Piedzīvojumi  
0
320

Vīrietis atklāj, kāds sekss tevi sagaida, ja viņa loceklis ir patiešām liels

Tikai pieaugušajiem paredzētajās filmās “liels” nozīmē “labs”. Un ja nu tas ir pārāk liels? Šis raksts satur patiesus stāstus par to, kāpēc liels loceklis var būt problēma un kā izjust prieku neatkarīgi no izmēra.

Vīrieša perspektīva: “Es pazaudēju savu nevainību un sapratu, cik liela problēma man ir”

Maikls (23 cm erekcijas stāvoklī)

Pusaudža gados es daudz nedomāju par sava dzimumlocekļa izmēru. Protams, dzirdēju, ka sporta klubu dušās vīri mērī, kuram ir lielāks, bet es negāju uz sporta klubiem, tāpēc izvairījos no šīs “mērīšanās”. Lai gan, godīgi sakot, esmu dažas reizes bijis baseinā, un gribēju nedaudz palūkoties, kā izskatās citu cilvēku peņi. Protams, tos redzēt erekcijas laikā nebija iespējams, tāpēc no tā nebija nekāda labuma.

Savas “problēmas lielumu” es sapratu tikai pēc nevainības zaudēšanas. Man bija 16 gadi, es biju šausmīgi nervozs, tāpēc man ilgu laiku nebija erekcijas. Un, kad sākās erekcija (kas nebija ilga), meitene iekliedzās: “Cik liels!” Tajā reizē es uzzināju visu par sevi.

Vairākas nedēļas mana draudzene mēģināja ar “Viņu” saprasties, lai sekss būtu patīkams. Bija brīži, kad viņa kliedza no baudas, bet biežāk viņa kliedza no sāpēm. Pēc kāda laika pielāgojāmies – viņai vairāk vai mazāk bija ērti jātnieces pozā, kas dod iespēju kontrolēt iespiešanās dziļumu. Tas bija vienīgais iespējamais variants. Ja es mēģinātu iekļūt viņā no mugurpuses, viņa krita panikā. Mēs izšķīrāmies pēc astoņiem mēnešiem, manuprāt, galvenais iemesls bija pārāk liels loceklis.

Sāku meklēt informāciju internetā un izlasīju, ka tikai 5% vīriešu ir mana izmēra dzimumloceklis.

Tagad, kad es saprotu, ka tā ir problēma, es saprotu arī teiciena nozīmi: “Svarīgs nav izmērs, bet prasmes.” Kad es biju jaunāks, es lepojos ar to, ko daba man ir uzdāvinājusi, un domāju, ka manām partnerēm arī patika. Par laimi, ilūzijas ātri tika kliedētas. Kad visas “vienas nakts attiecības” kliedza no sāpēm, es sapratu, ka man ir daudz jāmācās.

Visilgākās attiecības ilga ar mana bērna māti. Tiklīdz mēs satikāmies, Sofija to apbrīnoja. Dažus mēnešus vēlāk, kad viņa palika stāvoklī, mūsu seksuālā dzīve pasliktinājās. Es biju neapmierināts, bet, kad sāku par to runāt, viņa atcirta: “Tu domā, ka esi tik foršs, jo tev ir liels loceklis, bet tev nav ne jausmas, kā to izmantot.” Neilgi pēc dēla piedzimšanas mēs izšķīrāmies.

Protams, lielam dzimumloceklim ir savas pozitīvās puses. Tas izskatās glaimojoši džinsos un, kad esmu pludmalē, neslēpšu, man ļoti patīk, ja tas ir skaidri redzams. Tad es saņemu daudz sieviešu skatienu un uzmanības.

Kopumā esmu ievērojis, ka, lai gan dažām sievietēm patīk lielāki peņi, tomēr, izvēloties starp garumu un apkārtmēru, lielākā daļa dos priekšroku pēdējam (man ir apmēram 14 cm apkārtmērs), un daudzas saka, ka pietiek ar vidējo izmēru. Bez operācijas (par ko, jāatzīst, es nedomāju) maz ko var mainīt. Galu galā tā nav tik liela dzīves problēma, ir nopietnākas problēmas.

Tikai neticiet izplatītajiem mītiem, ka dzimumlocekļa garumu nosaka pēdas izmērs – manas kurpes ir 41.izmērā.

Sievietes viedoklis: “Jo lielāks vīrieša lepnums, jo retāk ir orgasmi”

Marija: (seksuāla pieredze ar vīrieti, kura dzimumloceklis ir 18 cm garš erekcijas laikā)

Es uzzināju, kas ir gigantisks vīrieša lepnums, kad man bija 19 gadi. Kā tagad atceros, kad erekcijas laikā ieraudzīju 18 cm garu dzimumlocekli, nodomāju: “Oho, man ir paveicies.”

Roberts bija mans otrais seksuālais partneris. Mans iepriekšējais draugs vairāk nodarbojās ar basketbola spēlēšanu, nevis mīlēšanos, tāpēc šajās attiecībās gaidīju līdzsvaru. Izmērs mani iedvesmoja, lielais penis izskatījās iespaidīgi, acīmredzot ne bez iemesla tos izvēlas porno filmās.

Diemžēl grūtības sākās jau orālās priekšspēles laikā. Sajūtas nav tās patīkamākās, tas ir līdzīgi kā izmeklējot kuņģi ar gastroskopijas metodi. Tikai šoreiz “ierīce” bija daudz biezāka. Nākamajā dienā es atklāju, ka mani lūpu kaktiņi ir sasprēgājuši. Atveseļošanās prasīja četras dienas. Kad draugi man jautāja, kas noticis, es ne pārāk pārliecinoši jokoju, ka pārāk daudz smejos.

Dzimumakts mums nebija līdz trešajai reizei, kad nolikām visus mājā atrodamos spilvenus man zem gurniem. Sāpīgas sajūtas iespiešanās laikā tika kompensētas ar lubrikantu, bet tikai daļēji. Es tik ļoti gribēju sajust vīrišķo spēku, diemžēl man tas nesanāca. Roberts pabeidza, un es nesaņēmu orgasmu.

Jā, šis Oskars (es domāju – Roberta lepnums) tika pie manis, bet retais iedomājas, kā tas bija: sāpīgās sajūtas, atkal un atkal zaudēta nevainība, dziedinošās ziedes pēc seksa, pašas nekaitīgākās pozas, reti orgasmi. Daudzas sievietes tic stereotipiem – ka liels dzimumloceklis ir liekams vienā plauktā ar vairākiem orgasmiem. Taču tā nav gluži taisnība. G punkts, kas sniedz lielu prieku, atrodas maksts priekšējā sienā, apmēram 5-6 centimetru dziļumā, tāpēc pie šīm “durvīm” ar kaut ko lielu klauvēt nemaz nav nepieciešams.

Lūk, ko es jums teikšu: sievietēm vispār nav vajadzīgs plus izmērs. Piemēram, Roberts domāja – ja viņa penis ir milzīgs, man ir jāsajūt orgasms, tikai ieraugot viņa erekciju. Pēc ejakulācijas viņš ērti noguldīja savu dzimumlocekli sev blakus un, pētot to, sajuta neaprakstāmu valdzinājumu (ja godīgi, es pat jutos nedaudz dīvaini, jo vienmēr ticēju, ka es esmu tā, kurai vajadzētu pievērst uzmanību).

Pēc trim mēnešiem mēs izšķīrāmies galvenokārt tāpēc, ka mana intīmā dzīve mani vairs nedarīja laimīgu. Taču fiziskā nesaderība nebija vienīgais, kam bija nozīme. Nav svarīgi, vai tavs dzimumloceklis ir liels vai mazs, svarīgi ir tas, cik atvērts esi eksperimentiem guļamistabā.

Lielais “brālis” un viņa problēmas

Komentē seksa trenere un seksoloģe Britānija Mūra

Fiziskais izmērs dzīvnieku pasaulē ir alfa tēviņa pazīme, un sabiedrībā tas dod psiholoģiskas priekšrocības. Ja vīrietim ir liels loceklis, viņš jūtas pārāks par citiem – tas ir kā iekodēts gēnos. Tāpēc vīrieši pastāvīgi salīdzina savu dzimumlocekļa izmēru.

Galvenais, par ko jāatceras “strādājot” ar lielu vīrišķo lepnumu, ir daudz smērvielas, pretējā gadījumā sekss beigsies ar maksts ādas kairinājumu un mikroplaisām. Turklāt liela dzimumlocekļa iekļūšana bez iepriekšējas sagatavošanās nebeigsies ar orgasmu.

Šeit noderētu noskatīties filmu pieaugušajiem vai pielietot priekšspēli ar kunilingu. Te var izmantot arī sievietes sagatavošanu ar vibratoru – parasti pietiek ar 3-5 minūtēm “vingrinājumu”, un maksts dubultosies.

Izvairieties no sunīšu stila un citām pozām, kas padziļina iespiešanos. Dod priekšroku pozām ar kājām kopā un variācijām, kur sieviete ir augšā, jo tad vieglāk kontrolēt iespiešanās dziļumu. Starp citu, ja sieviete, sēžot uz vīrieša, atliecas atpakaļ tā, lai dzimumloceklis balstās uz G punkta, iespējamas gūt neaizmirstamas sajūtas.

Uzsveriet arī seklu berzi maksts pirmajā trešdaļā – būs daudz lielāka iespēja piedzīvot orgasmu. Pirms dzimumakta ar vīrieti ar lielu dzimumlocekli noteikti aizej uz tualeti (pilna zarna spiež uz dzemdi, tad pastiprinās sāpīgas sajūtas). Un pats galvenais, nesteidzieties – izbaudiet to lēnām. Dzemdi satraumēt ir grūti, bet, ja partneris ar 20 cm dzimumlocekli aktu sāk ļoti intensīvi, var sākties spazmas.

Kādas vīrieša fiziskās īpašības liecina par to, ka viņam ir liels loceklis?

Kā pēc ārējām pazīmēm noteikt vīrieša seksuālo potenciālu? Pēdu izmērs, deguna garums, pirkstu garums ir apšaubāmas pazīmes. Paskaties uz vīrieša figūru. Ļoti kalsns vai apaļīgāks vīrietis ar šauriem pleciem un krūtīm diez vai pārsteigs tevi ar sava lepnuma lielumu. Šāda veida figūra bieži veidojas hormonālo traucējumu un testosterona trūkuma dēļ pubertātes laikā.

Taču vīrietis ar spēcīgu augumu pusaudža gados nav cietis no vīrišķā hormona deficīta, kas nozīmē, ka ar dzimumlocekli viss būs kārtībā.

Baudas ģeogrāfija

Aplūkosim, cik vidēji liels loceklis erekcijas stāvoklī vīriešiem ir dažādās pasaules daļās (2015. gada dati):

  • 18 cm – (lielākais) Kongo.
  • 16-18 cm – Kamerūna, Kolumbija, Dominikānas Republika, Ekvadora, Gambija, Jamaika, Libāna, Peru, Venecuēla.
  • 14-16 cm – Serbija, Senegāla, Peru, Panama, Norvēģija, Maroka, Holande, Latvija, Ungārija, Vācija, Gruzija, Francija, Čehija, Horvātija, Čīle, Argentīna, Austrija, Brazīlija, Austrālija.
  • 12-14cm – Itālija, Grieķija, Rumānija, Īrija, Krievija, Saūda Arābija, Jemena, Omāna, Turkmenistāna, Tanzānija, Japāna, Ukraina, Anglija, Kanāda, Beļģija, Ēģipte, Igaunija, Izraēla, Spānija, Turcija.
  • 10-12cm – Indonēzija, Kambodža, Taizeme, Vjetnama, Ķīna, Indija, Bangladeša, Dienvidkoreja un Ziemeļkoreja, Irāna, Irāka, Pakistāna, Šrilanka, Malaizija, Filipīnas.
  • 9 cm – (mazākais) – Nepāla.

Latvju bāleliņiem vidējais locekļa garums ir 14.7 cm, ierindojoties 36. vietā pasaulē.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3231
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2559
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2168
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
1
1729
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
472
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3231
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
271
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2559
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
618
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
1004
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Piedzīvojumi  Padomi  
1
530
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Piedzīvojumi  
3
308
Gandrīz 10 gadus mūsu attiecībās nav seksa. Ko darīt?