēti tā sauktajās sēklinieku spēlītēs, taču ir pārāk kautrīgi, lai šo tematiku apspriestu ar savu otro pusīti. Nereti vīriešiem liekas, ka, ieminoties par kādu pikantāku seksa niansi, kas būtiski atšķiras no tā, ar ko esat nodarbojušies līdz šim, partnere šo piedāvājumu uzskatīs par ‘nepareizu’ un nepieņemamu. Uzticies ekspertiem un liec kautrību pie malas!

Visticamāk, ka arī Tava mīļotā būs sajūsmā par Tavu uzdrīkstēšanos piešķirt ikdienišķajam seksam neaudz kutelīgāku emociju buķeti.

‘NĒ’ straujām un agresīvām kustībām

Ko iesākt ar vīrieša sēkliniekiem

Kad esi spēris soli pāri savam kautrīgumam, laiks ķerties pie svarīgāko sēklinieku rotaļu detaļu izzināšanas. Pirmkārt, aicini mīļoto parūpēties par to, lai viņas glītie nadziņi būtu vienmērīgi un rūpīgi novīlēti, tas ir, bez jebkādiem sataustāmiem asumiem. Sievietei, kas šajā spēlē izpilda pašu galveno, proti, apmierinātājas lomu, būtu ieteicams atbrīvoties arī no uz pirkstiem esošajiem gredzeniem.

Otrkārt, jāsaprot, ka ādiņa, kas klāj vīrieša sēkliniekus, ir īpaši plāna un vietām mēdz būt pat nedaudz raupja, tādēļ obligāti jālieto arī lubrikants. Pats galvenais neapšaubāmi ir fakts, ka paši sēklinieki vairākumam vīriešu ir daudzreiz jūtīgāki nekā pats galvenais mīlas instruments, proti, dzimumloceklis.

Tas nozīmē nekādu strauju un agresīvu roku kustību, ja vien vīrietis pats nav izrādījis šādu vēlmi!

Neliela pamācība Tavas mīļotās rociņām

Laiks ķerties vērsim pie ragiem! Atbildot uz jautājumu, kādas kustības būtu vislabāk piemērotas tieši tiem pāriem, kuri nolēmuši spert pirmos soļus sēklinieku rotaļu pasaulē, eksperti iesaka sākt ar sekojošajām pamatkustībām:

Viegli, lēni un mierīgi

Ko iesākt ar vīrieša sēkliniekiem

Pikantā īkšķa masāža

Ko iesākt ar vīrieša sēkliniekiem

Nerātnie tausteklīši

Mazie tausteklīši

Oliņ’ boliņ’ džimpiņ’ rimpiņ’

Oliņ' boliņ' džimpiņ' rimpiņ'

Variācijas nudien ir nebeidzamas

Kad teorētiskās zināšanas ir apgūtas, laiks uzsākt praktiskā stila nodarbības! Ja neesat īsti droši par to, kurš tad būtu tas īstais brīdis kutelīgajai sēklinieku apčubināšanai, sāciet ar augstāk minēto paņēmienu izmantošanu orālā seksa laikā. Variācijas šeit ir nebeidzamas! Iedrošini savu partneri lēni uzsākt sēklinieku apmīļošanu ar rokām, kamēr Tavs loceklis kaislīgi berzējas gar mīļotās lūpu kaktiņiem. Gadījumā, ja dāma nav īpaši pārliecināta par to, ko dara, ierosini šādu notikumu gaitu – liec partnerei glāstīt savu locekli ar vienu roku, kamēr viņas otra roka var pilnībā nodoties Tavu sēklinieku apmierināšanai.

Protams, neiztikt arī bez klasiskā mēlītes paņēmiena – aicini dāmu ik pa laikam pamīšus nolaizīt ikvienu no veidojumiem, kā arī neaizmirst par dažu maigu skūpstu veltīšanu vaļīgajai sēklinieku starpādiņai!

Variācijas nudien ir nebeidzama

Atceries, ka arī pavisam neilgai ‘oliņu’ apčubināšanai ir arī augstāka jēga! Aicini partneri uz sarunu un piebilsti, ka papildus maigajiem glāstiem un mēles vilcieniem, viņas spēkos ir arī konstatēt jebkādas izmaiņas tavos sēkliniekos, kas varētu liecināt par nepieciešamību pierakstīties uz neatliekamu urologa apmeklējumu!

4 komentāri

 • 23.07.2021 18:43
  Dāmīte
  0

  uj. ir vīrieši, kuriem nemaz nepatīk, ka pieskaras viņu oliņām

  • 03.09.2021 23:50
   mamba
   0

   viņiem vēl ir kur augt 😀

 • 05.11.2021 16:09
  guru
  0

  Man patīk ka pieskarās!!

 • 10.11.2021 10:06
  Lielais Kristaps
  0

  lasot rakstu pilnīgi sagribējās

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5312
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4403
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3909
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
952
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
601
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3755
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
503
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem