Slavenības  
4
509

Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?

Vai izmēram ir nozīme? Šie vīrieši apgalvo, ka viņiem ir vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – kāda Meksikas iedzīvotāja vīrišķais lepnums sniedzas vairāk nekā 45 cm garumā! 

Bet, lai arī daži to uzskatītu par īstu “svētību” – pateicoties saviem dzimumorgāniem, viņi ir nonākuši visas pasaules uzmanības centrā.

Kāds vīrietis atklāj, ka viņa garais dzimumloceklis ir liedzis pilnveidot aktiera karjeru, jo Holivudas režisori domā, ka tas var kļūt par nopietnu traucēkli. Kāds cits saka, ka vēlas tikt atzīts par invalīdu, jo viņš nevar ne brīvi pārvietoties, ne iegūt darbu, kur nu vēl ielīst kādā formas tērpā. 

Kādu citu vīrieti pat apsūdzēja par zādzību, domājot, ka viņš mēģina iznest no veikala biksēs iebāztu preci.

Džons Falkons, Ņujorka – “Tas ir resnāks par manu plaukstas locītavu”

vislielākie dzimumlocekļi pasaulē

Aktieris Džons Falkons atklāj, ka filmu producentus dažkārt atbaida viņa 34 cm garā mantība, kas arī ir iemesls, kāpēc viņš neseko savam sapnim par aktiera karjeru. Bet tas nav viņu atturējis no gultas priekiem ar slavenām personām. 

Runājot par saviem guļamistabas varoņdarbiem, Džons sacīja: “Jā, es esmu gulējis ar slavenībām, tostarp Oskara nominantiem un Oskara ieguvējiem, bet es par to nevaru runāt.”

Džons, kas ir atklājis, ka ir biseksuāls, sacīja, ka nevar atklāt, vai slavenības ir vīrieši vai sievietes, taču apstiprināja, ka “tā nebija Merila Strīpa”.

47 gadus vecais vīrietis iepriekš ir nokļuvis ziņu virsrakstos, kad ASV lidostā tika izsludināta drošības trauksme dēļ kaut kā, kas neapšaubāmi izcēlās viņa biksēs.

vislielākie dzimumlocekļi pasaulē

Runājot par vīrišķību, viņš neslēpj, ka tas ir traucējis aktierspēles karjerai, jo viņš vienkārši netiek pieņemts darbā. Vīrietim parasti piedāvājot spēlēt tikai nenozīmīgas lomas. “Varbūt Lielbritānijā vai Vācijā tas varētu palīdzēt manai aktiera karjerai, bet šeit, Holivudā, tas ir trūkums”, viņš atklāj.

Viņš piebilst, ka erekcijas stāvoklī viņa loceklis ir gandrīz 35 cm garš un teju 20 cm diametrā, kas ir vairāk, kā viņa paša plaukstas locītava. Un, kad runa ir par mērīšanos, Džons apgalvo, ka viņa loceklis neuzceltā stāvoklī ir 22 cm garš, salīdzinot ar vidējo rādītāju, kas ir 12 – 15 cm.

vislielākie dzimumlocekļi pasaulē

10 gados Falkons pirmo reizi saprata, ka ir atšķirīgs, jo skolas biedri mēdza par viņu runāt, kaut arī viņš pieņēma, ka tas ir tāpēc, ka nebija apgraizīts. Tajā laikā viņa locekļa garums esot bijis 20 cm. 

Vīrietis stāsta, ka viņam tika piedāvāts darbs pornogrāfijā, taču no tā atteicās: “Es nevaru uzstāties publiski – man patīk izrādīties, bet nedaru to citu cilvēku priekšā.” 

Roberto Eskvivels Kabrera, Meksika – “Mani būtu jāatzīst par invalīdu”

vislielākie dzimumlocekļi pasaulē

Roberto Eskvivels Kabrera saka, ka viņš sava 48 cm garā vīrišķā lepnuma dēļ nevar strādāt, un ir lūdzis sevi atzīt par invalīdu. Viņš apgalvo, ka, pirmkārt, viņš nespēj notupties ceļos un, otrkārt, nevar valkāt formas tērpu sava masīvā izmēra dēļ. 

Roberto nonāca ziņu virsrakstos 2015. gadā pēc kāda videoklipa uzņemšanas, kurā viņš redzams nosveram savu locekli, lai pierādītu tā autentiskumu. 

Viņš skaidro, ka tādēļ netiek pieņemts darbā: ”Viņi saka, ka man atzvanīs, bet nekad to nedara.”

vislielākie dzimumlocekļi pasaulē

Pēc vairākiem valdības noraidījumiem Roberto beidzot ieguva atzinumu par savu invaliditāti. Viņš piebilst: “Ik pēc četriem mēnešiem viņi man sniedz ekonomisku palīdzību, bet ar to nepietiek. Vīrietis vēl joprojām paļaujas uz pārtikas ziedojumiem, ko saņem katru dienu.

Viņš arī pastāstīja, ka sievietes ir pārāk nobijušās, lai nodotos mīlas priekiem ar viņu.

“Es esmu slavens, jo man ir lielākais dzimumloceklis pasaulē. Esmu apmierināts ar savu dzimumlocekli, es zinu, ka nevienam nav tāda izmēra kā man. Es gribētu būt Ginesa rekordu grāmatā, taču viņi šo rekordu neatzīst,” skaidro Kabrera.

Stīvs Vaithursts  – “Es tikai turpināju viņiem skaidrot, ka tas tiešām ir mans dzimumloceklis” 

Lai gan šis vīrietis nepretendē uz rekordlielu dzimumlocekļa izmēru, Stīvs Vaithursts tika apsūdzēts par zādzību veikalā pēc tam, kad darbinieki viņa biksēs pamanīja pārāk lielu izliekumu.

47 gadus vecais vīrietis grasījās samaksāt par savu pirkumu kādā apģērbu veikalā. Gaidot rindā, veikala menedžere izteica stingru apgalvojumu, apsūdzot vīrieti drēbju zagšanā, jo izskatoties, ka viņa bikses ir piebāztas ar zagtām precēm.

Cenšoties sevi attaisnot, vīrietis novilka bikses, lai pierādītu savu nevainību. 

“Es nevaru sevi mainīt,” logu montieris sacīja ziņu portālam ‘The Sun’ 2019. gadā. “Es tikai turpināju viņiem skaidrot, ka tas ir mans dzimumloceklis.”

Neraugoties uz acīmredzamo, viņš vēl netika atbrīvots. “Kas ir tas izliekums?” – sieviete vaicāja, žestikulējot uz viņa privāto zonu.

“Sākumā es domāju, ka tas ir joks, es biju pilnīgi apjucis,” viņš skaidro. “Viņi visu laiku rādīja uz manu kājstarpi, un es atbildēju: “Atvainojiet, tas ir mans dzimumloceklis. Kas man jādara, lai pierādītu, ka esmu nevainīgs?””. 

“Viņi nelaida mani vaļā, tāpēc es jutu, ka man neatliek nekas cits, kā novilkt apakšbikses. Es viņiem teicu: “Skatieties, man nav ko slēpt!” bet viņi joprojām turpināja mani apsūdzēt!”

“Daudzi cilvēki domā, ka tas ir smieklīgi, bet es nedomāju, ka šeit ir par ko smieties. Es nespēju noticēt, ka man bija jāizņem no biksēm sava mantība, un viņi joprojām man neticēja.”

4 komentāri

 • 20.05.2021 12:50
  Liene
  0

  Es domāju, ka tas ir tiešām briesmīgs liktenis. Visu dzīvi ir jādomā kā to paslēpt, kā paskaidrot. Nekad nevienam neko tādu nenovēlētu. Nesaprotu tos, kuriem tas liekas smieklīgi.

 • 22.05.2021 23:42
  janis
  0

  ŽĒL TO CILVĒKU, DAUDZ JĀMOCAS

 • 23.05.2021 11:46
  edmundsons
  0

  Nu man tas nebutu laasts ;D

  • 21.06.2021 16:02
   Fiona
   0

   Tad kad visas kliedzot bēgtu no tevis, tad domātu citādi

0/ 0

Lasītākie

Slavenības  
2
5345
8 visu laiku slavenākie slavenību “sex tapes” jeb seksa video
Slavenības  
0
1017
Slavenību kailfoto
Slavenības  Aktualitātes  
0
896
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
795
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika

Komentētākie

Slavenības  
4
509
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
4
396
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
4
419
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  Vēsture  
3
467
90. gadu seksa ikonas

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
1
299
Kā “OnlyFans” palīdz sportistiem gūt peļņu, popularitāti un sazināties ar faniem
Slavenības  
4
509
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  Aktualitātes  
0
795
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
469
Populārākās pieaugušo filmzvaigznes – cik biezi ir viņu maciņi?