Aktualitātes  
0
526

Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā

Kunilings tiek nepelnīti uzskatīts par vienu no grūtākajām seksuālajām darbībām. Iespējams, šis stereotips izriet no cita stereotipa – par sieviešu dzimumorgānu “sarežģītību” un “noslēpumainību”.

Pazīstamais amerikāņu seksologs, psihoterapeits un grāmatu autors Ians Kerners apliecina, ka novest sievieti līdz orgasmam tiešām nav grūti. Speciālists kliedē mītus un dalās ar praktiskiem padomiem vīriešiem.

1. Ļauj savai partnerei atslābināties

Daudzas sievietes dzimumakta laikā izjūt diskomfortu. Dažām tas saistīts ar kompleksiem par sava ķermeņa smaržu un garšu vai pārliecību, ka dzimumorgāni nav skaisti. Citas uztraucas, ka vīrietim nepatīk to darīt. Trešajām nepatīk būt uzmanības centrā un viņas nespēj atraisīties.

Parasti sievietes ir hiperkritiskas pret savu ķermeni, tāpēc vīrieša acis, deguns un mute viņas jutīgākajā un neaizsargātākajā zonā izraisa kaut nelielu pretestību.

Protams, tu nevarēsi momentā mainīt to, kā jūtas tava partnere. Bet tu vari viņai palīdzēt atslābināties. Daudzējādā ziņā panākumi būs atkarīgi no tavas pieejas orālajam seksam.

Viens no galvenajiem mītiem par kunilingu ir tas, ka tas nav tik patīkams kā caurstrāvots dzimumakts. Fakts ir tāds, ka daudzām sievietēm ir tieši pretēji. Tāpēc ļauj viņai saprast, ka tu procesu uztver nopietni, ka tev tā nav tikai priekšspēle pirms “galvenās daļas” un ka tevi tas patiešām aizrauj.

Lai pilnībā izbaudītu procesu kopā ar partneri, vīrietim jāapgūst trīs lietas:
  • Kunilinga laikā aizmirsti par sevi: tagad tavs galvenais mērķis un prieka avots ir baudas radīšana viņai.
  • Nesteidzies: viņa ir visa tava laika vērta.
  • Tavas mīļotās smarža ir aizraujoša, garša ir brīnišķīga. Un tā ir daļa no skaistā dabiskuma. Ja spēsi savai partnerei parādīt, ka tev tas tiešām patīk, būsi viņas labāko mīlētāju sarakstā.

2. Sagatavo savu partneri un sevi ilgstošai baudai

Priekšspēle pirms kunilinga ir vēl viens veids, kā atslābināties un uzbudināt sievieti. Tam ir jābūt kā likumam: klitors ir pārāk jutīgs – tam nevajag momentā ķerties klāt. Tieša stimulēšana nav labākais risinājums. Tāpēc velti laiku skūpstiem, apskāvieniem, pieskārieniem, fantāzijām. Un tikai tad, kad sieviete ir pietiekami uzbudinājusies, pārej uz dzimumorgāniem.

Nav nepieciešams steigties: sāc ar vieglām kustībām ar mēli uz augšu un uz leju.

Paturi prātā: pat pēc šādas sagatavošanās partnere sasniegs orgasmu apmēram pēc 20 minūtēm. Tāpēc parūpējies par savu komfortu. Iekārtojies ērti. Centies turēt lūpas un mēli 45 grādu leņķī pret viņu, nevis 90 grādu leņķī, tādējādi tev būs vieglāk. Atbalsti galvu uz partneres kājas. Ja tev nepatīk kunilings guļus, vari nomesties ceļos blakus gultai. Neatkarīgi no izvēlētās metodes pārliecinies, ka jūties ērti un esi gatavs veltīt tam laiku.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2216
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
7
503
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
848
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā