Приключения  Подсказки  
1
276

Vienas nakts sakari: lietas, par kurām ir vērts zināt

Vai esi kādreiz izbaudījis vienas nakts sakarus? Vai varbūt pastāvīgi domā par to, bet nezini, ar ko sākt? Vai kādreiz esi domājis, vai tas tiešām ir tā vērts? Atbildes uz šiem jautājumiem ir ļoti individuālas, un tas, vai ir vērts piedzīvot vienas nakts sakarus, ir atkarīgs no katra paša, taču vissvarīgākais — vienmēr jābūt abpusējai…

Vai esi kādreiz izbaudījis vienas nakts sakarus? Vai varbūt pastāvīgi domā par to, bet nezini, ar ko sākt? Vai kādreiz esi domājis, vai tas tiešām ir tā vērts?

Atbildes uz šiem jautājumiem ir ļoti individuālas, un tas, vai ir vērts piedzīvot vienas nakts sakarus, ir atkarīgs no katra paša, taču vissvarīgākais — vienmēr jābūt abpusējai piekrišanai, un, atcerieties, drošība ir pirmajā vietā!

Šoreiz izpētīsim, kas varētu slēpties aiz vēlmes pēc vienas nakts sakaru piedzīvojuma, un kā tam vajadzētu gatavoties, lai viss izdotos nevainojami.

Kāpēc cilvēki izvēlas vienas nakts sakarus?

Mēs, cilvēki, esam sociālas būtnes. Mums visiem ir savs veids, kā veidot savstarpējās attiecības: vai tā būtu draudzība, mīlestība vai darba attiecības, un varbūt attiecības bez jebkādām saistībām. Tā kā attiecības ir viena no cilvēka pamatvajadzībām, to neesamība rada dīvainu diskomforta vai tukšuma sajūtu.

Jo vairāk mums trūkst attiecību, jo vairāk mēs par tām domājam un cenšamies apmierināt šo vajadzību.

Pat ja šķiet, ka mūsu dzīvē nav ne vietas, ne laika tuvām attiecībām, mūsu ķermenis joprojām ilgojas pēc tuvības. Visizplatītākais vienas nakts piedzīvojuma iemesls ir tieši vēlme pēc vienkāršas tuvības.

Kas ir jāņem vērā pirms šādu attiecību uzsākšanas?

vienas nakts sakari

Pirms to uzsākt, ir svarīgi padomāt par to, kādu vajadzību mēs apmierināsim šajās attiecībās un ko mēs patiešām vēlamies — vai tā būs tikai ķermeniska tuvība, kas saistīta ar vienkāršu dzimumaktu, vai tomēr mēs sagaidām lielāku tuvību un siltumu. Ir arī svarīgi novērtēt, vai šādas attiecības atbilst mūsu uzskatiem un vērtībām.

Ja mēs esam pārliecināti, ka sekss ir tikai divu cilvēku, kuri mīl viens otru, lēmums, vienas nakts sakari noteikti sagādās neērtības.

Vēl viens vērā ņemams aspekts ir drošība. Šeit nav runa tikai par drošu seksu, kas noteikti būtu jāņem vērā, bet arī par to, vai jutīsieties droši kopā ar šo cilvēku, vai vide ir piemērota, vai jūs tajā varēsiet atpūsties un patiešām izbaudīt procesu un izjust baudu.

Kas iepriekš būtu jāapspriež ar potenciālo partneri?

How to Land a One-Night Stand - AskMen

Visas lietas, kas ir svarīgas Tev pašam pirms vienas nakts piedzīvojuma, visticamāk, būs svarīgas arī Tavam partnerim. Dažas varbūt mazāk, citas vairāk. Vienmēr var uzdot jautājumus — vai mēs tiešām to visu darām bez jebkādām saistībām? Vai arī Tu domā, ka mēs tiekamies tikai tāpēc, lai apmierinātu mūsu ķermeņa vajadzības? Tāpat kā visās dzīves situācijās, ir svarīgi sarunāties un sadzirdēt vienam otru.

Pajautājiet viens otram, kur jūs vēlētos satikties, kāda vide jūs abus apmierinātu, kādu baudu vai rīcību jūs sagaidāt viens no otra.

Protams, spontanitāte ir arī viena no aizraujošākajām un saistošākajām vienas nakts sakaru daļām, tāpēc vari atstāt tik daudz noslēpumainības, cik vien vēlies.

Ko darīt, ja tomēr emocionāli pieķeries partnerim?

Cilvēks kopumā ir ne tikai sociāla būtne, bet arī tāda, kas pieķeras lietām, vietām un, jā, arī citiem cilvēkiem, tāpēc ir normāli, ka mēs pieķeramies pat tiem partneriem, kuri mums var būt tikai vienas nakts piedzīvojums. Mēs ļaujam otram pieskarties savam ķermenim, esam fiziski tuvi, tāpēc bieži jūtam arī emocionālu tuvību.

Ir ļoti noderīgi pajautāt sev — vai esmu pieķēries pašam cilvēkam, vai tikai sajūtai, kuru esmu piedzīvojis? Protams, ja pieredze būs bijusi pozitīva, mēs gribēsim vairāk. Jautājums tikai, vai mēs iedomājamies šo prieku tikai ar šo partneri vai jebkuru citu? Ja atbilde sliecas uz pirmo variantu, tad būtu ieteicams parunāt ar šo cilvēku — varbūt viņš/viņa jūtas tāpat, un tas būs atspēriena punkts ciešākām attiecībām. Un, ja otrs nejūtas tāpat, varbūt ir vērts šo piedzīvojumu aizstāt ar kaut ko piemērotāku.

Ko darīt, ja ir bail palikt stāvoklī no vienas nakts sakariem?

Ļoti vienkārši — izsargāties. Tas ievērojami samazina ne tikai grūtniecības iestāšanās risku, bet arī pašas bailes. Taču, ja bailes par drošības aspektu joprojām nepazūd, ir vērts apdomāt un pajautāt sev, vai šis piedzīvojums man sagādās vairāk prieka, vai bailes un satraukumu? Vai es tiešām varēšu vienkārši atpūsties un ļauties piedzīvojumam, vai arī to nomāks bailes? Atbildot uz šiem jautājumiem, iespējams, arī atradīsi risinājumu.

Ko darīt, ja nākamajā rītā rodas vainas apziņa?

Recovering an Item After a One-Night Stand—Tips and Advice

Ja nākamajā rītā pamosties ar vainas apziņu vai nožēlu, pirmkārt, atceries vakardienu. Padomā par sajūtām, kuras izjuti. Padomā par brīdi, kad nolēmi to darīt. Iespējams, tas bija tieši tas, kas Tev bija vajadzīgs, ko Tu patiešām vēlējies.

Neaizmirsti arī to, ka sekss ir cilvēka dabiska vēlme un vajadzība, un tas nav nekas šausmīgs vai mulsinošs.

Vainas sajūta šādās situācijās parasti rodas, ja mūsu rīcība ir pretrunā ar mūsu vai partnera vērtībām vai uzskatiem. Vainas sajūta ir normāla parādība. Mēģini domāt par patīkamajām sajūtām, kas tika piedzīvotas. Un nobeigumā: visas izjūtas, kuras mēs piedzīvojam, ir dabiskas un kaut ko mums dod. Pat ja tās nav patīkamas, varbūt tās vienkārši mums sniedz pieredzi. Izproti savas negatīvās sajūtas un atbrīvojies no tām.

Наиболее читаемые

Подсказки  Актуальное  
1
2490
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Приключения  
4
1869
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Приключения  
1
1378
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?
Истории  Фантазии  Приключения  
1
706
Grupveida sekss — reāli iespaidi un pieredzes stāsti

Самые комментируемые

Приключения  
6
159
‘Dogging’ — kas ir šī ekstrēmā un nelegālā izklaide?
Подсказки  
4
216
Anālais sekss — mīti un nepatiesības
Приключения  Подсказки  
4
199
Sekss ūdenī — vai tas ir droši?
Приключения  
4
1869
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Самый распространенный

Подсказки  
3
348
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Подсказки  
0
2
9 советов, как улучшить желание секса
Приключения  
4
1869
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Подсказки  
0
96
8 padomi, kā runāt nerātni