Stāstiņi  
0
1296

Seksa stāsts: Sekss trijatā ar viņas darba biedreni – II daļa

Pirms es paspēju ko teikt, meitenes smejoties metās uz vannas istabu. Es iekritu siltajā gultā un, svaiga seksa smaržas ieskauts, prātoju, kā paildzināt burvīgās kolēģes uzturēšanos, jo vakars man bija tikko sācies… Pirmo daļu lasi ŠEIT – Sekss trijatā ar viņas darba biedreni – I daļa.


Iegāju virtuvē un paķēru vīnu. Tekoša ūdens skaņa liecināja, ka viņas vēl negrasās atvadīties. Mana intuīcija mani nepievīla: vannā kūpēja silts ūdens, un meitenes spēlējās ar putām. Mazie baltie putu mākoņi slīdēja pār saules skūpstītajiem ķermeņiem, un, stāvot durvīs, es ar acīm glāstīju katru centimetru, ko vēl nebiju paspējis izbaudīt.

Kaislīgi skūpsti, aizraujošas nopūtas… tā, it kā manis tur nebūtu. Necentos piesaistīt uzmanību – sēdēju uz poda, ielēju sev vīnu un baudīju šo izrādi. Labi atdzisušais vīns nekādi nespēja apslāpēt kaislības, un mana vīrišķība nepārprotami liecināja par vēlmi turpināt. Tā vietā, lai apmierinātu sevi pats, es uzņēmos iniciatīvu. Klusi pierāpos, kā medību kaķis, un, uztvēris savas mīļotās skatienu, sāku glāstīt viņas kolēģes muguru. Jutekliski nolaizīju viņas ausi, rotaļīgi knibināju krūtis, lēnām virzījos uz leju, skūpstīdams viņas kaklu…

Varbūt tā bija greizsirdīga, vai varbūt viņa vienkārši nolēma mani iekļaut ūdens izpriecās, bet mana mīļotā pievilka savu draudzeni tuvāk skūpstam un viss, ko es varēju tajā brīdī darīt, bija sekot viņai. Iekāpu vannā. Silts ūdens, karsta atmosfēra un brīnišķīga sieviete mūsu vidū. Es nezinu, vai tas bija viņu abu fantāzijas piepildījums, vai es biju tikai papildu elements. Drīz vien ar ilgi gaidīto skūpstu manas šaubas tika kliedētas un mīļotā atkal ļāva man noticēt, ka tas viss ir organizēts manis dēļ. Domāju, ka zaļā gaisma visiem nozīmē vienu un to pašu, tāpēc devos tālāk. Nevis nospiežot pedāli līdz grīdai, bet lēnām un noteikti.

Tagad es biju drosmīgi apskāvis šo neizpētīto sievišķo būtni. Manējā kaut kā saprata manus nodomus un, nenolaižot acis no manis, sāka spēlēties ar kolēģes kuplajām krūtīm. Ar savu ķermeni jutu, kā viņa trīc no manas mīļotās prasmīgajiem glāstiem. Nešaubos, ka arī viņa juta, cik aktīvi uz to reaģē mans ķermenis, jo tiklīdz es pieskāros viņas karstajam punktam, sajutu viņas roku uz sava gaiļa. Jutu, cik viegli mani pirksti slīd viņas dziļumos un kā viņa izliec muguru, atbildot un piespiežot dibenu pret maniem sēkliniekiem… kā viņas nopūtas pieaug, kad es paātrināju pirkstu kustību ritmu un cik stipri viņa pieķērās pie vannas malām.

Es nešaubījos, ka mēs ar sieviņu esam lieliska komanda, taču nebiju iedomājies, ka mēs varētu šādi izkausēt vēl kādu. Viņas orgasms kā maza uzvara kļuva par stimulu virzīties tālāk. Sēdēju uz vannas malas un gaidīju, vai drīkstēšu ciemoties tur, kur tikko biju iekūrusi pirti. Pēc mirkļa jau jutu, cik karsts ir. Meitene, kuras vārdu vairs neatceros, viegli, bez īpašas palīdzības kustējās uz augšu un uz leju pa manu tērauda rūdīto orgānu, un viņas muskuļi mani spieda tik stipri, ka man bija jācenšas uzreiz nebeigt.

Par laimi, mīļotā novērsa manu uzmanību ar garu, dziļu skūpstu. Taču dzirdēt es tāpat visu dzirdēju, un nopūtas, kas brīdināja par kārtējo orgasmu, kā adrenalīns pārskrēja manam ķermenim. Man izdevās noturēties, līdz viņa, vairs nespēdama noturēties, pati atrāvās, taču miers nebija ilgs. Mana mīļotā satvēra mani aiz pleciem, nogrūda zemāk un, nolikusi kāju uz vannas malas, bez vārdiem pieprasīja skūpstus. Es entuziastiski ieniru ar mēli starp viņas mitrajām lūpām un ieelpoju viņu līdz sirds dziļumiem, it kā mēs būtu aizmirsuši par savu brīnišķīgo viešņu.

Gaiss vienkārši vibrēja no vaidiem, un mēs visi bijām tik sakarsuši, tuvojoties baudas augstumiem. Sieviņa satvēra manus matus un tik rupjš žests mani burtiski kā magnēts pievilka orgasmam. Mani pēdējie nomurminātie vaidi darbojās kā sprādziens un, kad es beidzu, mana mīļotā trīcēja no orgasma svešas sievietes apskāvienos.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
8231
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3687
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2677
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
2386
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
8231
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3687
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
624
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
391
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
8231
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2386
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
1113
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2677
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti