Piedzīvojumi  
0
1089

Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos

Mana māte strādā tūrisma aģentūrā, līdz ar to man dažreiz ir iespēja kopā ar mammuci doties jaunu maršrutu izpētes braucienos. Šoreiz tā bija Itālija. Kāpēc lai nesavāktu labākos peldkostīmus un smukākās vasaras kleitas, neiedotu kurvīti Latvijas neprognozējamai vasarai un nesastādītu kompāniju mammai? Neredzu neviena attaisnojoša iemesla. Tā sākās mans izvirtules stāsts.

Izvirtules stāsts

Tātad – devāmies uz Itāliju

Vietējā Itālijas kūrortpilsētiņa sagaidīja mūs ar viesmīlīgiem iezemiešu skatieniem, siltu jūru un garantētu saules klātbūtni. Mamma katru dienu apzinīgi devās uz tūrismam veltītajiem semināriem dodot man pilnu vaļu atpūsties kā pašai tīk. Sākuma aklimatizācija bija visai dīvaina – grūti pēc letiņu drūmi pētošajiem skatiem pierast pie itāļu smaidīgajām un atvērtajām sejām, un vērtējošajiem skatieniem, ko man veltīja jaunekļi, kad gozējos saulē, izrādīdama savas slaidās kājiņas un D izmēra krūtažu. Piefiksēju, ka galvenie manas dailes pētītāji ir četri jaunekļi, kas regulāri nodarbojās ar tādu pašu dīkdienību kā es – saule, jūra un atsvaidzinošas peldes.

Jau šeit pavadīta nedēļa

Vakarā pētot patīkami brūno iedegumu, secināju, ka pēdējās šeit pavadītās dienas saulei jāatrāda arī krūšu daļa, savādāk nav lielas starpības – plika vai ar peldkostīma augšiņu, jo novelkot to, uz mana ķermeņa palika bālais krūštura aizvietotājs.

Tātad, vienalga, ko par mani padomās vietējie – sauļošos pusplika.

Nākamajā dienā izvēlējos piekrastē nomaļāku stūrīti un izpildīju nodomāto. Es izģērbos, izklāju savu paladziņu un nogūlos cepināties svelmainajā saulītē. Te pēkšņi satrūkos no nepazīstama trokšņa. Atverot acis ieraudzīju, ka uz mani nekaunīgi blenž trīs no pierastās itāļu četrotnes un mēģina ko savā mēlē man pateikt. No pārsteiguma pat aizmirsu, ka sauļojos bez augšiņas, bet to man visai drīz atgādināja viņu ciešie skatieni. Jēziņ, ko man tagad darīt, tēlot svēto un neaizskaramo? Izdomāju, lai viss ir kā ir, galu galā – nav latvju bāleliņi Latvijā un jebkurš piedzīvojums man tanī brīdī šķita pietiekami kārdinošs, lai tam ļautos.

Arī jaunekļi bija līdzīgās domās

Pēc brīža jaunekļi atskrēja ar grozu no kura rēgojās vīna pudele un uzkožamie. Puiši man sniedza vīna pudeli. Ar lielāko prieku nobaudīju garšīgo vīnu, bet no kakla dzerot vīna lāse nopilēja uz manas krūts. Pēc mirkļa viens no jaunekļiem jau pieliecās, lai to ar mēli nolaizītu un izrādījās, ka man nav ne kripatiņas iebildumu pret šo avantūru.
Pirmā jaunieša uzdrīkstēšanās un mana atļaušanās bija lieliskākais motivātors pārējiem.

Tagad jau uz sevis jutu visu trīs roku glāstus un skūpstus, kas pārklāja manu ķermeni.

Nekaunīgākais ar drošu žestu novilka vienīgo manu apģērba gabalu, kas nu ļāva aplūkot manu daili visā pilnībā. Tas pats nekauņa ar savām lūpām piezīdās manai koptajai latvju vāverītei. Es nodrebēju. Viņš kļuva nekaunīgās un ātrāks, ieejot manī ar savu mēli. Pārējie, nepārtraucot mani glāstīt, vēroja un ar brīvajām rokām sāka atbrīvoties no sava apģērba. Nebiju domājusi, ka šādas izvirtības spēj mani tā iekvēlināt, uzbudināt un radīt tādu labsajūtu.

Nekauņas turpināja iesākto

Viens no itāļu zeļļiem izdomāja neatpalikt un piedāvāja manai mutei savu locekli. Nebiju pat domājusi, ka esmu spējīga to visu pieņemt un parakstīties, bet nenosodiet, man tas patika. Es kāri ar savām lūpām aptvēru viņa locekli, lai dalītos labsajūtā, ko man sniedza viņa draugs. Nekauņa atrāva savu muti, lai mēli aizvietotu ar savu locekli. Tas bija liels, spēcīgs un varens.

Manas kājas tika atplestas un tas ienāca manī ar spēku, lai sāktu savu kustību, piepildot mani no jauna ar labsajūtu.

Viens loceklis manī, otrs mutē. Es uzbudinājos no situācijas nepareizuma, no izvirtības. Trešais turpināja mani glāstīt un glāstīja sevi vērojot, ko viņa draugi dara ar mani. Uztverot manu pētošo skatu, viņš pieglaudās man tuvāk, lai ar savu locekli sākt glāstīt man krūtis. Mirklis un situācijas izvirtība lika man beigt. Bet viņi neapstājās, lai arī mans ķermenis labsajūtā drebēja. Pēc brīža nekauņa un pārējie atrāvās, lai man piedāvātu vīnu. Sarunas un vārdus, ko viņi veltīja man es nesapratu un patiesībā tas bija pat nebūtiski, jo parīt manis šeit vairs nebūs un diezin vai vēl kādreiz dzīvē es atļaušos ko tādu darīt. Es biju gatava uz visu. Es vēlējos to izbaudīt.

Bija tik patīkami

Vērojot jaunekļu slaidos un muskuļotos stāvus, apmierinātās sejas un gatavībā saceltos zobenus, es aiz sajūsmas staroju. Te trešais mani pacēla un uzsēdināja sev virsū. Jutu, ka esmu pilnībā gatava turpināt iesākto. Krūtis smailas un piebriedušas, vāvere kā salda sīrupa pielijusi. Es stenēju labsajūtā, ļaudamās viņa locekļa varenībai un roku spēkam. No priekšas man pienāca otrais, lai atstumtu no pieres matus, noskūpstītu un atkal manai mutei atdotu savu varenību. Man šķita, ka esmu ne šajā pasaulē un tas mani sajūsmināja.

Šī situācija bija porno žurnālu cienīga – nekad nebiju domājusi, ka esmu uz ko tādu spējīga.

Ar žestiem aicināju arī trešo itāļu zelli mums atkal piebiedroties, ko viņš arī labprāt darīja. Šis nekauņa ienāca manī caur dupsi. Jā, manī bija trīs vīrieši. Trīs vareni vīrieši. Viņi kaislīgi mani drāza un maiņām, man bija vienalga kur kurš ir, jo kaut kas tāds vēl nekad ar mani nebija noticis. Viens no trijiem varoņiem pēkšņi ar skaļu vaidu atkāpās un vaidēdams beidza. Pārējie divi, ātri kustoties, turpināja mani drāzt, lai pēc mirkļa kulminācijā beigtu.

Devāmies katrs uz savu pusi

Pēc tās reizes es viņus vairs nesastapu un labi vien ir, ka tā. Bet ar to reizi man pietika, lai saprastu, ka patiesībā manī slēpjas liels izvirtules gars, ko es rūpīgi slēpju un nekad vairs nevienam neatklāšu. Varbūt…

Izvirtules stāsts
0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3639
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2632
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2624
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Piedzīvojumi  
1
1773
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
507
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3639
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
323
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2624
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
716
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
1089
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2632
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  Padomi  
1
587
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt