Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1625

Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Ko tad īsti nozīmē apmeklēt svingeru ballītes? Vai tas dod kādu labumu attiecībās? Kādi ir svingošanas riski? Reddit komentētāji stāsta par savu svinga pieredzi. (Ieskaties arī šeit: Svingeru klubi – stingri noteikumi un skaidri noteiktas robežas).

***

“Man patīk gan mīlēties ar savu vīru vienatnē, gan skatīties, kā viņš mīlējas ar citiem. Es dievinu klausīties viņa orgasmus. Patiesībā mums bija diezgan laba seksuālā dzīve, pirms sākām nodarboties ar grupveida seksu, bet tagad tā ir sasniegusi pavisam citu līmeni. Esmu ļoti priecīga būt kopā ar viņu šajā ceļojumā. Ar sajūsmu vēroju, kā mēs augam, maināmies, atklājam jaunas lietas, iemīlamies viens otrā atkal un atkal no jauna. Tikai iedomājoties vien par to, kā mēs mīlējamies, vai atceroties, kā viņš to dara ar citiem, man ļimst kājas no iekāres. Viņa ādas smarža, viņa garša mani tā uzbudina. Manuprāt, svingeru pieredze man liek pēc tā visa ilgoties vēl vairāk.”

***

“Mēs ar vīru nodzīvojām monogāmas attiecības 15 gadus. Es ļoti mīlu savu vīru, bet tajā laikā jutos izolēta, kā iespiesta kaktā. Man patika iztēloties, kā citi cilvēki pēc manis alkst, un, kad man palika 40, visas šīs sajūtas kļuva vēl spēcīgākas. Tāpēc tā vietā, lai krāptu savu mīļoto vīru, es nolēmu ar viņu aprunāties. Neskatoties uz manām fantāzijām, viņš man bija (un ir) visdārgākais un brīnišķīgākais vīrietis. Dzirdot, ka es tagad nodarbošos ar seksu ar citiem cilvēkiem, dabiski, ka viņš bija neizpratnē. Bet es tik ļoti gribēju atkal justies iekārota, es tik ļoti gribēju flirtēt ar citiem. Es gribēju aizmirst, ka esmu sieva, māte, mājsaimniece.

Tā kā vīru šī ideja īpaši neuzrunāja, sākotnēji nolēmām vīrieša vietā iekļaut seksā citu sievieti. Manam vīram bija grūti pieņemt, ka mani varētu uzbudināt kāds cits vīrietis. Tā kā biseksualitāti sevī biju atklājusi jau sen, nekavējoties piekritu. Tā mēs sākām apmeklēt svingeru ballītes – ar nosacījumu, ka mīlēšos tikai ar sievietēm.

Tiešsaistē atradām pāri, kuriem ir svinga ballīšu pieredze. Tā kā piekļuve šai slēgtajai kopienai nav tik vienkārša, mums bija jāsaņem no viņiem ielūgums.

Viss notika ārkārtīgi greznā dzīvoklī pilsētas centrā. Ar aptumšotiem logiem, labu mūziku… Ieejot iekšā redzējām daudz puskailu un pilnībā kailu cilvēku, kuri jutās tik brīvi savās miesās! Tas mani uzreiz iespaidoja (ko es neteiktu par savu vīru). Mēs paķērām vienu kokteili, tad otru, trešo. Tad pie mums pienāca pāris, ar kuriem bijām runājuši tiešsaistē, jauki papļāpājām, atpūtāmies. Sieviete, kura, starp citu, bija ārkārtīgi seksīga, ieminējās, ka vēlētos mani noskūpstīt. Mēs sākām skūpstīties. Tas bija jauki, kaislīgi, un es jutu negaidītu uzbudinājumu. Viņa novilka manas drēbes, un sāka glāstīt manu ķermeni. Mēs stāvējām kailas savu vīriešu priekšā un baudījām viena otru un viņu abu skatienus.

Pēc kāda brīža es pamanīju, ka mans vīrs sāk vērt vaļā savu bikšu priekšu. Es nekad negaidīju, ka viņš to darīs, bet viņš izģērbās, vienkārši pienāca man no mugurpuses un mēs sākām mīlēties. Mans vīrs, redzot mani skūpstāmies ar citu sievieti, bija tik lielā sajūsmā, ka ne citi cilvēki, ne apkārtējā vide viņam netraucēja iekārot mani. Es skūpstīju bezgala seksīgu sievieti un tajā pašā laikā mīlējos ar savu mīļoto vīru! Tas bija tik labi! Šo pirmo svinga pieredzi es atcerēšos visu mūžu.”

Svingeru ballītes - pieredzes stāsti

***

“Mēs ar vīru jau labu laiku nodarbojamies ar grupveida seksu, taču ir viena reize, ko atcerēšos visu mūžu. Mūsu draugs (svingeris ar lielu pieredzi) svinēja savu dzimšanas dienu un noīrēja ballīšu autobusu. Nu, ziniet, to ar spilgtajām gaismām, ādas krēsliem, bāru un striptīza stieni. Plāns bija piestāt pie viņa iecienītākajiem bāriem un katrā no tiem iedzert pa kokteilim. Pavisam braucienā piedalījās kādi 10-12 pāri.

Kad atgriezāmies no trešā bāra, autobusā sākās īstā ballīte! Meitenes sāka pārmaiņus dejot pie stieņa. Pie mirgojošajām gaismām viņu ķermeņi izskatījās ārkārtīgi seksīgi. Sievietes nekautrējās pavedinoši dejot (arī es), atkailināties, koķetēt ar vīriešiem, pieskarties viņu ķermeņiem vai sēdēt viņiem klēpī.

Kādā brīdī autobuss negaidīti strauji apstājās, un puiši, mūsu glābēji, steidzās ķert krītošās puskailās meitenes. Galu galā arī puiši izģērbās un viss izvērtās par brīnišķīgu orģiju. Man nekad nav bijis tik daudz jautru mirkļu vienā vakarā. Un arī tagad, kad kāds piemin autobusu, domas uzreiz novirzās uz to trako dzimšanas dienu.”

***

“Mēs ar puisi laiku pa laikam piedalāmies poligāmās nodarbēs (grupveida seksā, trijatā, seksa ballītēs). Bet, jā, mūsu pieredze ir bijis īsts mīnu lauks. Pagāja diezgan ilgs laiks, līdz mēs atradām uzticamus, nosvērtus un drošus cilvēkus, ar kuriem kopā izklaidēties.

Kā iesācēji, mēs redzējām visas trakās lietas, visas drāmas un asaras. Greizsirdība? Tonnām! Ir ārkārtīgi grūti atrast jaukus, pievilcīgus, galvā nesačakarētus cilvēkus. Tiklīdz tev ir vairāk nekā viens partneris, tas ir kā psihisku problēmu un sliktu attiecību sprādziens, kas ir viena soļa attālumā no katastrofas!

Neiesaku poligāmiskas attiecības, ja vien neesat apņēmies atsijāt sliktos variantus, lai atrastu patiesos dārgakmeņus.”

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
5762
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2613
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
5
2467
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Piedzīvojumi  
1
1683
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
408
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  
11
5762
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2613
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
220
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
502
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Stāstiņi  
11
5762
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
1646
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
773
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa