Tehnoloģijas  
5
142

Labākās videospēļu seksa ainas

Tāpat kā filmās, arī videospēlēs arvien biežāk ir redzamas seksa ainas. Videospēļu attīstības sākumposmā tajās bija redzami vien tādi tēli kā lēkājošs santehniķis vai dažādas dīvaina izskata būtnes, kas spļauj uguni, kuras nav pat iespējams salīdzināt ar mūsdienu populārāko videospēļu personāžiem. Jo vairāk videospēles līdzinās realitātei, jo vairāk tajās tiek attēlotas reālās dzīves situācijas, piemēram,…

Tāpat kā filmās, arī videospēlēs arvien biežāk ir redzamas seksa ainas. Videospēļu attīstības sākumposmā tajās bija redzami vien tādi tēli kā lēkājošs santehniķis vai dažādas dīvaina izskata būtnes, kas spļauj uguni, kuras nav pat iespējams salīdzināt ar mūsdienu populārāko videospēļu personāžiem. Jo vairāk videospēles līdzinās realitātei, jo vairāk tajās tiek attēlotas reālās dzīves situācijas, piemēram, emocijas, dažādas šausminošas lietas un pat sekss.

Taču ņemot vērā visas videospēļu izveides iespējas, to veidotāji var izmantot neierobežotu fantāziju, piedāvājot spēlētājiem iesaistīties neierastās, aizraujošās un kaislīgās ainās. Lūk, saraksts ar seksīgākajām videospēļu ainām.

The Witcher 3: Wild Hunt

https://i.ytimg.com/vi/q2wnKLbPAFc/maxresdefault.jpg

“The Witcher 3: Wild Hunt” galvenais varonis Džeralts ir viens no izlaidīgākajiem vīriešiem spēļu pasaulē. Viņš ir gatavs nodarboties ar seksu ar gandrīz visu, kas kustas. Šī iemesla dēļ seksa ainas spēles laikā diezgan bieži parādās visnegaidītākajos brīžos.

Labākā seksa aina ir brīdī, kad Džeralts sastopas ar Jenneferu. Sekss šeit ir diezgan paredzams un pat atbilstošs spēļu standartiem, taču tas notiek vienradža mugurā.

Far Cry 3

https://4.bp.blogspot.com/-dTtYUSgKRq4/UNM__n7fpMI/AAAAAAAAAVQ/Wk3U0BM6buU/s1600/you+are+a+Rakyat.jpg

Far Cry 3 ir piedzīvojumu veida spēle, kurā spēlētājs var izlemt, kas ir jādara galvenajam varonim Džeisonam Brodijam, un katrai izvēlei ir savas sekas. Viena no šīm izvēlēm ir sekojoša – spēlētājam ir jāizlemj, vai tiks nogalināti Džeisona draugi vai arī viņš pārgulēs ar Rakyat Warriors līderi.

Silent Hill 2

Šis gadījums nebūs pieskaitāms pie labākajām spēļu seksa ainām, bet pie dīvainākajām – noteikti. “Silent Hill 2” ir izdzīvošanas spēle, kurā spēlētājs iejūtas Džeimsa Sanderlenda lomā, kurš atrodas pamestā pilsētā, lai meklētu savu mirušo sievu. Spēlē parādās kāds tēls – piramīdas galva – , kurš terorizē Džeimsu un dara visdīvainākās lietas, lai mulsinātu un iebiedētu galveno varoni. Vienā no spēles daļām Džeimss vienkārši pastaigājas pa gaiteni un ierauga telpu, kurā piramīdas galva nodarbojas ar nekrofīliju. Protams, tā ir viena no dīvainākajām un pretīgākajām ainām spēļu pasaulē, kas pilnībā atbilst šīs spēles noskaņai.

Grand Theft Auto: San Andreas

https://hentaireviews.moe/wp-content/uploads/2019/12/GTA-San-Andreas-Hot-Coffee-Mod-6.jpg

“GTA: San Andreas” kļuva populāra tieši ar to, ka tajā var darīt gandrīz jebko — sākot ar policijas automašīnu spridzināšanu un beidzot ar nejaušu garāmgājēju piekaušanu, un gandrīz jebko, kas novērš spēlētāja uzmanību no spēles galvenās misijas. Taču spēlētāji vēlējās vēl vairāk brīvības, tādēļ tika izlaista modifikācija, kurā galvenais varonis var nodarboties arī ar seksu.

Dragon Age: Origins

https://www.nakedskins.com/images/548-2-1263176102.jpg

Bioware spēles ir pazīstamas ar savām nepārprotamajām seksa ainām, taču “Dragon Age: Origins” spēle mazliet atšķiras no citām. Šeit jebkurā spēles brīdī var izpriecāties ar kādu no saviem kompanjoniem un patiesībā gandrīz ar jebkuru personu.

God of War

https://cdn-www.playstationlifestyle.net/assets/uploads/2020/03/god-of-war-kratos-1280x720.jpg

Tas, ka galvenais varonis, kara dievs Krato, sēro par savas sievas un bērnu slepkavību, nenozīmē, ka viņš laiku pa laikam nevar nodarboties ar seksu ar nejauši sastaptām sievietēm. Nepārprotiet viņu, viņš ir pilnībā apņēmies atriebt pāridarījumu, taču vīrietim dažreiz vienkārši ir vajadzīga mīlestība, kas aizpildītu viņa vientulību.

Grand Theft Auto V

https://i.ytimg.com/vi/097pt2D4nMo/maxresdefault.jpg

Rockstar Games noteikti zina, kas patīk pieaugušajiem spēļu cienītājiem. Šajā spēlē ir daudz seksa ainu, bet viena, kas īpaši paliek prātā, ir tā, kad varonis Frenklins pievienojas paparaci, lai iegūtu kompromitējošus materiālus par kādu slavenību. Šī aina ir diezgan grafiska, un tā sniedz ieskatu dīvainajā pasaulē, kurā dzīvo Franklins un viņa draugi.

Mass Effect 3

https://i.ytimg.com/vi/BL9eNada1YM/maxresdefault.jpg

‘Mass Effect 3’ ir augsti novērtēta trešās personas šaušanas spēle un tajā ir neaizmirstami varoņi. Viens no šiem varoņiem ir ārkārtīgi pievilcīga brunete vārdā Ešlija Viljamsa, kura ir arī galvenā varoņa Šeparda mīļotā. Spēlētājs vienmēr var Ešlijai izteikt pareizos komplimentus un apbalvojumā tiks attēlota seksa aina.

5 komentāri

 • 09.11.2021 15:34
  Gastons
  0

  Witcherā seksa ainas kopumā ir 16h garumā 😀

  • 10.11.2021 19:04
   rrr
   0

   visas noskatījies?

 • 10.11.2021 23:45
  Aivars Delveris
  0

  gta ir kaut kas aizvēsturisks bet tajā laikā likās episki

 • 17.11.2021 01:24
  Radiators
  0

  GTA grafika ir atbaidoša, ne tad ne tagad neliekas kaut kas kruts

 • 17.11.2021 13:45
  hmm
  0

  jaaa kurš gan nezin dragon age accidental public boning 😀

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
1892
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Tehnoloģijas  
3
538
Top 9 – labākās pieaugušo spēles 2020
Tehnoloģijas  
0
463
Sievietei piemērotākā seksa rotaļlieta – kā izvēlēties?
Tehnoloģijas  Aktualitātes  
0
454
Iepazīšanās lietotne, kas ļauj satikties pāriem ar 20 gadu vecuma starpību

Komentētākie

Tehnoloģijas  
7
107
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija
Tehnoloģijas  
6
194
Ētiskā pornogrāfija – labākās vietnes, kur to skatīties
Tehnoloģijas  
5
377
Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle
Tehnoloģijas  
5
142
Labākās videospēļu seksa ainas

Visbiežāk kopīgotie

Tehnoloģijas  
1
252
Labākās Android lietotnes, kas paredzētas tikai pieaugušajiem
Tehnoloģijas  
3
142
Kā izvēlēties pirmo vibratoru sev vai kādam citam?
Tehnoloģijas  
1
85
Kā noris seksa leļļu ražošana – foto
Tehnoloģijas  Vēsture  
0
331
Kā laika gaitā mainījušās seksa rotaļlietas