Piedzīvojumi  
1
697

Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts

Es nekad īsti neesmu identificējusies ar feministisko-princešu sugu, un tomēr te nu es esmu: anālā karaliene. Dažas sievietes piedzīvo vaginālo orgasmu, dažas nē. Dažas var beigt no krūtsgalu stimulācijas, bet citas nevar. Es ietilpstu to sieviešu kategorijā, kurām ir aizliegts nodarboties ar anālo seksu viesnīcās, jo es nespēju kontrolēt savu ‘baudas trokšņu’ skaļumu.

Ne jau vienmēr es biju no tām, kuras ņem no aizmugures. Tāpat kā daudzas jaunas sievietes, es sapratu, ka taisnās zarnas integritāte ir līdzvērtīga rakstura integritātei, tāpēc daudzus gadus lepni atturējos no ziņkārības bāzt lietas savā dupsī. Ilgu laiku raksturoju sevi kā “kinky” un “seksuāli atbrīvotu” un tajā pašā laikā nosodīju anālo seksu un tos, kas ar to nodarbojas. Ļaujiet man paskaidrot – nevienam nav uz to jāparakstās, lai sevi tā sauktu – vienkārši mans arguments par anālā seksa nepieņemšanu bija puritānisks un tāpēc liekulīgs. Man bija daudz darāmā, lai augtu (dibenbaudas ziņā).

Pat zaudējot savu vaginālo ziediņu, mani pārņēma doma, ka manu kā sievietes vērtību palielināja neskarta jaunavības plēve. Tā tas bija arī ar manu pakaļgalu: anālais sekss padarītu mani netīru un piedauzīgu, tāpēc tam ir jāpaliek par ‘Neskarto Zonu’ (ja vien es būtu zinājusi).

***

Tad kādu nakti es atklāju tekilu un skaļā balsī mudināju savu draugu doties pa mazāk zināmo ceļu — bez lubrikanta. Ikviens, kam ir bijis anālais sekss, sarauc pieri, lasot šo teikumu, un tas ir pamatota iemesla dēļ: veiksmīga anālā seksa atslēga tiem no mums, kam tas patīk, ir bagātīgs lubrikanta daudzums.

(Protams daži vēlas, lai tas sāp, un arī tas ir forši. Bet es šeit runāju par savu pēcpusi, nevis kādu citu.)

Jebkurā gadījumā sākotnējais mēģinājums bija sāpīgs, tomēr pat no tā mana ziņkāre tika uzbudināta. Šī īsā tūpļa izpēte manī kaut ko pamodināja — burtiski — un, lai gan es nebiju pilnībā tikusi vaļā no sākotnējiem aizspriedumiem, sāku pieņemt, ka manā seksuālajā nākotnē ir daudz darāmā.

Godīgi sakot, ne jau sāpju draudi mani atturēja visus šos gadus. Tie bija iesakņojušies priekšstati: ka mana seksualitāte ir izrāde citiem, ka visa plašā sabiedrība to tagad vērtēs. Mans neskartais auglis tobrīd nezināja, ka sodomija iegūst savu (pilnīgi nepamatoti) slikto slavu, jo tā ir saistīta ar homoseksualitāti. Tāpēc ir īpaši skumji, ka tik ilgu laiku no tās izvairījos muļķīgu uzskatu dēļ. Savā ziņā mana atteikšanās nodarboties ar anālo seksu padarīja mani līdzvainīgu jau tā marginalizētas kopienas apspiešanā.

Par laimi, esmu diezgan pārliecināta, ka esmu atbrīvojusies no šīm muļķībām, kļūstot par īstu anālo čempionu.

Es pajautāju tam pašam vīrietim, kurš mani ‘izklaidēja’ koledžā — un ar kuru es vēlāk apprecējos —, vai viņš būtu pagodināts oficiāli noplūkt manu anālo ziedu, pirms es to atdodu kādam citam. Un no tā brīža nekādas citas seksuālas darbības nevarēja konkurēt. Es pat vairākus mēnešus tikos ar kādu, kura dzimumloceklis formāli nesastapa manu maksti, jo kāpēc gan tas būtu vajadzīgs?

***

Ne visas sievietes izjūt tādu baudas līmeni, kādu es gūstu no anālās spēles, kas padara šīs sāgas beigas vēl skumjākas. Mans entuziasms par anālo atveri kopā ar pārāk lielu libido faktiski pazemināja manu taisnās zarnas integritāti, un tagad tā pie jebkuras pārmērīgi lielas slodzes plīst, tāpēc manas anālā seksa dienas ir beigušās. Es saprotu, ka cilvēka gremošanas sistēma tūkstošiem gadu ir dabiski veidojusies, lai tā plūstu vienā virzienā, taču es biju pārliecināta, ka mans hipererogēnais dupsis var izturēt vairāk, nekā tas patiesībā spēja. Ik pa laikam es praktizēju pāris grūdienus šajā apgabalā, taču pagaidām mans dibens ir paredzēts tikai vienvirziena kustībai.

Pat ja anālās karalienes valdīšana ir beigusies, es priecājos, ka man bija iespēja risināt problēmas, kas mani atturēja no šī troņa iegūšanas. Pieaugušajiem, kuri piekrīt visādām neķītrām darbībām, vajadzētu būt iespējai likt savus dzimumorgānus visur — partnera mutē, dibenā un visur citur, nebaidoties no aizspriedumiem. Un kas zina, varbūt citas dāmas pārvarēs līdzīgu satraukumu un atklās, ka viņām patīk anālais sekss tāpat kā man.

Meklējot drosmi dalīties ar šo stāstu, es noskaņoju sevi, Spotify meklētājā ierakstot “anal”, kas man pasniedza dziesmu “How Far I’ll Go” no Disneja filmas Moana. Kā naglai uz galvas.

1 komentārs

  • 01.10.2022 00:02
    Serēna
    0

    tai dziesmai tagad pavisam cita nozīme 😀 😀 😀

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3546
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2611
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2545
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
1
1767
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
502
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Piedzīvojumi  
9
312
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3546
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2611
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
697
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
1077
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Piedzīvojumi  Padomi  
1
581
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Piedzīvojumi  
3
340
Gandrīz 10 gadus mūsu attiecībās nav seksa. Ko darīt?