Stāstiņi  Padomi  Aktualitātes  
0
477

Mežģīnes un vecmāmiņu trusiki – ko nozīmē sieviešu apakšveļa

Seksīga un iekārdinoša apakšveļa ir viens no tiem faktoriem, kas liek jebkura vīrieša sajūtām (un ne tikai sajūtām) burtiski uzbriest. Protams, sievietes atbrīvošana no vilinošajiem vešiņas komplektiem nereti nevedas tik raiti, cik gribētos, taču piekritīsi, ka apakšveļā patiesi glabājas neticams šarms. Vai esi kādreiz aizdomājies par to, ko nozīmē mežģīnes un vecmāmiņu trusiki? Sekss.lv ir gatavs tev palīdzēt rast atbildes uz šo jautājumu.

Pavedinoši sarkanā

Pavedinoši sarkana apakšveļa

Biksīšu un krūštura izvēle lielā mērā balstās uz pašas sievietes stila izjūtu un gaumi, taču apakšveļas komplekts nerunā tikai par sevi vien – tas pauž dāmas izjūtas, noskaņojumu, kā arī atspoguļo sievietes apslēptākās un kvēlākās vēlmes. Ja pamani, ka tava mīļotā savu augumiņu ir ietērpusi pavedinoši sarkanu toņu vešiņā, tad zini, ka sarkanie, kā arī bordo toņi apakšveļā apzīmē tādas lietas kā kaisles līmeni un augstu seksuālās parliecības latiņu.

Sieviete sarkanā pavisam noteikti ir drosmīga un atvērta gan dzīvē, gan seksuālajos jautājumos. Viņa ir gatava rīkoties pietiekoši impulsīvi un reizēm pat dramatiski. Vai tas nozīmē īpaši piedauzīgu un ‘’dusmīgu’’ seksu? Ne vienmēr! Taču, viens gan ir skaidrs – meitene sarkanā ir spējīga uzņemties vadošo lomu un efektīvi iejusties arī dominējošā partnera lomā.

Sievišķīgās mežģīnes

Sievišķīgās mežģīnes

Vīrieši mīl ar acīm! Tieši tāpēc vairums stiprā dzimuma pārstāvju atzīst, ka sievišķīgi valdzinošās mežģīnes ir viens no viņu visu laiku mīļākajiem sieviešu apakšveļas tipiem. Tiesa – ar mežģīnēm nekad nevar noiet griezi! Ja esi nolēmis iepriecināt savu daiļavu ar jaunu un īpaši pievilcīgu vešiņas komplektu, dažnedažādākie mežģīņu veidojumi ir tieši tas, kas tev ir nepieciešams.

Taču, ko tieši vēlas izpaust dāma, ietērpjoties smalki elegantā mežģīņu vešiņā? Šeit nav divu domu – šī draiskule vēlas Tevi pavedināt! Šī sieviete labi zina, ka vīriešu prāti (un locekļi) nav spējīgi izturēt spriedzi, ko viņu iekārei sagādā seksuāli izaicinošie mežģīņu vešiņas komplekti.

Nokarenie vecmāmiņu trusiki

Nokareni vecmāmiņu trusiki

Saki, ko vēlies, taču katrai sievietei skapī ir vismaz viens pāris nokarenu, saburzītu un ne pārāk acīm tīkamu ‘’vecmāmiņu stila’’ trusiku. Jā, tu saprati pareizi – par seksualitāti šeit nevar būt ne runas! Šīs lielizmēra apenītes, visticamāk, ir domātas tām dienām, kad reizi mēnesī daiļo dzimumu apciemo tā sauktā ‘’sarkanā feja’’.

Mēģināts nav zaudēts, taču, ja pamani, ka partneres dibentiņu nosedz šīs nesimpātiskās lielizmēra biksītes, labāk neizaicini likteni un neskaries viņai klāt!

Puiciskie bokseršorti

Mezģīnes un bokseršorti

Tās dāmas, kas vairāk sliecas pretim maksimālai ērtībai nevis sīkām un traucējošām detaļām, ikdienas valkāšanas vajadzībām nereti izvēlas tieši puiciskā stila bokseršortus. Šie šortiņi pēc izskata atgādina stiprajam dzimumam domātās bokseru tipa biksītes. Kādēļ gan šāda izvēle? Izvēle par labu puiciskajiem bokseršortiem liecina par sievietes uzņēmību un nosvērtumu.

Šai sievietei, visticamāk, nav nedz laika nedz vēlēšanās doties nenozīmīgā lielveikalu šturmēšanas maratonā, lai iegādātos izšūtas, puķainas un vēl sazin kādos veidos izdaiļotas apakšbikses. Viņa ir noteicēja gan ikdienā, gan gultā un viņas spēcīgā seksualitāte ir gatava aplaimot jebkuru vīrieti, kas būs spējīgs pieskaņoties šīs daiļavas prasīgajam dzīvesveidam.

Apaļumus izceļošie stringi

Mežģīnes un stringi

Visbeidzot esam nonākuši līdz visminiatūrākajam sieviešu apģērba gabalam, proti, stringiem. Iztiksim bez liekulības – kuram gan nepatīk stringi? Šī tipa biksītes perfekti izceļ daiļajam dzimumam raksturīgos apaļumus. Taču, vai dāma, kas ikdienā dod priekšroku stringu valkāšanai patiesi ir gatava uz visu?

Stringi apzīmē mežonīgu pārliecību un izteikti atvērtu seksualitāti. Ja tavas partneres vešiņas nodalījumu rotā vesela kaudze ar rotaļīgām un izteikti piedauzīgām stringu biksītēm, tad zini, ka viņā mitinās īsta valdniece!

Sekss ar šo meiteni ir patiesi baudpilns, un jūsu personīgajā kamasutras grāmatiņā pavisam noteikti jau sāk aptrūkties pozu.

Kā iedrošināt meiteni uz ko īpaši erotisku? Dodieties kopīgā virtuālā šopinga tūrē pa pašmāju kārdinošākās vešiņas interneta veikaliem! Nebaidies partnerei skaidri izteikties par to, kādā apakšveļas komplektā tu viņu redzētu vislabprātāk. Tas uzkurinās jūsu emocijas un palīdzēs jums abiem iegrimt pavedinošu fantāziju varā.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7760
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
584
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Stāstiņi  
11
7760
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem