Padomi  
6
308

Kunilinga rokasgrāmata – biežākās kļūdas, un kāpēc citi vīrieši to nevēlas darīt

Diemžēl ne visi vīrieši vēlas sniegt sievietēm orālo baudu. Tam ir daudz iemeslu, sākot no pieredzes trūkuma un bailēm, ka nebūs iecerētā rezultāta, līdz principam “tas nav priekš manis”. Lūk, biežākie iemesli, kāpēc vīrieši nevēlas sniegt kunilingu.

Man tas šķiet nepatīkami

Daži vīrieši uzskata, ka sievietes maksts laizīšana vienkārši nav patīkama. Tāpat kā dažas sievietes nevēlas mutiski apmierināt savu partneri, viņi nevēlas veikt kunilingu.

Partnere to neprasa

Ir daudz iemeslu, kāpēc sievietes neizsaka savas vēlmes: dažas kautrējas atzīties, kas viņām patīk, citas nevēlas izdarīt spiedienu uz savu partneri, bet citas vienkārši nezina, kas viņām patīk.

Vīrietis nav pārliecināts par savām prasmēm

Dažus vīriešus var iebiedēt kunilinga sarežģītība. Galu galā, iepriekšējos rakstos mēs jau minējām, ka katras sievietes maksts ir atšķirīga, un sievietes anatomija ir daudz sarežģītāka nekā vīriešu. Turklāt, pat ja vīrietis ir teorētiski visu apguvis, viņš to tāpat var izdarīt tā, kā konkrētajai sievietei nebūs pa prātam. Galu galā sievietes tik bieži tēlo orgasmus un šķietamu uzbudinājumu, ka vīriešiem bieži nemaz nav iespējas mācīties no kļūdām. Ja tu neesi pārliecināts par savām prasmēm, ieskaties šeit (Kunilinga rokasgrāmata – lietas, kas jāzina iesācējiem) un šeit (Kunilinga rokasgrāmata – paņēmieni un labākās pozas).

Daži vīrieši ir egoisti

Dažreiz uzbudināta vīrieša prātā nav palicis nekas cits, kā tikai viena doma – viņa paša orgasms.

5 izplatītākās kļūdas, ko vīrieši pieļauj, sniedzot kunilingu

Uzskats, ka katras sievietes ķermenis ir vienāds

Ir viegli pieņemt, ka tas, kas patiks vienai sievietei, patiks arī citai. Tomēr katras sievietes intīmās zonas ir atšķirīgas, tāpēc nedomā, ka tas, kas patika tavai bijušajai, patiks arī nākamajai.

Intereses trūkums par to, kas patīk partnerei

Katrā attiecību aspektā komunikācija ir vissvarīgākā. Pirms sāc viņu skūpstīt, pastāsti viņai, ko ar viņu darīsi, un pajautā, ko viņa par to domā.

Ticība, ka viņš tāpat jau visu zina

Vīrieši bieži domā, ka sievietēm, tāpat kā viņiem, vienkārši pietiks ar locekļa kustībām vagīnā. Tāpēc viņi mēdz uzskatīt, ka mēle ir jāizmanto tieši tāpat kā pirksti vai dzimumloceklis. Protams, mēles dziļāka iekļūšana vagīnā ir patīkama, taču, darot tikai šo vienu paņēmienu, viņa noteikti nepiedzīvos orgasmu. Tava misija ir klitors un tā stimulēšana, un iekļūšana makstī var būt tikai papildu palīgs šajā procesā.

Steigšanās

Kunilings ir pārsteidzošs ceļojums, kurā visas daļas ir vienlīdz svarīgas. Izbaudi to, nesteidzies un iegrimsti baudā kopā ar partneri. Orālais sekss ir maratons, nevis sprints.

Pārāk īss process

Tu, iespējams, neizturētu ilgāk par 5 minūtēm, ja īpaši talantīga partnere tev sniegtu orālo seksu. Atceries, ka sievietes ir dažādas. Sievietēm ir nepieciešams daudz vairāk laika, lai pareizi iesildītos, tāpēc esi pacietīgs. Vidēji sieviete orgasmu piedzīvo 20 minūtēs, tāpēc esi gatavs pasvīst. Sniedzot sievietei orgasmu orālā seksa laikā, tu noteikti tiksi atalgots – tas ir patiešām grūts, laikietilpīgs darbs.

Kunilinga māksla ir arī lielisks veids, kā parādīt sievietei, ka zini, ko dari, uzticies sev un esi lielisks mīlnieks. Kad apgūsi šo mākslu, partnere uz tevi skatīsies ar citām acīm, tāpēc uz priekšu, kungi!

6 komentāri

 • 08.12.2021 12:58
  Janis Smits
  1

  vēl viens punkts – dominēšanas jautājums, dažiem patīk būt virsū, nevis zem, un arī no cilvēka atkarīgs, nevis no dzimtas.

  ja jums būtu jāizvēlās starp klitorālo un vaginālo orgasmu(kurš savukārt ir daudz stiprāks pēc sajūtām), tad kādu izvēlētos jūs, ja zinātu ka ar pirmo jāņemās 20 minūtes, bet ar otru tieši tāds pats skaitlis bet tikai sekundēs? pa vienu un to pašu laiku var sasniegt padsmit stiprākos orgasmus=]

  • 10.12.2021 22:16
   Viedoklis
   0

   kur tu esi redzējis sievieti kas vaginālo orgasmu var sasniegt 20 sekundēs???

   • 11.12.2021 13:08
    Janis Smits
    0

    kad kārtīgi izpētīsiet sexu kā tādu – jums ne reizi vien nāksies saskārties ar izbrīnu kur teiksiet “wow! da labi! neticami, ja tas nenotiktu acu priekšā!”. tā ir vnk katra cilvēka fizioloģija. un jā, ļoti iesaku mainīt nostāju no centieniem sasniegt rezultātu(kā arī iekšējo nedrošu sajūtu ar skatienu “vai šitā tev labi?” – daudzām tas ļoti riebjās un sievietēm traucē koncentrēties uz doto mirkli) uz processa baudīšanu – tas vairākkārt uzlabos jūsu.

   • 11.12.2021 13:12
    Janis Smits
    0

    arī klitorālo būs grūti sasniegt ja sieviete nav iekarsusi un visu laiku domā par nebūtiskām lietām, vai pavisam citu nevis par notiekošo dotajā mirklī

   • 11.12.2021 13:19
    Janis Smits
    0

    izpēti un papraktizē vismaz Baltā tīģera tantru! tad sapratīsi par ko es runāju. bonusā nāks spēcīgs visa ķermeņa orgasms, pēc kura ilgāk būs jāgaida kad atvilks elpu, nekā pats penetrācijas process

  • 11.12.2021 00:49
   Anna
   0

   Te jau nav runa par ilgumu, bet gan par to, ka vīrietis zina, kas viņa sievietei patīk. Viņš ir gatavs veltīt viņai nedalītu uzmanību. Sniegt kaut ko tik ilgu, patīkamu un baudāmu, ko varētu salīdzināt ar visa ķermeņa masāžu.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4140
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1778
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1551
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1353
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
317
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
376
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
147
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
414
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
404
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
176
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
2
315
Pozas, kas sievietei garantēs spēcīgākos orgasmus
Padomi  
0
273
Sekss pludmalē: ko darīt, lai jūs nepieķertu?