Padomi  
9
805

13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk

Ja tev ir dzimumloceklis, tad tu zini, ka tam ir tendence dažreiz būt nedaudz temperamentīgam. Kad seksa laikā vēlies, lai tas būtu ciets, tas kļūst mīksts. Tad, kad tev beidzot izdodas noturēt erekciju, sanāk beigt pārāk ātri. Tas arī īpaši nedraudzējas ar grādīgajiem dzērieniem, pat ja esi nonācis ļoti seksīgā situācijā, un, runājot par dažādām apreibinošām vielām, pētījumi liecina, ka starp erektīlo disfunkciju un zāles smēķēšanu varētu būt saistība.

Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts ‘American Journal of Medicine’, 85% vīriešu vecumā no 20 līdz 39 gadiem, saka, ka viņi “vienmēr” vai “gandrīz vienmēr” var iegūt un uzturēt erekciju, kas nozīmē, ka 15% vīriešu savos dzīves labākajos gados saskaras ar erekcijas problēmām. Tas pats pētījums atklāja, ka tikai 20 procentiem vīriešu vecumā no 40 līdz 59 gadiem ir veselīga erekcija.

Lai gan tu, iespējams, nekad nevarēsi paredzēt, kā uzvedīsies tavs dzimumloceklis, ir dažas darbības, kuras palīdzēs uzturēt veselīgu un spēcīgu erekciju. Lūk, 16 padomi, kas palīdzēs uzturēt stingru locekli ilgāku laiku.

1) Izmēģini dzimumlocekļa gredzenu

Vai zināji, ka dzimumlocekļa gredzens var palīdzēt saglabāt erekciju? Šī O formas rotaļlieta, kuru apliek ap dzimumlocekli, palīdz tajā noturēt asinis.

2) Kegela vingrinājumi

Iegurņa pamatnes muskuļiem ir liela nozīme seksuālajās aktivitātēs. Iegurņa muskuļu sasprindzināšana (saukta par Kegela vingrojumiem) palīdz palielināt dzimumlocekļa stingrību (jā, tie nav paredzēti tikai sievietēm). Vienkāršāk sakot, Kegela vingrinājumi – kur laikā tu savelc un atbrīvo iegurņa pamatnes muskuļus – var palīdzēt stiprināt erekciju.

Kegela vingrojumi ir arī prakses sastāvdaļa, kas pazīstama kā “dzimumlocekļa rehabilitācija”. Tāpat kā pēc pleca operācijas tu apmeklētu fizioterapeitu, lai strādātu ar muskuļiem, stiprinātu tos un palielinātu kustību amplitūdu, tas pats attiecas uz dzimumlocekli, muskuļiem un nerviem, kuriem ir nozīme erektilajā darbībā. Tāpēc daudzi urologi iesaka jau laicīgi sākt dzimumlocekļa rehabilitāciju, ieskaitot Kegela vingrojumus, nevis gaidīt, kamēr problēma ir kļuvusi pavisam nopietna.

kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk

3) Seko līdzi savam uzturam

Saskaņā ar WebMD datiem, ir parādīts, ka pārtika, kas kaitē sirdij, ir kaitīga arī dzimumloceklim – kas ir saprotams, jo gan sirds, gan dzimumlocekļa pareiza darbība ir atkarīga no asinsrites.

4) Dodies sportot

Kardio. Kardio. Kardio.

Asins plūsma ir veselīgas erekcijas atslēga, un nav nekā tāda, kas veicinātu asins plūsmu labāk par aerobajiem vingrinājumiem. Tas ne tikai uztur tevi formā, bet arī veido slāpekļa oksīdu, kas palīdz uzturēt erekciju.

Skriešana ir lieliska izvēle, taču uzmanies ar riteņbraukšanu. Enduro velosipēdisti, kuri ilgu laiku pavada uz velosipēda sēdekļiem, var saskarties ar erektīlās disfunkcijas problēmām. Tas ir tāpēc, ka braukšana ar velosipēdu var nospiest artēriju, kas nodrošina asins plūsmu uz dzimumlocekli. Šajā gadījumā var palīdzēt specializēti sēdekļi un riteņbraukšanas šortu valkāšana.

5) Atmet smēķēšanu

Kentuki universitātē veiktajā pētījumā vīriešiem tika lūgts novērtēt savu seksuālo dzīvi skalā no 1 līdz 10. Vīrieši, kuri smēķēja, vidēji izvēlējās atzīmi 5, bet nesmēķētāji – 9.

Viens no iemesliem ir tas, ka smēķēšana ir zināms impotences cēlonis, un ir pierādīts tas, ka smēķēšana ietekmē erekcijas stiprumu un arī dzimumlocekļa lielumu.

6) Veic vazektomiju

Ja tev jau ir bērni (vai esi pārliecināts, ka pēcnācējus nevēlies), apsver vazektomijas opciju.

Iespēja, ka sekss beigsies ar nevēlamu grūtniecību, var būt liels satraukuma avots dažiem vīriešiem, īpaši tiem, kuriem agrāk ir bijusi šāda pieredze.

Šī trauksme savukārt var izraisīt erekcijas problēmas un izraisa tādu kā apburto loku.

Pareizi veiktas vazektomijas efektivitātes līmenis ir 99,9%. Latvijā procedūra maksā sākot no 300 eiro.

7) Esi uzticīgs

Vīrieši, kuri mēdz spert sānsoļus, bieži saskaras ar erekcijas problēmām. Tik bieži, ka ārsti, kas ārstē erektilās disfunkcijas, bieži jautā saviem pacientiem, vai viņi gadījumā nekrāpj savu partneri.

Ja vien tu neesi poligāmiskās vai atvērta tipa attiecībās, tu, iespējams, jutīsies mazliet vainīgs, kad nodarbosies ar seksu ar savu partneri. Vainas apziņa var kļūt par trauksmes cēloni, un tas var nogalināt erekciju.

8) Samazini diabēta risku

Erekcijas disfunkcija ir izplatīta cilvēkiem ar cukura diabētu (īpaši 2. tipa cukura diabēta slimniekiem). Slimība skar dzimumlocekli ar dubultu sitienu: tas paātrina artēriju slimību procesu un palēnina stimulu pārnešanu pa nerviem visā ķermenī. Un, tu droši vien piekritīsi, ka nejutīgs dzimumloceklis nav laimīgs dzimumloceklis.

Ir dažādi veidi, kā to novērst, ieskaitot pareizu ēšanu un regulāras fiziskās aktivitātes. Un, protams, runā par šo problēmu ar savu ārstu.

kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk

9) Pārbaudi savu testosterona līmeni

Zems testosterona līmenis tieši neietekmē mehānismus, kas saistīti ar vīrieša erekciju, bet tas ietekmē libido, padarot to grūtāk ieslēdzamu – un grūtības uzturēt to stingru. Ja pamani neraksturīgu dzimumtieksmes kritumu vai kādu no šiem zemā testosterona simptomiem, konsultējies ar savu ārstu, kurš ieteiks, kā rīkoties.

10) Ne tik spēcīgi

Viens spēcīgs grūdiens nepareizā leņķī ir viss, kas nepieciešams, lai sabojātu corpora cavernosa jeb kavernozo ķermeni, kas veido dzimumlocekļa pamatni. Netici mums? Mēģini triekt savu piebriedušo dzimumlocekli pret koka stumbru – tā blīvums ir aptuveni tāds pats kā tavas partneres kaunuma kauls.

Pilnīgam plīsumam būs nepieciešama operācija 24 stundu laikā, lai novērstu iekšēju asiņošanu un samazinātu bojājumu risku. Daļējs plīsums nav tik nopietns, taču vēlāk tas var radīt problēmas. Kad kavernozā ķermeņa plīsums sadzīst ar rētaudiem, tas zaudē elastību – veidojas izliekums, sāpes un galu galā impotence.

Pēc dažādām aplēsēm vairāk nekā trešdaļai impotentu dzimumlocekļu īpašnieku ir bijusi “dzimumlocekļa trauma”. Lai pasargātu sevi, esi piesardzīgs, kad tava partnere atrodas augšā. Šī ir tā poza, kas visdrīzāk noved pie traumas.

11) Pietiekami daudz miega

Tavam dzimumloceklim nepieciešams tik daudz salda miega, cik vien tas ir iespējams. Katru nakti, kamēr tu guli, tev ir trīs līdz piecu stundu ilga erekcija.

Šī erekcija nav tikai tāpēc, lai padarītu blakus gulošā dzīvi interesantāku. Tā strādā, lai uzlādētu tavu dzimumlocekli – uzturot to labi apgādātu ar asinīm ar skābekli.

Teorētiski, jo vairāk nakts erekciju tev būs, jo elastīgāki kļūs erekcijas audi. Un tas gadu gaitā var palīdzēt saglabāt erekciju.

12) Medikamenti

Ja nekas cits nelīdz, erektīlo disfunkciju var ārstēt ar zālēm, piemēram, Viagru. Obligāti konsultējies ar savu ārstu par to, vai šī iespēja ir tev piemērota.

kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk

13) Trimix injekcijas

Ja tradicionālās zāles nedarbojas, ir kas tāds, ko sauc par Trimix. Dzimumlocekļa pamatnē tiek injicēti vazodilatējoši līdzekļi. Tas faktiski ir mazāk sāpīgi, nekā izklausās, un procedūra ir efektīva vairāk nekā 90% vīriešu ar erekcijas disfunkciju.

Tomēr, lai arī Trimix darbojas lieliski, ir jāapzinās komplikācijas. Dažiem vīriešiem šī erekcija var turpināties ļoti ilgi un kļūt sāpīga. Ja tā ilgst vairāk nekā 4 stundas, nākas griezties pie neatliekamās medicīniskās palīdzības.

Informācija par Trimix pieejamību Latvijā nav atrodama.

9 komentāri

 • 19.05.2021 23:21
  Anna
  0

  Vai locekļa gredzeni tiešām darbojas? Es īsti nesaprotu principu tam..

  • 21.05.2021 15:14
   guru
   0

   Būtībā tas ļauj asinīm ieplūst iekšā, bet ne ārā. Asinis ir tās, kas padara TO cietu – tām vienkārši nav kur citur palikt, tāpēc arī ilgāk ir ciets.

 • 25.05.2021 00:34
  janis
  0

  LIELĀKĀ DAĻA NO IETEIKUMIEM IR PALĪDZĒJUŠI

 • 25.05.2021 09:56
  edmundsons
  0

  Neko no shii nedaru un viss vel ir labi Xd

  • 23.07.2021 18:49
   Olafs
   0

   pagaidi pusmūža gadus 😀

 • 25.05.2021 12:42
  Liene
  0

  Man liekas, ka pēc kāda laika šī statistika mainīsies. Mūsdienās jaunieši lieto tik daudz nelegālas vielas, ka šī problēma veidosies arvien lielāka.

 • 26.05.2021 20:29
  Sinča
  0

  nabaga riteņbraucēji!! ko viņu sievas par to saka!?! 😀

 • 04.08.2021 20:52
  Fredis Frolovs
  0

  Pastiept dzimumaktu nav grūti, bet kā lai to saīsina un ātrāk panāk ejakulāciju? Neesu saticis sievietes, kurām patiktu pusstundu rīvēties. Katrreiz!!!

  • 05.08.2021 23:30
   Janis Smits
   0

   dziļa elpa caur vēderu sexa procesā, un kad jūt nāk orgasms – aizturēt elpu. vēl labi palīdz saspiest cieši un stingri kājas kopā

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4304
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3831
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
942
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
623
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
805
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
317
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
348
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1047
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
194
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem