Slavenības  
0
417

Slavenības, kuras pārmērīgi dalījās ar detaļām par savu seksuālo dzīvi

Slavenības, tāpat kā lielākā daļa cilvēku, neapspriež ar svešiniekiem savu seksuālo dzīvi. Bet reizēm viņi ļauj dažiem noslēpumiem paspīdēt kādā Twitter ierakstā vai intervijā. Šeit ir daži no sulīgākajiem slavenību guļamistabas notikumiem – no pirmās reizes līdz iecienītākajām pozām.

No kurienes cēlies saīsinājums BDE?

2018. gada jūnijā medijus pāršalca kāda Twitter ieraksta ekrānuzņēmums, kurā Ariana Grande paziņoja pasaulei, ka viņas līgavainim/SNL zvaigznei Pītam Deividsonam ir 10 collas ‘Big Dick Energy‘, un internets to atzīmēja ar daudz ‘memēm’.

Asi objekti

Intervijā ar ‘Elle’, Armijs Hamers stāstīja par īpaši nepatīkamu guļamistabas pieredzi ar bijušo. Viņa mēģināja kaut ko mazliet, teiksim, netradicionālu. Kamēr abi nodevās mīlas priekiem, viņa mēģinājusi viņu sadurt. “Viņa teica: ‘Patiesa mīlestība atstāj rētas. Tev tādu nav’,” viņš žurnālam sacīja 2013. gada jūnijā.” Un tad viņa mēģināja man iedurt ar miesnieka nazi. Protams, es nekavējoties ar viņu izšķīros.. pēc septiņiem mēnešiem. “

Tualetes pārtraukums

Pārtraukumi var būt garlaicīgi – ja vien jūs neesat Drū Berimora. Atsaucoties uz viņas bijušā drauga The Strokes bundzinieka Fabrizio Moretti teiktā, kurš atcerējās vakara pavadīšanu operā kopā ar Drū, kad abi devās uz tualeti, lai, nu jūs jau saprotat. “Ja mēs būtu devušies uz vīriešu tualeti, cilvēki to būtu dzirdējuši un teikuši: ‘Malacis, vecīt’,” viņš teica Chicago Tribune. “Bet mēs bijām dāmu tualetē, un, dzirdot, ka kāda veca sieviete sāka stenēt, mēs nevarējām izturēt un sākām smieties.” Nepagāja ilgs laiks, līdz parādījās apsardze.

Jo vairāk jo labāk?

2015. gada aprīļa ‘Vanity Fair’ stāstā Robina Raita aprakstīja savas attiecības ar savu nu jau bijušo līgavaini Benu Fosteru tādos vārdos, kurus vislabāk raksturotu kaut kas starp sirsniņas un izbāztas mēles emocijzīmi: “Es nekad dzīvē neesmu bijusi tik laimīga, kā jūtos šodien, ” viņa stāstīja žurnālam. “Varbūt tā nav korekti teikt, bet es nekad neesmu tik daudz smējusies, tik daudz lasījusi, un tik daudz reizes beigusi kopš esmu kopā ar Benu.”

Vecīt, par daudz informācijas

Portālam Reddit 2016. gada oktobrī Džo Džonass atklāja, ka zaudēja nevainību meitenei vārdā Ešlija. Kura gan tā varētu būt? “Es zaudēju nevainību meitenei vārdā Ešlija,” viņš rakstīja. “Jūs, iespējams, varat to vienkārši iegooglēt. To ir diezgan viegli uzminēt.” Kā ziņots, Džo slavenā bijusī draudzene Ešlija Grīna nebija sajūsmā par viņa atzīšanos.

Perfekts fitness

Acīmredzot sekss patiešām dod ķermenim labu izskatu. Miranda Kerra 2014. gada marta vāka intervijā ar British GQ, būdama brīva sieviete, teica: “Viena lieta, ko esmu pamanījusi, ir tas, ka tad, kad ar seksu nodarbojos mazāk, mans ķermenis nav tik tonizēts. Jo vairāk man ir seksa, jo labāk izskatās manas rokas un vēders. “

Zelta duša

Rikijs Martins 2006. gada Blender intervijā dalījās, ka viņam patīk “dot zelta dušu”. Laikrakstā The Daily Beast Martins piebilda: “Tas ir tik seksīgi, jo kā jūs zināt, jūsu ķermeņa un ‘zelta dušas’ temperatūras ir ļoti atšķirīgas.”

Tuvs un brutāls kontakts

2010. gadā intervijā Playboy Kamerona Diaza atzinās, ka viņai patīk “pirmatnējs, dzīvniecisks sekss”. “Uzšauj man, pārmet mani pār plecu. Tu vīrietis, es sieviete.” Viņa arī piebilda: “Es mīlu fizisku kontaktu. Man vienmēr jāpieskaras savam mīļotajam. Tas nav apspriežams. “

NĒ kaunuma apmatojumam

Atbildot uz jautājumu par labākajiem seksa padomiem, ko viņa dod draudzenēm 2005. gada intervijā ar Cosmopolitan, Eva Longorija sacīja: “Pamēģiniet Brazīlijas vaksāciju. Tas padara seksu labāku, orgasma ziņā. Tas ir tāpat kā atšķirība starp šo [viņa viegli paglauda roku] un šo [berzē roku].” Bet pavisam nopietni! Viņa arī piebilda: “Es zvēru. Katrai sievietei vajadzētu vienreiz izmēģināt Brazīlijas vaksāciju. Un jau pēc pirmās seksa reizes jūs to gribēsiet atkārtot vēl un vēl!”

Pirmā reize

Lady Gaga 2011. gada martā žurnālam Grazia teica, ka zaudēja nevainību 17 gadu vecumā – un tā nav gluži laimīga atmiņa. “Bet man jāsaka, ka pat tad es nebiju gatava, un tā bija absolūti briesmīga pieredze,” viņa teica žurnālam. “Sekss pat nebija labs,” viņa piebilda.

Nerātnie zābaki

2015. gada Elle intervijā Niks Lahejs atklāja “sava veida ‘kinky’ lietu, kura mums [viņam un viņa bijušajai sievai Džesikai Simpsonei] ļoti patika – staigāt apkārt Džesikas apavos.”

Bīstama sieviete

Džons Mejers raksta mīlas dziesmas. Kad viņš runā, lietas, teiksim, ir nedaudz intensīvākas. Tā, piemēram, 2010. gada marta Playboy intervijā Džons raksturoja bijušo draudzeni Džesiku Simpsoni kā “kreka kokaīnu” un “seksuālu napalmu”. Viņš piebilda, ka “seksuālā ziņā tas bija traki”.

Uz priekšu, kovbojmeitene

Zoja Saldana 2013. gada jūlija The Conversation epizodē ar Amandu de Kadenetu atklāja vienu no savām iecienītākajām seksa pozām: “Man jāsaka, ka ilgu laiku es biju mazliet slinka, tāpēc man nepatika būt augšā, bet tagad man tas ļoti patīk,” sacīja Zoja.

Burvīgā, brīvā daba

Dažreiz pat viskarstākās attiecības ir īslaicīgas, piemēram, Najai Riversai ar reperi Big Sean. Intervijā ar Cosmo Latina, Naja atzina, ka viņa un viņas toreizējais līgavainis ir nodarbojušies ar seksu publiskās vietās. Patiesībā: “Mums ir sekss visur!”

Tas čalis…

2006. gada martā Vilmeram Valderramam bija ļoti atklāta intervija The Howard Stern šovā. Starp citām daudzajām lietām intervijā, kuras vajadzēja paturēt pie sevis, viņš pavisam vienkārši aprakstīja, kā tas bija, gulēt kopā ar dažām viņa slavenajām bijušajām, tostarp Dženiferu Loviju Hjūitu, Lindsiju Lohanu un Ešliju Simpsoni, un apgalvoja, ka esot noplūcis Mandijas Mūras nevainības ziediņu.

Melis, melis

Mandija Mūra, savukārt, atspēkoja bijušā drauga Vilmera Valderrama apgalvojumus, ka viņš esot laupījis viņas nevainību. Intervijā žurnālam Elle, viņa šo apgalvojumu nosauca par “pilnīgu sviestu un meliem”. Šī gada sākumā Mandija devās uz Hovarda šovu un aprakstīja satikšanos ar Vilmeru kā pusaudzi: “Es viņu satiku fotosesijā, kādam pusaudžu žurnālam, burtiski, kad man bija 15? 15!” viņa teica Hovardam. “Nekad pat nebiju pamēģinājusi franču skūpstu. Viņš bija kā mans pirmais īstais draugs. Bet viņš neatņēma manu nevainību.”

Ak, mazulīt

Mums vairs nav Brandželinas, bet mums vienmēr būs šī intervija, ko Angelina Jolie sniedza Entertainment Weekly, būdama stāvoklī ar Viviennu un Noksu, viņas un Breda Pita dvīņiem. Par seksu grūtniecības laikā viņa žurnālam sacīja: “Tā ir lieliski piemērota seksuālajai dzīvei … Tas tikai padara jūs daudz radošākus. Tāpēc jums ir jautri, un kā sievietei jūs vienkārši esat tik apaļīga un piepildīta.” Lai slavēta mīlestība!

Katrs pats savas laimes kalējs?

