Slavenības  
1
306

8 visu laiku slavenākie slavenību “sex tapes” jeb seksa video

Pirms sākam, paskaidrosim vienu: seksa lentes (sex tapes) ir labas, ja vien tās tiek veidotas starp pieaugušajiem, kas piekrīt. Ja šī ideja jūs aizrauj, tās uzņemšana kameras priekšā var pat būt uzmundrinošs veids, kā papildināt lietas guļamistabā, atsvaidzināt savu seksa dzīvi. Diemžēl seksa lentes dažreiz nonāk nepareizās rokās – un tas jo īpaši attiecas uz slavenību seksa lentēm. Sekss.lv jums pastāstīs par dažām slavenībām kuru privātā dzīve, nonāca nepareizo cilvēku rokās.

Kā arī piedāvājam dažus video apskatīt jūsu acīm, mūsu jaunajā video sadaļā.

Kima Kardašiana un Rajs J

Jūs nevarat rakstīt vai pat domāt par slavenību seksa filmām, nerunājot par Kimu K un Reju J. 2002. gadā, kad viņi vēl bija pāris, viņi devās ceļojumā uz Kabo, uz Kimas 23. dzimšanas dienu un filmēja viņu seksuālās izklaides viesnīcā.

Šī ceļojuma produkts ir “Kim Kardashian, Superstar”, 41 minūšu filma, kas kļuva pieejama sabiedrībai, izmantojot Vivid Entertainment 2007. gadā. Kardašjana sākotnēji iesūdzēja uzņēmumu tiesā, lai neļautu viņiem publicēt videoklipu, bet galu galā nenokārtoja prasību, un līdz šai dienai, šī ir visu laiku slavenākā seksa lente, sasniedzot vairāk nekā 100 milijonu skatījumus.

Parisa Hiltone un Riks Salomons

Kimas Kardašjanas 2000. gada sākumā viņas tuvākajā lokā bija kāds, kurš varētu attiekties uz viņas slavenību seksa lenšu situāciju: Parisa Hiltone. 2004. gadā Sarkano Lukturu Rajonā noplūdināja personīgo seksa lenti, ko viesnīcas mantiniece izveidoja kopā ar toreizējo draugu Riku Salomonu.

“Bija sajūta, ka esmu pazaudējis daļu savas dvēseles un par mani tika runāts tik nežēlīgi un ļauni,” Hiltone sacīja Netflix dokumentālajā filmā The American Meme par to laiku vairāk nekā pirms desmit gadiem, kā vēsta The Hollywood Reporter. “Man likās, ka man viss ir atņemts. Es negribēju, lai mani tā pazīst.”

Viena nakts Parīzē

Teikšu godīgi, man vienalga, kāds ir tavs tips, Parisa Hiltone ir karsta. Daudzas meitenes piedzimst bagātībā, taču lielākā daļa no tām nav tik karstas kā Parīze. Un viņas sava veida slinkā acs ir tik burvīga! Man vienmēr patika šī seksa lente.

Parīze izskatās tik neaizsargāta bez visiem viņas neparastajiem un eksotiskajiem suņiem, un 700 dolāru vērtām saulesbrillēm. Ir mierinoši zināt, ka jūs varat kļūt par miljardieri un joprojām nezināt, kā pareizi veikt orālo seksu – atzina kāda pornogrāfisko filmu kritiķe.

Tonija Hārdinga un Džefs Džiloli

Kamēr viņa gatavojās olimpiādei, daiļslidotāja Tonija Hārdinga kopā ar bijušo vīru Džefu Džiloli uztaisīja seksa lenti. Lai gan lente tika ierakstīta 1990. gadā viņas kāzu naktī, Cosmopolitan ziņo, ka viņas bijušais līdz 1994. gada septembrim nepārdeva “Kāzu video”, kā to sauca, – smagi cieta Hārdinga/Kerigana skandāla vidū un tika publicēta.

Pamela Andersone un Tomijs Lī

Pamela Andersone un Tomijs Lī savā medusmēnesī 1995. gadā 54 minūtes filmēja, “How to get off and dirty”. Lai gan videoklips tika ieslēgts viņu garāžas seifā, to nolaupīja rūgta bijusī darbiniece un vēlāk tajā pašā gadā publiskoja.

Pamela Andersone un Tomijs Lī, viņa dzimšanas dienas laikā.

Pamela Andersone un Brets Mihaels

Pamela Andersone bija iesaistīta ne vienā, bet divos slavenību seksa lenšu skandālos. Seksa lente, ko viņa veidoja kopā ar Poison dziedātāju Bretu Mihaelsu, bija pirms tās, kuru viņa veidoja kopā ar bijušo vīru Tomiju Lī, lai gan tā nenoplūda-vai arī daļa no tās-līdz 1998. gadam, bet ar laiku tā tomēr tika publicēta internetā.

Kolins Farels un Nikola Naraina

2004. gadā aktieris Kolins Farels un toreizējā draudzene Nikola Naraina filmēja 14 minūšu seksa lenti, kas galu galā noplūda 2005. gadā. Farels bija saprotams, ka bija satraukts par visu pārbaudījumu, un 2006. gadā viņš par to vērsās tiesā ar Narainu.

“Visa lieta bija šausminoša,” par tiesas procesu atcerējās Farels. “Mani apturēja uz četrām stundām, paskaidrojot, kāpēc es negribēju, lai tā tiktu izlaista. Nedod Dievs, ka tā ir filma pēc pieprasījuma viesnīcas numurā, un mana māte teica:” Ak, es neesmu redzējis šo sava dēla darbu.”

Blac Chyna un Mechie

Pēc viņas ļoti nekārtīgās un ļoti publiskās šķiršanās no Roba Kardašjana, Blac Chyna sanāca kopā ar reperi Mechie. Un, ja cilvēki nebija informēti par šīm attiecībām to sākumā, tad tie noteikti bija 2018. gada februārī, kad pāra seksa lente tika ievietota internetā bez viņu piekrišanas.

Videoklipā – kas ir nedaudz mazāks par divām minūtēm var redzēt, ka Chyna veic orālo seksu. Diemžēl šī nav pirmā reize, kad tiek nopludināti arī privāti attēli un citi Chyna ieraksti; vēl 2017. gadā Robs dusmīgi ievietoja kailās Chyna bildes Twitter vietnē.

1 komentārs

  • 16.10.2021 14:13
    Janka
    0

    Protams kad atceros Kimas un tā otra, sex teipu, bet viņš bija diezgan garlaicīgs.

0/ 0

Lasītākie

Slavenības  Aktualitātes  
0
730
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
655
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  
0
574
Slavenību kailfoto
Fantāzijas  Slavenības  
1
456
Pasaulē smalkākais seksa klubs – ieskats bagātnieku mežonīgajās orģijās

Komentētākie

Slavenības  
4
249
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
4
180
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  
4
305
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
3
134
Slavenības, kuras neatbalsta seksu pirms laulībām

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
4
305
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  Aktualitātes  
0
307
Emīlija Ratadžkovski – nedēļas meitene
Slavenības  Aktualitātes  
0
655
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  
0
92
Slavenību fetiši: padušu laizīšana un sekss ar iedomātām sievietēm