Slavenības  
4
445

10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās

Seksa ainas filmās nav tikai vienkārša tuvība starp diviem cilvēkiem. Ideālā gadījumā seksa ainā attēlotajai videi vajadzētu būt aizraujošai, taču ne pārāk atvērtai, pazemojošai vai klišejiskai, raksta MensHealth.com. Režisoriem seksa ainu veidošana ir viens no grūtākajiem uzdevumiem, jo ​​robeža starp pārāk daudz, pārāk atklātu un pārāk erotisku ir šaura. Apskatīsim unikālas, ārkārtīgi kaislīgas seksa ainas no vairākām filmām, par kurām var teikt, ka to režisoriem tās patiešām ir izdevušās.

Atonement (2007)

Atonement ir filma par karu, mīlestību, atšķirībām un grēku nožēlošanu, un galvenokārt par diviem cilvēkiem, kuri izjūt bezgalīgu kaisli un pievilcību viens otram.

50 Shades of Grey (2015)

Vai no šī saraksta būtu iespējams izslēgt šo filmu un tās turpinājumus no E. L. Džeimsa grāmatas 50 Shades of Grey? Filmās ir tik daudz kaislīgu seksa ainu, ka grūti izcelt tikai vienu – Sarkano istabu, seksu dušā un daudz ko citu.

Long Shot (2019)

Seksa aina filmā starp Šarlīzes Teronas un Seta Rogena varoņiem ir patiešām dzirkstoša, un tā atklāj arī jaunus aktrises iemiesotās varones personības aspektus – darbaholiķi politiķi. Komēdijas reti ir tik neķītras, un varoņi tajās reti tik atklāti izsaka savas vēlmes.

Brokeback Mountain (2005)

Aktieru attēloto personāžu pirmais sekss teltī ir rupjš, vienlaikus atspoguļojot neatvairāmu vēlmi un vajadzību, kas ir stāsta izšķirošais brīdis. Šī aina arī nosūta skatītājiem ne visai pareizu informāciju par anālo seksu, ko daudzi nav redzējuši kino ekrānos.

Shakespeare in Love (1998)

Aktieri Gvineta Paltrova un Džozefs Fjeness iemieso Violu de Lessepsu un Viljamu Šekspīru. Tā ir mīlestība šī vārda skaistākajā nozīmē – galvenie varoņi kaislīgi slīkst viens otra ķermenī.

Call Me By Your Name (2017)

Šī filma tika nominēta Oskaram un atklāj stāstu par 24 gadus vecā skolotāja un 17 gadus jaunā studenta pirmās mīlestības valdzinājumu un apjukumu. Filmas iekārīgākā aina ir nevis sekss, bet gan masturbēšanas aina, kurā Elio domā par Oliveru un, iekāres un dusmu pārņemts, masturbē ar persiku. Tā ir dīvaina, bet tajā pašā laikā ļoti jutekliska un romantiska aina, kas ir viens no šīs filmas spilgtākajiem notikumiem.

Basic Instinct (1992)

Filma Basic Instinct, šķiet, aizsāka seksa ainu iekļaušanu Holivudas filmās. Aina ar policistu Niku Kurranu (atveido Maikls Duglass) un sociopāti trillera rakstnieci Ketrīnu Tramelu (Šeronas Stounas atveidojumā) ietver absolūtu miesas kāri – divi skaisti cilvēki kaislīgi bauda viens otru un piedzīvo satriecošus orgasmus. Šī seksa aina tika filmēta pirms gandrīz 30 gadiem, taču tā vēl joprojām ir tikpat aizraujoša.

Disobedience (2018)

Aktrišu Reičelas Makadamsas un Reičelas Veisas iemiesotās varones filmā tikai skūpstās, bet šis skūpsts ir nepārspējami kaislīgs. Makadamsa ir teikusi, ka skūpstu ainās viņas esot izmantojušas smērvielu ar rambutāna garšu, lai skūpsti būtu mitri un ar labu garšu.

Mulholland Drive (2001)

Deivida Linča filma katru reizi, kad tā tiek skatīta, rada arvien atšķirīgas interpretācijas. Seksa aina starp iesācēju aktrisi Betiju (atveido Naomi Votsa) un noslēpumaino atmiņu zaudējušo Ritu (lomā Laura Elena Harringa) nav izņēmums. Nav skaidrs, vai aina ir reāla, vai tikai sapnis, taču ir skaidrs, ka tā ir skaista un ārprātīgi romantiska.

Unfaithful (2002)

Filma lieliski attēlo tik stipru seksuālo pievilcību, kas ir iespējama tikai starp cilvēkiem, kuri tai visiem spēkiem mēģina pretoties. Seksa aina starp garlaikoto mājsaimnieci Diānu Leinu un seksīgo ārzemju studentu Oliveru Martinesu iemieso spēcīgas emocijas un seksuālu neuzticību, kas vainagojas ar D. Leinas raudāšanu ar vienlaikus piedzīvoto orgasmu.

4 komentāri

 • 30.07.2021 00:10
  Queen4u
  0

  Gandrīz visas redzētas un lielākā daļa ir ļoti labas filmas arī sižeta ziņā

 • 20.09.2021 12:18
  Gunta Uguntiņa
  0

  Unfaithful ļoti patika +++

 • 07.04.2022 00:47
  n
  0

  Kur Nymphomaniac?

 • 07.04.2022 00:48
  n
  0

  91/2 Weeks arī ir laba

0/ 0

Lasītākie

Slavenības  
2
5773
8 visu laiku slavenākie slavenību “sex tapes” jeb seksa video
Slavenības  
0
1058
Slavenību kailfoto
Slavenības  Aktualitātes  
0
908
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
797
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika

Komentētākie

Slavenības  
4
529
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
4
410
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
4
445
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  Vēsture  
3
485
90. gadu seksa ikonas

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
1
427
Kā “OnlyFans” palīdz sportistiem gūt peļņu, popularitāti un sazināties ar faniem
Slavenības  
4
529
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
0
264
“Man ir pretīgi!” Pamela Andersone izsakās par nopludināto seksa video
Slavenības  Aktualitātes  
0
352
Diena pornozvaigznes dzīvē, spraigas darbadienas grafiks un atalgojums