Starp daudzajiem personīgajiem atzīšanās gadījumiem 2017. gada oktobra memuāros Unqualified bija arī par to, ka Anna Ferisa savā dzīvē piedzīvoja “traku masturbācijas posmu”. Bet viss ir mainījies, un šodien viņa atzīst, ka viņai ir “daudz nepatikšanu, ja esmu intīma ar sevi … Es jūtu, ka sevis atrašana piespiedīs mani stāties pretī lietām, kas mani sevī biedē, un saskarties ar seksuālām vēlmēm, par kurām es pat nenojaušu, ka man tādas ir. “

Laimīgi precējušies

Nikola Kidmena 2012. gada oktobra intervijā Harper’s Bazaar atklāja, ka viņa vīram Kītam Urbanam ir pateicīga par palīdzību viņas seksualitātes izpētē. “Viņš man vienkārši deva pārliecību,” viņa stāstīja žurnālam. “Būdams ļoti laipns pret mani un izprotot mani, atverot mani izmēģināt jaunas lietas viņš palīdzēja man attīstīt manu seksualitāti.”

Sportiskais sekss

Šķiršanās ir grūta – emocionāli un fiziski. Žurnāla Glamour rīkotās skatuves izrādes laikā 2012. gada oktobrī Olīvija Vailda auditorijai atklāja, kā viņa jūtas pēc tam, kad viņas pirmā laulība beidzās ar šķiršanos: “Es jutu, kā mana vagīna nomirst” viņa sacīja Vulture. “Klusums. Gaismas izslēgtas … Un jūs varat melot saviem radiniekiem Ziemassvētku vakariņās un pastāstīt, ka viss, kas notiek mājas dzīvē ir burvīgi. Bet jūs nevarat melot vagīnai.” Labās ziņas: viņa turpināja aprakstīt savas attiecības ar toreizējo draugu Džeisonu Sudekisu kā “Mums ir sekss tāpat kā Kenijas maratona skrējējiem”. Ak jā, un šodien viņi ir laimīgi precējušies.

Gadu atšķirība

Jautrs Holivudas fakts: Šēra un Toms Krūzs sagājās 80. gadu sākumā. Vēl jautrāk: viņš iekļuvis viņas visu laiku labāko mīlētāju saraksta pirmajā pieciniekā, ko viņa atzina 2013. gada jūnija epizodē Watch What Happens Live with Andy Cohen. Viņa raksturoja romantiku kā “diezgan karstu un baudpilnu”.

Mūzika viņa ausīm

Toreiz, kad Niks Kanons un Meraija Kerija bija precējušies, Kanons 2012. gada decembra intervijā Hovarda Stērna šovā atzinās, ka viņi nodarbojās ar seksu klausoties Meraijas mūziku. Kad viņš bija viens, viņš arī esot masturbējis klausoties viņas dziesmas.

Sagurusī “nūja”

2017. gada februāra intervijā vietnē Watch What Happens Live kopā ar Endiju Koenu supermodele Keita Uptone vaļsirdīgi atbildēja uz skatītāja aicinājumu – par viņas un vīra, profesionālā beisbola spēlētāja Džastina Verlandera, seksuālo dzīvi. “Pirms spēles nav seksa – pilnīgi nemaz,” sacīja Keita. Arī pēc nav, “ja viņš spēlē pārāk labi”. Iemesls: viņš ir izsmelts!

Pirmā reize

Visi zina, ka nevainības zaudēšana nav gluži tveicīga romantikas romāna cienīga. Vienkārši pajautājiet Kloi Kardašianai: “Nevainības zaudēšanā nav nekā jautra!”, “Us Weekly” ziņo, ka viņa rakstīja savā vietnē 2016. gada aprīlī. “Tas ir dīvaini, un jums ir bail, un tas sāp, un jūs nezināt, kas notiks.” Kloi turpināja atklāt, ka viņai bija 15 gadu, kad viņa pirmo reizi nodarbojās ar seksu. “Es īsti neatceros, ka tas būtu sāpējis, bet es atceros, ka es vienkārši gribēju ar to ātrāk tikt galā,” viņa piebilda. “Jums noteikti pirmo reizi nav orgasma. Pat pirmos gadus man nebija! Es pat nezināju, kāda ir sajūta, kamēr to bedzot neizjutu …”

Koķeta un gatava

Sekss trīsdesmit gadu vecumā ir “pārsteidzošs”, kā ziņots, Keitija Perija stāstīja Londonas pūlim uzstāšanās laikā 2017. gada maijā. Keitijai Perijai tajā laikā bija 32 gadi. Jūs izdariet secinājumus.

0/ 0

Lasītākie

Slavenības  
2
8614
8 visu laiku slavenākie slavenību “sex tapes” jeb seksa video
Slavenības  
0
1069
Slavenību kailfoto
Slavenības  Aktualitātes  
0
916
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
802
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika

Komentētākie

Slavenības  
4
541
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
4
418
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
4
453
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  Vēsture  
3
491
90. gadu seksa ikonas

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
1
503
Kā “OnlyFans” palīdz sportistiem gūt peļņu, popularitāti un sazināties ar faniem
Slavenības  
4
541
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
0
248
Laimīgas laulības noslēpums – sekss, kad vien viņš to vēlas
Slavenības  
1
234
PlayBoy zaķene atklāj, ka viņas pirmā reize ar Hjū Hefneru bija “traumatiska”