Padomi  
9
627

Sekss trijatā – vai ir tā vērts?

Sekss trijatā – vai ir tā vērts? Pirms mesties seksā ar vairākiem, vērts uzdot sev dažus jautājumus. Apskatīsim variantu, kad trešo savām intīmajām attiecībām piesaista pāris.

Vai tas ir nepieciešams, un vai esam tam gatavi?

Šis ir svarīgākais jautājums. Sekss trijatā – tas ir trīsstūris, kurā mijiedarbība notiek starp trim dalībniekiem, un tas nozīmē, ka kādam  no pāra jābūt atvērtam biseksuālai mijiedarbībai, bet otram tas ir jāpieņem. Nākamais  jautājums, uz kuru jāatbild godīgi pašam sev , – vai tas, ka partneris  un trešais cilvēks viens otru glāstīs, skūpstīs vai kā citādi izrādīs  savas seksuālās vēlmes un darbības, neizraisīs spēcīgu greizsirdību, privātīpašnieciskumu un netraucēs tālākajās attiecībās? Ja viss ir kārtībā, šādas izpriecas trijatā attiecības var tikai uzlabot un nostiprināt, ienesot tajās jaunas vēsmas, saliedētības sajūtu, atklātību un uzticēšanos.

Ko mēs gaidām?

Atbilde uz šo jautājumu meklējama sākumā, kad vispār esam sākuši domāt par seksu trijatā. Motivācija un vēlmes var būt dažādas. Vieniem būs vēlme pamēģināt seksu ar divām sievietēm vai diviem vīriešiem, citiem – izmēģināt intīmu tuvību ar sava dzimumu partnera klātbūtnē, vēl  kādam vēlme pavērot … Pastāv gan iespēja, ka pēc šāda seksuālā piedzīvojuma pāris vai kāds no partneriem var justies vīlies un nebūs piepildījis savas sākotnējās vēlmes. Bet noteikti būs tādi, kas gūs pozitīvu pieredzi, baudu un apmierinājumu un sāks plānot nākamo piedzīvojumu.

Kurš būs trešais?

Ja izlemts par labu piedzīvojumam, būtu jāvienojas, kurš tad būs trešais. Tas būs vīrietis vai sieviete, kādai vajadzētu būt šī cilvēka ķermeņa uzbūvei un varbūt pat matu krāsai. Abtilstošs kandidāts no draugu loka var rasties uzreiz, un tad atliek tikai izplānot, kā šo trešo iesaistīt. Cits variants – trešais tiek piemeklēts caur iepazīšanās portāliem. Šis process parasti nav spontāns, visbiežāk pāri ar vēlamo pretendentu iepriekš satiekas, lai iepazītos un saprastu, vai būs atbilstošs. Ļoti liela nozīme šajā situācijā būs trešā izskatam, runas veidam, uzvedībai un citām īpašībām, kuras var gan pozitīvi, gan negatīvi ietekmēt izvēli. Katrā ziņā – kas meklē, tas atrod!

Kādi ir mūsu noteikumi?

Tam, vai sekss notiek divatā vai trijatā, pamatā nav lielas atšķirības. Jebkurā situācijā katram dalībniekam ir tiesības atteikties no notiekošā vai nedarīt to, ko nevēlas darīt. Katram var būt savi aizspriedumi un rāmji, kas pārējiem jārespektē. Bet nebūtu prātīgi jau sākumā izvirzīt kādus papildnoteikumus par to, kurš kuru drīkst skūpstīt, aiztikt, glāstīt vai ko vairāk. Ja rodas šādi noteikumi, visdrīzāk kāds jau no paša sākuma nav gatavs šādai mijiedarbībai. Jāatceras arī par izsargāšanos no HIV un STS – ja pāris seksa laikā parasti neizmanto prezervatīvus, atnākot trešajam, tie noteikti jālieto.

9 komentāri

 • 19.04.2021 15:58
  pieredze
  1

  Mans ieteikums – nemēģini threesome kopā ar kādu, ar kuru esi nopietnās attiecībās. 99% ka attiecības pēc tam izjuks.

  • 20.04.2021 18:17
   Liāna
   0

   Domāju, ka šāds ieteikums noderētu tiem pāriem, kuri ir nopietnu attiecību sākumā un nespēj atmest malā greizsirdību. Neuzskatu, ka būtu pareizi apgalvot, ka esot nopietnās attiecībās, nevarētu mēģināt seksu trijatā, ka tas 99% novedīs pie attiecību beigām, jo attiecības mēdz būtu dažādas. Manuprāt, sekss trijatā ir kā izaicinājums attiecībām – vai nu tā būs slikta pieredze, vai arī kā minēts rakstā : “šādas izpriecas trijatā attiecības var tikai uzlabot un nostiprināt..”

   • 21.04.2021 09:59
    edmundsons
    0

    juuu pilniiibaa piekriitu kas neriskeee tas nevineee

 • 21.04.2021 15:55
  bibibi
  0

  Man regulāri ir VVS trijatā (reizi mēnesī) un es esmu bi. mums kopā ir tiešām labi. Iesaku vienmēr pārliecināties, lai visi ir iesaistījušies un visu laiku nodarbināti un būs ok.

  • 22.04.2021 11:28
   edmundsons
   0

   jaa, nebuutu labi ja kadam nebutu ko dariiit jo tad jau tas buutu sex divataa ar verotaju,

  • 16.09.2021 21:06
   katra
   0

   sapņo tālāk

 • 22.04.2021 23:13
  Alise
  0

  es nekad mužā neparakstītos uz seksu trijatā.. :/// uzskatu, ka tā būtu manas otrās pusītes krāpšana. 🙁

  • 28.04.2021 23:23
   bibibi
   0

   Nu to jau piekopj tikai tie, kas ABI IR PAR!

 • 08.06.2021 23:20
  Fiona
  0

  Man ir bijis. Mans puisis pēc viņas aiziešanas domāja, ka esmu palikusi greizsirdīga. 😀 Tāpēc viņš gandrīz uzreiz pēc tam metās man vēlreiz virsū. Tas sekss pēc tam bija labākais, kāds man jebkad bijis!!

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3890
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
627
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
812
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
323
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
584
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1054
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas